Перейти к содержанию

Не могу оформить подписку


Лена

Рекомендуемые сообщения

@iAsashay питання не в ціні. Не хочеться створювати ще один акаунт, тим більше, що на новому акаунті (в моєму випадку канадському) ігри будуть без нашої локалізації. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, iAsashay сказал:

Так что мешает, с плойкой в "рідну неньку" приехать, да подписку сделать, да обратно, через Тису, за бугор с подпиской 😆. ....  Читаешь иногда проблемы соотечественников, и офигиваешь... друзей, родственников ищут ради дешёвой подписки ....."эвропейцы" блин.

Я де я написав про те що шукаю дешеву підписку!?Навіщо мені забивати на проблему яка виникла не з моєї сторони?

З такими порадами залишайся на своєму дивані!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Посредник

@Bambin0 Судя по вашему комментарию, какой вашей ?) 

@Гость Mitya Чел, не надо так нервничать.

1217351.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 месяц спустя...
В 04.01.2024 в 21:25, david27 сказав:

Я нарешті зрозумів в чому була проблема. Соні додала перевірку того де знаходиться ай-пі покупця географічно, те саме що і Майкрософт зробив раніше, аби не купували підписку в регіонах де вона дешевше. Для порівняння plus extra в США 135 USD - 12 місяців, в Україні- 56 USD за тей самий період. Попросив друзів в Україні додати мій аккаунт на їх консоль і відразу все пройшло. Легше звичайно поставити український vpn на смартфон і купити підписку у застосунку playstation. Тобто зараз якщо ви за кордоном підписку ви можете купити тільки маючі український ай-пі, карту українського банку, та український аккаунт.

Така ж проблема, знаходжусь в Німеччині, маю свій український акаунт, ніяк не вдається купити підписку, дякую за інфо, але і ваша порада з покупкою через додаток не допомогла, тому що оформлення підписки з додатку перекидає на браузерну версію а там постійна помилка з оплатою…

 

Изменено пользователем Andruhamagic (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Andruhamagic в мене сьогодні знову проблема з покупкою. Хоча минулого разу після того як оплатив підписку через посередника з України все було добре. Зараз знову треба когось з України просити придбати дещо з ігор

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.01.2024 в 06:26, iAsashay сказав:

Так что мешает, с плойкой в "рідну неньку" приехать, да подписку сделать, да обратно, через Тису, за бугор с подпиской 😆. ....  Читаешь иногда проблемы соотечественников, и офигиваешь... друзей, родственников ищут ради дешёвой подписки ....."эвропейцы" блин.

Справа не стільки в грошах, хоча в них також, цю суму краще донатну на ЗСУ (хоча це і так має бути щоденна справа кожного хто за кордоном), справа у тому, що я планую повернутись додому і потім не планую використовувати німецький акаунт, та й мій український ак вже давно, тому не доречний ваш коментар

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тех підтримка Соні не дуже допомогла, відписують, щоб купував у межах свого регіону. Але штука в тому, що коли віддаю акаунти людині яка фізично в Україні, то він не може в нього увійти для оплати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Andruhamagic я пробував двічі через двох різних людей. В першому випадку людина ввела мій аккаунт на свою ПС5, другий раз попросив друга встановити додаток на телефон PS App і оплатити підписку EA Play - також все було без проблем. Картка до акаунту підв'язана завжди, тому платіжні данні нікому передавати не довелося.

Спробуйте перевірити правильність Логін/Пароль

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...

При покупці підписки вибиває помилку.Пс4 з Українським акаунтом в німеччині.Пробував ці всі варіанти з карточками різними і міняв адресу недопомагає нічого!

Але помітив одне що ігри я можу купувати спокійно без проблем тому думаю шо проблема не в регіоні!

Писав в тех підтримку (0000)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пришло время обновить подписку и столкнулся с такой же проблемой, на сайте сказано что оплатить подписку можно только с самой консоли, нахожусь в Румынии и через местный интернет оплату не пропускало, раздал интернет с телефона, с украинской сим(у меня лайф) и всё прошло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 месяц спустя...
В 04.01.2024 в 20:25, david27 сказав:

Я нарешті зрозумів в чому була проблема. Соні додала перевірку того де знаходиться ай-пі покупця географічно, те саме що і Майкрософт зробив раніше, аби не купували підписку в регіонах де вона дешевше. Для порівняння plus extra в США 135 USD - 12 місяців, в Україні- 56 USD за тей самий період. Попросив друзів в Україні додати мій аккаунт на їх консоль і відразу все пройшло. Легше звичайно поставити український vpn на смартфон і купити підписку у застосунку playstation. Тобто зараз якщо ви за кордоном підписку ви можете купити тільки маючі український ай-пі, карту українського банку, та український аккаунт.

Не працює нажаль, маю український аккаунт, карту приватбанка і впн. Намагаюсь прибати через додаток PS але така сама помилка «Щось негаразд»

 

апдейт: Намагався оплатити через впн в додатку, в браузері нічого не виходило. Потім побачив інформацію на сайті українському ps store що підписку можна купити виключно з приставки самої. Пробував роздавати впн на консоль але та сама помилка була.
 

В кінцевому результаті знайшов людину яка ввійшла на свої ps5 в мій аккаунт в Україні і оплатила підписку з моєї підвʼязаної карти приватбанка. (Не забудьте вимкнути свою консоль, якщо будете когось просити зробити це)

Изменено пользователем Kozak (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.