Jump to content

Новости Disney Pixel RPG - піксельна пригода з Міккі Маусом для мобілок


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник
Posted (edited)

GungHo Online Entertainment, яка водночас є розробником і видавцем, представила Disney Pixel RPG - фрітуплейний проєкт для iOS і Android.

Назва у Disney Pixel RPG доволі промовиста - вона запропонує вирушити в пригоду з піксельними версіями улюблених діснеївських героїв. Серед них Міккі Маус, Дональд Дак, Вінні-Пух, Аладдін, Аріель, Мулан, Стіч, Беймакс і багато інших.

У Disney Pixel RPG рідні для мультяшок ігрові світи зазнали вторгнення дивних програм, через що все занурилося в хаос, а раніше ізольовані виміри стали пов'язані між собою. Тому на персонажів чекають несподівані зустрічі. Геймерам належить налаштувати власний аватар і допомогти намальованим героям відновити порядок.

Розробники обіцяють прості, але разом з тим цікаві битви. За бажання можна ввімкнути автоматичний режим, щоб учасники сутички розібралися з проблемою самі. Тим часом для більш досвідчених геймерів підготували команди "Напад", "Захист" і "Навичка" - їх грамотне використання призведе до перемоги. Також необхідно збирати ресурси та прокачувати персонажів, а самі мультяшки можуть досліджувати світ навіть тоді, коли користувач не перебуває в грі. У Disney Pixel RPG є не тільки бої, а й елементи інших жанрів на кшталт ритм-ігор, "настолок" і так далі.

Disney Pixel RPG запуститься 2024 року в 18 регіонах із підтримкою одразу кількох мов, включно з англійською, французькою, корейською, корейською та китайською. У Японії вже доступна попередня реєстрація через App Store і Google Play, а реліз відбудеться 9 вересня. До інших країн тайтл добереться пізніше.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

А де ж УКРАЇНСЬКА МОВА !?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.