Перейти к содержанию

Владимир Д.

Рекомендуемые сообщения

Изображение


Pro Evolution Soccer 2014

Разработчик: PES Productions

Издатель: Konami

Дата выпуска: 20, September 2013

Жанр: Sports

Платформы: Microsoft Windows,

This is the hidden content, please
, PlayStation Portable, PlayStation Vita, Wii U, Nintendo 3DS, Xbox 360, Playstation 4, Xbox One

Об игре: Series Pro Evolution Soccer

Оффициальный сайт игры:

This is the hidden content, please

Скриншоты:

post-1274-0-36101300-1370176393_thumb.jpegpost-1274-0-60812200-1370370389_thumb.pngpost-1274-0-12917700-1370370373_thumb.png

Видео:

http-~~-//youtu.be/HN1AxwGwG_M

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=8KLdnaBrg20

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=MRc_aYrV8BY


Зустрічаймо!
Схоже, ніякої "революції" на нас не очікує, попри перехід серії на новий "Fox Engine" движок в цьому році, а й надалі триватиме "Еволюційний" розвиток гри - і це правильно!
Далі буде...


P.S.: KONAMI PRE-E3 SHOW IS COMING! - не пропустіть, у прямому ефірі 06 червня(Четвер), о 20.00

This is the hidden content, please

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трейлер вообще ни о чем. Почти такой же был у 6 или 5... Если игра позиционируется как симулятор,она не должна быть особенной,она должна симулировать реальность.

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

думаю графу полюбе поправлять під некст ген

Изменено пользователем olezuk77 (смотреть историю редактирования)
Требования:
• Pentium
• 16 МБ ОЗУ
• Клавиатура
• Мышь

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

она не должна быть особенной,она должна симулировать реальность.

Футбольні симулятори, не є такими в чистому вигляді.

Це в першу чергу комп'ютерна гра. Інша річ, що вона експлуатує, та репрезентує образ гри, знаної як "футбол" в реальності і тому, звісно мусить мати подібність, схожість, упізнаваність, що дехто і називає "симуляцією".

Важливим для програмного продукту на мою думку, є баланс різних елементів, поміж реалістичністю, та іграбельністю.

Що стосується трейлеру, то там, я гадаю, можна розгледіти анімацію, яка буде присутня в новій частині. Особисто я чогось принципово нового в цьому плані не помітив, але сподіваюсь, що переходи поміж різними рухами гравців стануть непомітними, ну й кількість самих рухів збільшиться. Що стосується їх якості, то вона й тепер на висоті. Але, нема меж для вдосконалення :imgres:

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ты так отвечаешь,вроде отвечаешь за конечный продукт бренда)))) все фанаты да и разработчики кричат во все горло что эта игра является симулятором. Я и говорю,говно это а не симулятор. Главное что бы физика и механика физических тел была реальной. А это сделать не сложно. Мяч пусть не проходит сквозь ноги.. Пока это чистые скрипты. Это основа. А потом дело фантазии. Пусть л2 отвечает за левую ногу,р2 за правую. Выходишь на удар и решай как хочешь бить в дальний угол,прямым правым р2 + удар или обводящий левой л2 + удар. Можно допустим просто нажать удар. Но игрок выполнит его не лучшим образом. Как допустим при ударе с пары метров в суматохе,ударить просто в створ. Все это реально сделать но будут новые улыбки,детализация болельщиков. Супер финты.

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

и разработчики кричат во все горло что эта игра является симулятором.

Річ в тім, що симулятор, це поняття досить об’ємне. В чистому вигляді, здається жоден симулятор не відтворює усіх нюансів реальності.

Тому, консенсус щодо того, чим насправді є гра, гадаю, важливий. Інакше, подальше обговорення гри, просто втратить будь який змістовний сенс.

Главное что бы физика и механика физических тел была реальной. А это сделать не сложно.

Можливо. Приклад(серед спортивних ігор)?

В принципі, нью енжин, гадаю саме для того і покликано, аби зокрема зреалізувати і більш "чеснішу" фізику.

Щодо усмішок/деталізації, то це також важливо, проте, розробники давали інтерв’ю, в яких наголошували, що намагаються по перше повністю відв’язати м’яча від гравця, реалізувати нову систему контролю над м’ячем, ну, і попрацювати над балансом, аби можна було грати більшою номенклатурою клубів, а не як зараз, декількома.

Плюс, нові(старі) погодні умови, плюс традиційні для пес широкі можливості редагування гри, сподіваюсь нові мережеві режими тощо.

Ну, а робити зараз бодай якісь висновки лише на підставі тизеру, імхо, дуже передчасно.

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не думаю. Он может оказатся говном,но точно не таким) это будет говно двигалееся плавно,с высокой детализацией и полным реализмом. Я даже предствляю такую картину : заказал диск. Привезли.открываешь,а там говно...

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На скринах стадион и болельщики выглядят впечетляюще. Лица тоже... Но тела,те же обрубки... Анимация на фотке( как это не глупо звучит) выглядит убого. Положения тел идущих футболистов до ужаса нелепы...

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Анимация на фотке( как это не глупо звучит) выглядит убого. Положения тел идущих футболистов до ужаса нелепы...

это что за скрин?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

это что за скрин?

This is the hidden content, please

Як на мене, новина позитивна -

This is the hidden content, please
,
This is the hidden content, please

Все, що потрібно було зробити, так це просто довести 2013ий до повного завершення, що схоже і було зроблено, та й ще з новими імпрувементами.

Чекаємо на Е3 - гадаю, має бути цікаво! :www.radikal:

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну посмотрим, перед каждым анонсом ПЕСа они вывешивали список импрувов, но реализация...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На скрине,где в белой форме хлопают,все игроки на спину попадают с минуты на минуту.... Цетэнтр тяжести явно выступает за пложадь опоры. А это = падению. Пропорции тела так и немизменились. Руки смотрятся просто кошмарно. Конечно главное то как они будут бегать... Но что-то мне подсказывает что двигло все то же... Игроки все так же стоят на зеленом линолиуме. Да добавили эфекта вау на трибунах. Но я не смотрю на трибуны когда играю в футбол. Я хочу эфект вау на поле. Более чем уверен что отбор останентся таким же убожеством

Хотя есть одно но. Возможно это пес для пс3. Хотя кого я обманываю. Только фифа сделает для пс4 версию не такую как для пс3. Но и там та же параша

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На скрине,где в белой форме хлопают,все игроки на спину попадают с минуты на минуту.... Цетэнтр тяжести явно выступает за пложадь опоры. А это = падению.

Гадаю, там просто кадр досить специфічний. Гравці вітають уболівальників, вони піднімають голову вгору, дивлячись на верхні трибуни, а також одночасно роблять обертання на 360градусів, звертаючись до усіх секторів, при цьому роблячи кроки назад, тобто рухаючись спиною вперед, тому й вага зміщена назад дещо, але йдеться про те, що незабаром там опиниться опорна нога. Ну, це я так собі усе те уявляю :huh:

Более чем уверен что отбор останентся таким же убожеством

З відбором, у мене склалося враження, що його навмисно ускладнили, нібито заохочуючи гравця попріти в захисті. Хоча, справді, окремі моменти реалізації гри в захисті, лишають запитання без відповідей. Зокрема, момент, коли м’яч дуже близько від захисника проходить і той його не зупиняє, що принаймні виглядає достатньо дивно(неприродно), хоча, можливо там і є якийсь прихований зміст, але його точно важко відшукати. Тому, було би непогано, аби Конамі відновило традицію випуску офіційних/коач гайдів з детальним описом гри, на кшталт таких в пес5/6.

Що стосується орієнтованості на карантген, то я навпаки тішуся з того. По перше, ми матимемо щонайменше рік для поточного(

This is the hidden content, please
) заліза, водночас і Конамі розуміють, що ps4 навіть, як що й продасться, то усе одно скоріш за все в недостатній кількості(тобто потрібен в будь якому разі ще рік) і не факт, що ті, хто придбає нову консоль, одразу ж придбає й пес, ну й просто ігнорувати вже зараз і
This is the hidden content, please
/xbox360/pc ринок просто невигідно/нерозумно, так само як і розпорошувати сили, на створення двох ігор, коли навіть одній версії складно дати раду. Плюс, зосередженість на одній умовно кажучи технологічній генерації заліза, та на одній грі(тобто версії), обіцяє нам, що уся увага розробників буде прикута насамперед до безпосередньо геймплейної складової продукту.

Ні, я оптимістично дивлюся на перспективи 2014ої, хоча воно й не дивно, з огляду на те, що і 2013ий для мене, то в цілому успішна гра! :lol:

P.S.: власне новина

This is the hidden content, please
(щодо платформо стратегії) не змусила на себе довго чекати :blink:

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну вот... Я уж если и брал бы себе консоль,то некст ген. Вижу у них явное стремление пасти задних и быть крохоборами. А все потому, что нет у них нового движка. Это видно и по картинкам.

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

быть крохоборами

Що поганого в тім, що принаймні ще рік, велика армія власників

This is the hidden content, please
/xbox360/pc, матимуть повноцінну версію гри, а не опиняться зайвими на "цьому святі життя" у якості бідних родичів? :blink:

Ну, й потім, роботу над новим енжином,. було розпочато два роки тому, коли напевно майже нічого не було відомо про нову генерацію консолей, про плани щодо них з боку Соні, та Майкрософт. Далі, як що Конамі наразі відстає від ЕА, але впевнена принаймні в поточних продажах, то, їм просто нема сенсу викладати усі козирі на стіл. Наприклад, вони досить упевнені в новому двиглі, знають, що навіть зараз він може допомогти створити дуже конкурентноздатний продукт, то, навіщо їм форсувати події? Як що гра вдасться, усе одно, за інерцією, вона скоріш за все, продаватиметься принаймні протягом пів і більше року, на відміну від конкурентів, яким вже на старті практично забезпечено добрий продаж. Ні, Конамі все правильно вирахували імхо. Тим паче, що зараз, вони зможуть подивитися за новим продуктом ЕА і зробити висновки, щодо і власної стратегії розвитку гри, і можливої подальшої стратегії канадців.

Это видно и по картинкам.

Гадаю і новий енжин японці мають, і по картинках щось розгледіти, як що і можна, так це "останню осінь" карентгену :blink:

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мда..не выпустить пес14 на пс4 это феил, неужели ещё один год с ГОМНОФИФОЙ :emoticon-0119-puke:

Я уже продал свою пс3 и планирую купить пс4 через месяц-три после выхода :m0453:

Изменено пользователем Sleepwa1ker (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Власне, про стратегію дистриб’юції

This is the hidden content, please
-

"Вместо этого мы сосредоточились на текущих платформах и выпустим очень качественный продукт. Я

сам геймер и понимаю ваше возможное разочарование в связи с отсутствием игры на новых приставках.

Но как только вы увидите PES 2014 в действии, ваше разочарование исчезнет, уверяю. Игра выглядит

просто потрясающе", - обнадежил Бхатти.

(с)
This is the hidden content, please

Гадаю, це розумно і напевно єдино можливе/правильне рішення взагалі.

Ще принаймні рік з

This is the hidden content, please
:www.radikal:

P.S.:

Мда..не выпустить пес14 на пс4 это феил, неужели ещё один год

Цілком ймовірно, що 2014ий може з’явитися на PS4, але, наприклад взимку, і в цифрі. Принаймні, я б такої можливості не відкидав.

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

обнадежил Бхатти.

Вот этому кексу я не верю, тоже самое он говорил и про пес12 и про пес13
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, власне ви самі все бачили. Як вам стадіон? Імхо, грандіозно!

Одне лише можу зауважити - повний стадіон ми побачили, а ще хотілося би побачити напівпорожні трибуни, якого не будь заштатного майданчику.

Що стосується усього іншого, то здається там навіть коментувати нічого, тепер лишилось тільки дочекатися гри :epic_win:

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мы одно и то же смотрели? И что же ты увидел нового? Пластинки в руках болельщиков? Те же манекены на поле... Игрок запрыгивает на плече сопернику и съезжает с по руке как с горки... Они не показали ничего нового. Мяч реагирует на расстоянии от ноги. Столкновения не реальны. ... Что за херня. Сделал удачный финт и теперь всю команду поперло?! что плохого что на пс3 еще год будет пес? А что плохого если бы он был и на пс4? Чесно говоря,видя как ты,Вова,выгораживаешь пес,вывод один: ты слепо фанатеешь от игры... 60 долларов конами уже заработали

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как ты,Вова,выгораживаешь пес,вывод один: ты слепо фанатеешь от игры... 60 долларов конами уже заработали

Чому? Пес мені завжди подобався. Це, не значить, що я не помічаю в ньому недоліків, проте, для мене важливіші його плюси, які досі ще переважають.

Що стосується 60$, гадаю ти помиляєшся... - насправді, в цьому році, я радше за все, візьму гру і на

This is the hidden content, please
, і на пк :lol:

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

This is the hidden content, please
:trollface:

Між іншим, завтра, тобто 12 червня, ввечері(20.40), буде нова інфа про 2014й пес, власне, обіцяють появу геймплейного трейлеру - буде цікаво!

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.