Перейти к содержанию

Триквелу «Клерків» дали зелене світло


Flamersys

Рекомендуемые сообщения

ps4.in.ua_1412072392__ss1inbox1200x630.p
Кевіну Сміту вдалося організувати фінансування фільму «Клерки 3», повідомляє The Wrap. 
 
У травні Сміт оголосив про те, що зйомки третього фільму франшизи повинні були стартувати на початку 2015 року, але вже в липні проект був заморожений через те, що студія The Weinstein Company відмовилася від фінансування картини. Боб Вайнштейн не захотів забезпечити Кевіну бюджет в $ 6 млн, погодившись лише допомогти фільммейкеру з дистрибуцією «Клерків 3». 
 
«Я нарешті зміг забезпечити фінансування триквела, - заявив Сміт. - Більше року я намагався запустити роботу над проектом, щоб встигнути до 20-ї річниці виходу на екрани першого фільму. Завдяки "бивню" люди почали питати про те, які ще сценарії є у мене на руках. Я розповів про третіх "клерків" ».
ps4.in.ua_1412072481__kevin-smith-1280jp
Сміт поки що не повідомляє про те, яка студія взяла «Клерків 3» під своє крило. «Бивень», який одержує змішані відгуки критиків, не дуже вдало стартував в американському прокаті десять днів тому. «Всі навколо називають мій хоррор провалом, але саме завдяки йому тріквелу« Клерків »нарешті дали зелене світло», - зауважив Кевін. 
 
Раніше Джейсон Мьюз оголосив про те, що в «клерки 3» Сміт планує завершити історію Джея і Мовчазного Боба. Бажання повернутися до знайомої ролі висловила також Розаріо Доусон.
ps4.in.ua_1412072682__266078_1280.jpg

На даний момент Сміт зайнятий роботою над другим фільмом «трилогії Істинного півночі», який отримав назву «Любителі йоги».

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а вот это хорошая новость,лови +

talo_enio.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хах, а я думал Кевин Смит уже забил на кино. Наверно деньги делают своё дело :lol:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@VoVaN37,ну не скажи. Мужик робить незалежне кіно, хоча міг би спокійно в комерцію піти і штампувати всяку *****

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...

меня вот другой вопрос мучает 

не поймите неправильно, я уважаю Смита 

но неужели он не может снять за свои деньги? у него нет 6 лямов?

та же ситуация с Браффом(в имдб написано что ему за каждый епизод Клиники платили 0.3 ляма)

SirAndrewCone.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

это америка,там другое кено что бы снять кено

 

з.ы:

 

talo_enio.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.