Перейти к содержанию

Ubisoft прокоментувала вчорашній скандал з Assassin's Creed: Unity


Flamersys

Рекомендуемые сообщения

ps4.in.ua_1412678301__495796.jpg

Компанія Ubisoft офіційно прокоментувала вчорашній скандал з Assassin's Creed: Unity. Висловлення продюсера Вінсента Понтбріанда про те, що версії гри для PlayStation 4 та Xbox One працюватимуть в 900p / 30fps, так як розробники вирішили встановити між платформами «паритет» з метою уникнення чергового витка обговорень на тему продуктивності заліза, просто підірвало інтернет. Прочитавши, що «Ubisoft стримує потужність PlayStation 4 на користь Xbox One», гравці завалили соціальні мережі повідомленнями з хештегом # ps4noparity. 

 

Ubisoft заявила, що слова продюсера були «невірно витлумачені» журналістами.

 


«Ми не знижували розширення Assassin's Creed: Unity на одній системі на користь іншої. Гра розробляється для консолей нового покоління з нуля, і ми вважаємо, що за останні чотири роки нам вдалося досягти приголомшливого рівня якості на всіх платформах ». 

 

Ubisoft зазначила, що розробка Unity велася згідно з наміченим на самому початку робочому плану, і компанія пишається тим, що змогла реалізувати все задумане на кожній з систем. 

 

«Ми впевнені, що геймери будуть в захваті від чудової графіки в новому Assassin's Creed». 

 

Але головне в заяві Ubisoft криється в самому кінці. За словами французького видавництва, «фінальні специфікації Unity ще не затверджені». 

 

Роздільна здатність у версії Assassin's Creed IV: Black Flag для PlayStation 4 було збільшено патчем після релізу. Офіційно кажучи про те, що поточні специфікації гри не фінальні, компанія цілком може піти на подібний крок і з версією Unity для PS4.

 

 

P.S.

8cae301a294941ed801dd8e2e2e3795b.gif

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


«Ми впевнені, що геймери будуть в захваті від чудової графіки в новому Assassin's Creed». 

 

ага, в таком же захвати как и от вотчдогс 

 

lol_ricky_gervais.gif

...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А теперь вопрос: Может майкам дешевле закрыть проект "хуан" как таковой, а то я смотрю им скоро денег не хватит раздавать направо и налево...  :blackeye:

Изменено пользователем Ryo777 (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

такой скандал шо прям ойойой!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пацаны, а хотите я вам всё тупо на пальцах объясню)

Ну вот смотрите, это простая арифметика:

 

Вотч догс нам сразу показали с графином ВАУ. Все схавали, в итоге сержант графоуни в нём оказался отвратительным. А теперь смотрите сами, движок практически один и тот же, вот только в Смотрящих_Собачках  намного меньше ботов бегает, так сказать меньше полигончиков системе просчитывать нужно. А в Ассассине куча народу.  Улавливаете?

 

А теперь задайтесь вопросом какая в ассассине должна быть графа чисто из логических рассуждений?

У меня тут в городе есть не плохой магазинчик с губозакатками, так шо кому надо могу выслать пока не поздно :)

...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


А теперь вопрос: Может майкам дешевле закрыть проект "хуан" как таковой, а то я смотрю им скоро денег не хватит раздавать направо и налево... 

Після того як вони купили моджанг за 2.4 млрд, я вже вияву логіки від них не чекаю

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Helllghast, Надо создавать петицию на change.org "Закройте пожалуйста кто-то контору, под названием Ubisoft" 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@winsant, активижн тоже до кучи вместе с ЕА можно 



Після того як вони купили моджанг за 2.4 млрд, я вже вияву логіки від них не чекаю

а купила б сони, наверное до потолка прыгал от радости

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@winsant,а як на мене, ігри у них далеко не найгірші, просто проблема у 2х факторах. З однієї сторони на них працюють талановиті ігророби, а з іншої - керують ними толстосуми які тільки про гроші і думають.  

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


керують ними толстосуми які тільки про гроші і думають.  

 

к сожалению такое сейчас практически везде

...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@djava,і коли ж це я оправдував Соні за явний маразм? Та й взагалі мова йде не про Соні 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.