Перейти к содержанию

Xbox ONE


¯\_(ツ)_/¯

Рекомендуемые сообщения

Геймпад хуанівський з 360м працює, хоча б по кабелю? З PC по звичайному блютузу тільки пад від One S дружить?

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Міні огляд на Xbox One X

В цьому поколінні, мав усі приставки крім PS4 Slim.Тому можу підвести певні підсумки. Почнемо з базових версій ХО і ПС4.

Можна вважати що старт ХО був провальним, особливо в порівнянні з ПС4. МС вибрали не правильну маркетингову стратегію і зразу зайняли позицію аутсайдерів. ХО програє ПС майже у всіх аспектах, має декілька дрібних переваг, а так ПС4 є лідером.

Після виходу XO S врахувала деякі свої помилки: приставка стала красивою, блок живлення внутрішній, ціна зменшена, нова ревізія геймпада, покращується дашборд. Але відбувається роковий момент, приставка втрачає майже всі свої ексклюзиви. Тепер немає такого поняття як ексклюзиви ХО, тепер є ексклюзиви МС. Для деяких людей, це стало дуже критичною подією. Особисто мені все одно, я не люблю грати на ПК, мій вибір завжди приставки.

Sony випускає підсилену версію ПС4 під назвою Pro.МС випускає у відповідь Xbox One X, найсильнішу і мабуть, останню приставку у цьому поколінні. Xbox One X можна вважати технічним чудом, вона має малі габарити, внутрішній блок живлення, повністю безшумна, дуже потужне залізо, які в деяких іграх дозволяються добитись такого результату як 4К і 60 фпс, і це при ціні 500$. Не можливо скласти ПК за таку ціну, і мати такий результат, який дає Xbox One X. Тепер порівнюючи з Pro, то X потужніший.Pro більша за габаритами, вона дуже гучно шумить, слабше залізо.

Порівнявши деякі ігри для Х і Pro, помічаєш різницю у графіці та фпс. Всі ігри (крім деяких не оптимізованих проектів) які отримали спеціальний патч, працюють і виглядають дуже круто. Мене дуже вразили патчі для ігрів з Xbox 360. Там різниця на рівні Remastered.Тому X це ідеальний варіант для мультиплатформних сінглових ігрів.Бо XO має проблему з онлайном, і в деяких вже не дуже популярних іграх, буде важко назбирати повний сервер.

Отже, що ми отримаємо в кінцевому результаті:

Система ХО нам дозволить отримати найкращу графіку на мультиплатформі, три види підписок, розвинений мультимедіа сервіс, високий соціальний сервіс.Але є проблеми з онлайном і немає ексклюзивів, а ексклюзивні ігри МС набагато слабші за Sony.Поганий старт XO, дає про себе знати зараз.Якщо не вийшло патча, то гра працює як на звичайному ХО, а це завжди гірша версія ніж на ПС4

Якщо вибирати тільки одну платформу, то це очевидно має бути PS4 Pro.А якщо у вас є вже ПС4, і фінансові можливості, дозволяють купити ще одну платформу, то купивши Х ви не пошкодуєте.

Особисто я, дуже задоволений купівлею, вона виправдала мої очікування.

Скрытый текст

Не потрібно мені писати за помилки в тексті,я сам знаю що вони є,намагаюсь покращуватись,і меньше робити помилок.


 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Mike Ross сказал:

Не потрібно мені писати за помилки в тексті,я сам знаю що вони є,намагаюсь покращуватись,і меньше робити помилок.

а больше шрифт считается ошибкой? :think: Нужен больше шрифт :lol:

“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown” - H.P. Lovecraft

genius_mg.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Microsoft отказывается от переходников для Kinect на Xbox One S/X.

This is the hidden content, please

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...

Так а что именно интересуют?  За что тебя должны забанить? 

Изменено пользователем Kain (смотреть историю редактирования)

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Майки 2к на мой акк кинули :not_bad:

Изменено пользователем Genius (смотреть историю редактирования)

“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown” - H.P. Lovecraft

genius_mg.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Zhekams  це означає що МС  злила всі ексклюзиви на РС:lol:

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Zhekams 

2 минуты назад, Zhekams сказал:

Кстати, CupHead  на соньку есть ?

Немає, і наврядчи буде.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Flamersys сказал:

@Zhekams 

Немає, і наврядчи буде.

Ну вот и эксклюзив, и ничего что и на ящик и на ПС )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Sea of Thieves, State of Decay 2 и Crackdown 3 будут доступны по подписке Xbox Game Pass прямо со дня запуска

 

  • Нравится 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слив :omg:

“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown” - H.P. Lovecraft

genius_mg.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що, багато кому були дуже цікаві ці ігри? Хоч народ новий у підписники затягнуть. 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Flamersys сказал:

А що, багато кому були дуже цікаві ці ігри? Хоч народ новий у підписники затягнуть. 

Речь идет об “all new Xbox One exclusive” так что только этими играми не ограничатся.

Изменено пользователем tomaas (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, tomaas сказал:

all new Xbox One exclusive

І з цьго моменту думаю можна не чекати дійсно крутих ексклюзивів.:FuckThat:

Бо а толку буде сильно вкладатися у проекти які роздадуть на халяву? 

 

Наприклад Соні зі старту оце от підписникам роздала:omg:

 

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы публикуете как гость. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.