Перейти к содержанию

PS4 игры Fifa 20


alexK

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Alewqa сказал:

Ми випадково не попадалися на вл?)

 

зіграв 11-18) і це було весело) 

DF0F58CC-C26B-43B5-B9FE-37A6D1B58B50.png

Не пам‘ятаю щоб попадав на таку команду, але все може бути

Ну в разі чого готовий зіграти товарку)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, PatrickStar_2504 сказав:

Не пам‘ятаю щоб попадав на таку команду, але все може бути

Ну в разі чого готовий зіграти товарку)

Давай пограємо) можна і 2-2 як минулого разу теж зіграти буде) Пиши як будеш онлайн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Короче фартануло вперше за всі роки)) в паці за ВЛ нападало. Думаю пограти трохи, а потім продати і зібрати норм склад

DD020E6D-B29F-426E-BFDD-D61D172EAEA0.png

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Alewqa я б не продав хоча з твої сторони правильніше продати))) РОнни Ea де мої легенди?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Мне в этой фифе хорошо сыпет))) уже штук 6 волкаутов было. Хорошо пришло за сквад батл за золото 1 прилетел Ляказетт и в паке был виллиан и пару бичей , в итоге под 200 к вышло. И за дивижин райвал за 3 ранк выпал Мертенс и компания на 250 К. + к этому за сбч гибрид лиг выпало на 150 к всяких карточек при 50 потраченных. Считаю что норм мне повыпадало с учетом того ,что я почти и не играл нормально. вообще мало матчей сыграл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, stroyno323 сказав:

@Alewqa я б не продав хоча з твої сторони правильніше продати))) РОнни Ea де мої легенди?

 

Теж була така думка, тим паче вчора зіграв ним матчів 5-6 і він реально сильний) але на цапі устає надзвичайно швидко (4-3-3 (4)). Сьогодні продав за 2.350 000, з понеділка буду складати команду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...

ТІпічна фіфа! хД

Вигравав 3-2, рішив на 92 хв розіграти штрафний з воротарем. В результаті програв по пенальті в ВЛ

  • Ха-ха 1
  • Смутило 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не можу дограти 75% матчів, в рандомні моменти дропає конекшн і викидає з матчу :(

Изменено пользователем Viktor Chuhra (смотреть историю редактирования)

fibona44iS.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Alewqa сказал:

Вигравав 3-2, рішив на 92 хв розіграти штрафний з воротарем

есть такое выражение “Вместо тысячи слов”...кто ж так делает на последней минуте??? Разве ты не знаешь, что в эти минуты игра наоборот ужесточается по максимуму. Выбей мяч просто подальше вперёд и жди свистка не испытывая судьбу.

 

И да. Был бы это реальный матч то выбивал бы скорее всего вратарь где то в район штрафной сопа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, alexK сказав:

есть такое выражение “Вместо тысячи слов”...кто ж так делает на последней минуте??? Разве ты не знаешь, что в эти минуты игра наоборот ужесточается по максимуму. Выбей мяч просто подальше вперёд и жди свистка не испытывая судьбу.

 

И да. Был бы это реальный матч то выбивал бы скорее всего вратарь где то в район штрафной сопа.

Не питай чому заплакані очі))) 

та привичка грати через воротаря, тим паче «ничего не предвещало беды») 

 

  

Продав рональдіньйо і собрав составчік, вл правда лише 14 перемог вийшло)

D12F6B3A-F96E-4E7F-BBF6-03112EC4E36D.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

если, после штрафного или свободного удара мяч, непосредственно, попадает в ворота команды которая выполняла удар, арбитр назначает угловой удар….

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.10.2019 в 10:40, Alewqa сказал:

ТІпічна фіфа! хД

Вигравав 3-2, рішив на 92 хв розіграти штрафний з воротарем. В результаті програв по пенальті в ВЛ

А чому на Волкера пас не дати  на воротаря в останню черегу треба давти він в цій частині туговато працює з мячем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Alewqa сказал:

Не питай чому заплакані очі))) 

та привичка грати через воротаря, тим паче «ничего не предвещало беды») 

 

  

Продав рональдіньйо і собрав составчік, вл правда лише 14 перемог вийшло)

D12F6B3A-F96E-4E7F-BBF6-03112EC4E36D.png

ух неправильно ти вклав кошти.Марсіаль -дерево неповоротке 3 слаба нога грав з ним пару матчів і продав так дальше сілва тоже слабий ,лапорте не бігає,а вцій фіфа краще скорсних ловких ігроків брати навіси нелетать з углових тоже нереально забити ,і навіщо аплку одну збирати? якщо можна гібрід зробити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, stroyno323 сказав:

ух неправильно ти вклав кошти.Марсіаль -дерево неповоротке 3 слаба нога грав з ним пару матчів і продав так дальше сілва тоже слабий ,лапорте не бігає,а вцій фіфа краще скорсних ловких ігроків брати навіси нелетать з углових тоже нереально забити ,і навіщо аплку одну збирати? якщо можна гібрід зробити

Давав не на волкера, на воротніка, бо люблю ризикувати!)) і граю в такому стилі (через воротаря). В любому випадку такого фейла (лага) зі сторони  топ воротніка не очікувалося, але зато тепер є про що поговорити)

 

На рахунок «неправильного складу» це дуже відносно) тим складом грав вл, і загалом задоволений резьтатом, зараз вирішив купити два нових гравця і фактично витратив всі кошти.

Мартіаль: частково згідний, але мені приємніший ніж Філіпе андерсон. Зараз взяв Мане, цікаво, але треба звикати.

Бернардо: не згідний взагалі. З хантером – топ! Нереально мобільний і шутрий, цілком мій гравець.

Ляпорт: не купував, випав продаваємий. Топ цз апл. (Вірджина орендованого поки не відчув толком)

 

П.С. А навіщо гібрид якщо можна апл?))) Суть в тому що грати треба в задоволення, і на даному етапі апл це якраз те чого хотілося

F6FCF477-1876-4403-B5C4-459BCAF62A1B.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Alewqa сказал:

Давав не на волкера, на воротніка, бо люблю ризикувати!)) і граю в такому стилі (через воротаря). В любому випадку такого фейла (лага) зі сторони  топ воротніка не очікувалося, але зато тепер є про що поговорити)

 

На рахунок «неправильного складу» це дуже відносно) тим складом грав вл, і загалом задоволений резьтатом, зараз вирішив купити два нових гравця і фактично витратив всі кошти.

Мартіаль: частково згідний, але мені приємніший ніж Філіпе андерсон. Зараз взяв Мане, цікаво, але треба звикати.

Бернардо: не згідний взагалі. З хантером – топ! Нереально мобільний і шутрий, цілком мій гравець.

Ляпорт: не купував, випав продаваємий. Топ цз апл. (Вірджина орендованого поки не відчув толком)

 

П.С. А навіщо гібрид якщо можна апл?))) Суть в тому що грати треба в задоволення, і на даному етапі апл це якраз те чого хотілося

F6FCF477-1876-4403-B5C4-459BCAF62A1B.png

яж кажу що треба на волкера було давати.14 перемог хороший результат ок тоді дальше грай аплкою.

пс такий ± можна зобрати состав

Безымянный.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Alewqa это не фейл топовоо вратаря. левел здесь ни при чем. это глюк. ну и самыо главное , что ЕА не учитывают все правила футбола. так забить самому себе правила не позволяют

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@komarik я знаю що то глюк,но чому в таких ситуація не дати на ближнього тай по відео видно що його ніхто не крив,самому можна забити голи не враховуються якщо з углових штрафних кутових аут

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую. Немного скажу за улов. Парни эта игра звезду может кинуть в любом пакете. Причём проценты тут для галочки. Ну посудите сами в таком пакете где 3 стопки по 4 рарных игрока выпал топовый бразилец космос неправда ли. Или взять обычный пак за 5000… а ведь мне год назад на него после недели релиза Фифы Канте выпал. Так что чтобы Вы не открыли всегда существует вероятность на хорошего игрока. Всем мир. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@alexK Мне с пака там где один редкий игрок, упал Мбаппе)))) В этой части сыпит нормально

Screenshot_1.jpg.4da95e443bc6b40f691bbdd4b1e72b02.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...

Раджу зібрати халявного варді. Достойний саб. Тим паче під завдання на першого власника

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нарешті і я маю чим похвалитись

випав сьогодні за апгрейд червоних гравців

image.thumb.png.781a0479c906585e6ecabc7ca633744f.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.