Перейти к содержанию

FIFA 2011 і PSN


Aleksandrfyk

Рекомендуемые сообщения

купив FIFA 2011 3 регіону повністю російською вибрав 7 дневний пробній срок он-лайну щоб попробувати вдруг думаю не сподобається то продам комусь з кодом щоб людина собі ввела без проблем,ну і 7 днів пройшло термін вийшов але в онлайні мне пре грати ну вот думаю попробую ввести код на онлайн і тут мені видає що код використаний або неправильний,в чому може бути проблема????диск новий у плівці від соні,може його треба уводити під азіатським ніком в псн бо я заходжу під українським але думаю ролі це не грає

хотів би знати що скажуть специ по цьому так як я тіки як місяць провів нет і ще такого не робив і не в курсах що і як

буду дуже вдячний за допомогу

дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нужно создать азиатский аккаунт (т.е. аккаунт 3-го региона), там ввести код, а потом играть на каком хочешь аккаунте.

У меня игра немецкая (2 регион), я ввел код в европейском сторе, а сейчас играю на русском.

dneprov.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я вчора так і зробиввсе працює ,але трохи погано зроблено щоб увести код то треба заходити в азіатський псн,гра ж від ЕА сервак і база одна зробили б щоб з любого регіону можна було ввести,це ж не контент

але є те що є

дякую тему можна закривати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Guest
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.