Перейти к содержанию

Не могу оформить подписку


Лена

Рекомендуемые сообщения

У меня была подписка на месяц, теперь хотела оформить на год, но выдаёт ошибку. Что делать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Посредник

Оформить ещё на месяц. 

1217351.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Лена Змогли оформити підписку? Через який банк намаалися?
Я вчора придбав PS5 в Канаді і також не можу оплатити підписку на своєму старому українському акаунті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, Bambin0 said:

@Лена Змогли оформити підписку? Через який банк намаалися?
Я вчора придбав PS5 в Канаді і також не можу оплатити підписку на своєму старому українському акаунті

В меня зі вчора схожа проблема. Хочу на своєму українському аккаунті апгрейднути діючу підписку до extra, та вже другий поспіль день видає щось типу Сталася помилка, спробуйте наступного разу. Карта підвязана - приват.

Изменено пользователем david27 (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@david27

2 години тому, david27 сказав:

В меня зі вчора схожа проблема. Хочу на своєму українському аккаунті апгрейднути діючу підписку до extra, та вже другий поспіль день видає щось типу Сталася помилка, спробуйте наступного разу. Карта підвязана - приват.

А раніше оплата проходила без проблем? Може це тимчасова проблема. Просто якийсь збій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 hours ago, Bambin0 said:

@david27

А раніше оплата проходила без проблем? Може це тимчасова проблема. Просто якийсь збій

Саме з підпискою не знаю, бо в мене була  и є 4 річна підписка, залишилось півроку до її закінчення вирішив проапгрейдети до extra. Ось тільки що спробував знову, видає помилку. Спробував купити 13500 v bucks в форнайті ось тільки що, все пройшло успішно. Карта приват.  Тобто я так розумію проблема в апгрейді існуючої підписки, все інше працює. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Bambin0 сказал:

@Лена Змогли оформити підписку? Через який банк намаалися?
Я вчора придбав PS5 в Канаді і також не можу оплатити підписку на своєму старому українському акаунті

Нет, приват. Не понятная ситуация...

@Okami тоже выдаёт ошибку 

@Bambin0 может, но хотя бы написали б что -то официально((

@david27 у меня на любую подписку ошибка(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость Сергій

Декілька днів поспіль не можу оформити підписку, жоден з варіантів, але ігри придбати можу , якась біда саме з оформленням підписки (((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Посредник

Прям беда. 

1217351.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене аналогічна ситуація з підпискою на ЕА, не проходить оплата з жодної карти. Але, наприклад, РДР2 купив без проблем😬

70298.png?1663141590

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Гість Сергій @Duke_Nukem @david27 ви зараз в Україні чи закордоном? Можливо проблема лише в тих, хто зараз за кордоном і використовує український аккаунт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За кордоном 

хз, може й так, але не зрозуміло, яким чином одне впливає на інше

70298.png?1663141590

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Duke_Nukem ну бо можна зробити висновок, що проблема лише в тих, хто за кордоном.

Я собі поки завів окремий Канадський акаунт і оплатив його на місяць, але для мене це не вихід, бо є проблеми з локалізацією і ціна значно вище

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 @Bambin0 ПС+ Соні поки продовжують безкоштовно, акаунт з підпискою ЕА я купив тут на форумі. Але як буде далі - хз, побачимо

70298.png?1663141590

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость Сергій
50 хвилин тому, Bambin0 сказав:

@Гість Сергій @Duke_Nukem @david27 ви зараз в Україні чи закордоном? Можливо проблема лише в тих, хто зараз за кордоном і використовує український аккаунт

В Україні 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 hours ago, Duke_Nukem said:

За кордоном 

хз, може й так, але не зрозуміло, яким чином одне впливає на інше

Я також за кордоном. 

Також не бачу зв'язку, бо на іншому своему українському аккаунті влітку робив апгрейд до deluxe, перебуваючі фізично за кордон, карта підвязана привата все пройшло чудово. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Bambin0 написали им на почту, ответа нет(

@Bambin0 это точно,  стоимость выше...

Может надо дождаться какого обновления. Сколько только ждать? :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я нарешті зрозумів в чому була проблема. Соні додала перевірку того де знаходиться ай-пі покупця географічно, те саме що і Майкрософт зробив раніше, аби не купували підписку в регіонах де вона дешевше. Для порівняння plus extra в США 135 USD - 12 місяців, в Україні- 56 USD за тей самий період. Попросив друзів в Україні додати мій аккаунт на їх консоль і відразу все пройшло. Легше звичайно поставити український vpn на смартфон і купити підписку у застосунку playstation. Тобто зараз якщо ви за кордоном підписку ви можете купити тільки маючі український ай-пі, карту українського банку, та український аккаунт.

  • Спасибо 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@david27 я пробував через vpn на телефоні, але не допомогло.

Upd. Допомогли поповнити через консоль, яка знаходиться в Україні.

Изменено пользователем Bambin0 (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.01.2024 в 15:31, Bambin0 сказал:

Хтось зв'язувався зі службою підтримки?

Переписуюсь з ними вже майже місяць, телефоную раз на тиждень, вони самі не знають в чому проблема 

Кожного разу пропонують ті ж самі варіанти через які повинні допомогти(мобільний інтернет, кабельний інтернет ,карта повинна бути іменна та повинен знаходитись в Україні), але такого в них в правилах не написано ,тільки голову дурять 

Знайомі пробували підключити в Україні, також ніякого результату 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Гость Mitya сказал:

Переписуюсь з ними вже майже місяць, телефоную раз на тиждень, вони самі не знають в чому проблема 

Так что мешает, с плойкой в "рідну неньку" приехать, да подписку сделать, да обратно, через Тису, за бугор с подпиской 😆. ....  Читаешь иногда проблемы соотечественников, и офигиваешь... друзей, родственников ищут ради дешёвой подписки ....."эвропейцы" блин.

2530327.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.