Jump to content

Новости Dragon Age: The Veilguard стане найромантичнішою грою від BioWare


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник
Posted (edited)

Пригода пригодою, але іноді хочеться відволіктися на задушевну розмову з товаришами або усамітнитися з персонажем, який полюбився.  Dragon Age: The Veilguard дасть змогу все це це зробити, тому що дружні та романтичні зв'язки мають у грі велике значення.

01429.a3Qv0rz.thumb.jpg.42d42d0c372120623e81685849ffbd82.jpg

У "Dragon Age: На варті Завіси" у кожного супутника є шкала взаємовідносин з Рукою. На неї впливають багато факторів, включно з ухваленими головним героєм рішеннями, словами на адресу компаньйонів, наданою їм допомогою або відмовою від неї тощо.

Арт-директор тайтла Метт Роудс (Matt Rhodes) наголосив, що особисті квести союзників теж відображаються на шкалі взаємин. Наприклад, ланцюжок місій Беллари Лутари з фракції "Стрибуни Завіси" рухається паралельно з головною сюжетною лінією і доповнює її.

"Стосунки займають ключове місце в грі. І йдеться не лише про любовні лінії, а й про дружбу. Ми хотіли показати розвиток стосунків між супутниками і протагоністом, а також між самими союзниками. Поступово вони переймуться довірою і знайдуть один в одному щось на зразок сім'ї."

Гейм-директор Корін Буше (Corinne Busche)

У міру поліпшення стосунків із товаришем у нього відкриваються очки навичок, які можна витратити тільки на цього супутника. У кожного компаньйона по п'ять здібностей, але активними можуть бути тільки три з них.

Справи сердечні в The Veilguard теж займають важливу роль. У кожного роману, як висловилася Буше, "свій унікальний присмак". Якщо якісь любовні стосунки можуть виявитися доволі пікантними та пристрасними, то інші будуть більш стриманими. Усе залежить від конкретного персонажа, до якого Рук відчуватиме почуття, - деякі одразу готові перейти до справи, а інші почуватимуться вкрай незручно, адже у стосунках раніше ніколи не перебували.

Крім того, романи не матимуть обмежень за статтю, як, наприклад, в "Кіберпанку" . Усі персонажі відчувають потяг до інших героїв незалежно від їхнього самовизначення. Важливо зазначити, що Рук не є пупом землі - якщо відкинути залицяння компаньйона, той може завести стосунки з кимось іншим із команди.

Dragon Age: The Veilguard стартує восени 2024-го на ПК, PlayStation 5 і Xbox Series. У проєкті не буде квестів за типом "подай-принеси".

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.