Перейти к содержанию

Izotov

Рекомендуемые сообщения

21 час назад, shappka сказал:

Люди кто пользуется такой чудо техникой .Можете описать как она , сколько держит как играется .

В мене є перша ревізія і лайт. Батарейка десь +- 4 години. Для себе використовую на 90% як портативку. В цьому плані лайт, як на мене краще через монолітну конструкцію. В доці на телеку граю з дітьми. Маріо карт, одісі, зельди, луіджі меншн3 просто бомбезні ігри.

Щось важке в плані курсування мені грати на джойконах не зручно. Є проконтролер, але тоді вже краще на плойці або боксі грати.

Нішева річ, але жодного разу не пожалів що купив дві штуки)) 

askoldUA.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Kain сказал:

@askoldUA84 скільки років дітям?

Які їм ігри заходят більше за все?

8 і 5.

Конкретно на свічі найбільший хіт це Луіджі меншн 3. Але тут я їм допомагаю, бо місцями вони важкувата. 

До цього була Маріо одісі і Маріо карт, марвел альянс 3. Зельди, Маріо брос менше. 

Але для малого (5 років) найбільший хіт це людина павук на плойці. Він її вже пройшов разів 10. Це,  доречі, цікавий факт для ніндендохейтерів. Дорослу, серйозну гру для мужиків, Spider Man 2018, 5 річна дитина (навіть 4 річна дитина) проходить на 99 процентів без напряга сама. А дитячі ігри нінтендо, треба допомагати через кожні 10 хв.

 

askoldUA.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, askoldUA84 сказав:

Дорослу, серйозну гру для мужиків, Spider Man 2018

Ти на повному сурьйозі??? :xbox:

 

 

1 година тому, askoldUA84 сказав:

цікавий факт для ніндендохейтерів

пс… дитяча гра не означає проста….  Хіба так не задумано, загадки і тд. Все для розвитку дитини. І за одно що б можна було разом з дітьми грати і допомагати дитині. Не в цьому суть політики Н

Изменено пользователем MadWulff (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, MadWulff сказал:

Ти на повному сурьйозі??? :xbox:

 

 

пс… дитяча гра не означає проста….  Хіба так не задумано, загадки і тд. Все для розвитку дитини. І за одно що б можна було разом з дітьми грати і допомагати дитині. Не в цьому суть політики Н

Звичайно, за павука це сарказм.

Я говорю, що сучасні ігри надзвичайно доступні,  і ділити їх на дорослі і дитячі за геймплеєм немає сенсу. Малий в чотири роки спокійно грав в тітанфол2, анч 4. 

Він не вміє читати, він рухається по маркерам на карті.

Мене смішить, коли люди вважають нінку системою для дітей, при цьому вважають себе галактичними воїнами-танкістами ганяючи віртуальні нулі і одинички. 

Mario forever)) Дуже чекаю перевидання Маріо гелексі на свічі.

askoldUA.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, askoldUA84 сказав:

Мене смішить, коли люди вважають нінку системою для дітей

 

А з твоєї точки зору чому це не так??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, MadWulff сказал:

 

А з твоєї точки зору чому це не так??

Тому що, будь яка розвага дітей може бути розвагою для дорослих. Комп'ютерні ігри - це просто розваги людей. Хтось ходить з рушницею по лісі, згадуючи свою дитячу мрію стати ковбоєм, хтось грає ігри, раніше люди збирали марки, монети. Це все форми ескапізму, втеча від невиносної тлінності буття, якщо хочеш.

Для мене немає різниці між стрибати по грибах та валити людей в батлі чи tlou. 

Потрібно в житті максимально робити те що подобається, а не ставити собі стіни, бо я дорослий. З точки зору більшості людей, ми і так ###нуті, бо витрачаємо життя на ігри, а не на рибалку і бухалово))

askoldUA.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@askoldUA84 Я з тобою погоджуюсь але думаю ти занадто глибоко копаєш і не в тому напрямку.

На мою думку, коли бачиш це…. і це… асоціації самі собою…

Але я нічого проти не маю дитячих ігор.

 

Прихований текст

VxY8S2LiQZpl566XSIMYQch5wgkOKdYBl54CzjGL

Bloodborne_PS4_review_4.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, MadWulff сказал:

@askoldUA84 Я з тобою погоджуюсь але думаю ти занадто глибоко копаєш і не в тому напрямку.

На мою думку, коли бачиш це…. і це… асоціації самі собою…

Але я нічого проти не маю дитячих ігор.

 

  Скрыть контент

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

 

Все правильно. Вони різні. Але за ультранасилям ховається плюс мінус та ж механіка. Йоші не грав))

askoldUA.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 месяц спустя...
  • 4 месяца спустя...

Nintendo сообщила о своих результатах за последний квартал прошлого года. Отгрузки Nintendo Switch достигли отметки в 79,8 миллионов консолей. Это уже больше, чем у Nintendo 3DS с 2011 года.

Animal Crossing: New Horizons — первый консольный эксклюзив, который смог разойтись тиражом более 30 миллионов копий за один год. Продажи игры по состоянию на 31 декабря составляют 31.1 миллион копий.

This is the hidden content, please

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@tomaas постишь по фортнайту но не постишь чудо по монханщине?! да как после такого смотреть на себя в зеркало!

1280x720.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не можу купити в південно африканському ешопі. Пише помилку регіону банку. На 4пда щось було про 72 години почекати. Не допомогло. В когось була така лажа?

askoldUA.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене 2 місяці назад перестала працювати покупка через карту банка, нові картки не додаються.

Через пейпал працювало нормально, але сьогодні тепер помилку і через пейпал пише.

Регіон - сша

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для інфо

Замість UAH virtual card привату підв'язав до пейпалу їхню ж, але уже USD virtual - все працює.

В техпідтримці банку кажуть що інтернет-картки взагалі не підходять для пейпалу, рекомендують пластикову використовувати.

//USD карта не додається до самого єшоп, перевіряти з пластиковою немає бажання.

Изменено пользователем Quadro (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nintendo анонсировала полноценный Nintendo Direct. Они не проводились с осени 2019 года. Прямая трансляция продлится 50 минут и будет посвящена играм, которые выйдут в первой половине этого года на Nintendo Switch.

EuWnnNYWYAYu5UZ?format=jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 месяц спустя...

Кто-то сталкивался на лайт версии сыча, засветы на экране это норма у них? Еще у меня кнопка L делала двойное нажатие, но это скорее всего чисто мой экземпляр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...

Подскажите есть ли смысл брать ребенку обычный свич или достаточно лайт? 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@festivall Я би брав звичайний свіч. В портативі далеко не все зручно грати. І геніальність концепції не зрозумієш))

askoldUA.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 недели спустя...

В ходе суда Epic Games против Apple, выяснилось, что Nintendo заключает соглашение со всеми японскими издателями и разработчиками, где указано, что ни они, ни их сотрудники не являются членами якудзы и не сотрудничают с ней.

This is the hidden content, please

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 недели спустя...

Новый Nintendo Switch может быть анонсирован в июне. Производство начнется в июле, а продажи уже в сентябре. Новый Switch получит 7" OLED-экран, более мощную начинку, поддержку 4k и технологию DLSS от Nvidia. Цена будет выше $299, но это пока не точно.

This is the hidden content, please

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.