Перейти к содержанию

PS4 игры FIFA 19


RSPCT

Рекомендуемые сообщения

в якому дивізіоні фут довго шукає? Не знаю, вчора грав як і раніше в більшості випадків знаходить за пару секунд.

 

Є тут любітєлі гри в кооперативні режими? Є пропозиція пограти 2-2 в онлайні) можна з мікро

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Alewqa Не всегда долго ищет. Просто до обновы 10 из 10 соп находился сразу, пару секунд. А сейчас 5 из 10 висит “ поиск сопа” и не может найти, приходится сбрасывать и делать поиск заново. 

Screenshot_1.jpg.4da95e443bc6b40f691bbdd4b1e72b02.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шось вже підтошнює від того FUT. Вл, рівалс, сквад баттлс, стільки треба грати в тиждень що вже мучишся просто, а не насолоджуєшся грою. З кількістю матчів вони явно перезагнули.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Murik_d погоджуюсь, вже трошки зає… до того ще так багато інших ігор що треба грати а фіфа схавує весь час)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Murik_d сказал:

Вл, рівалс

Когда играешь в ВЛ то в ривалс очки капают автоматом ;)

1 час назад, Murik_d сказал:

сквад баттлс

сделать золото 1 это сыграть на победу 3-4 матча на  легенде в день.

1 час назад, Murik_d сказал:

що вже мучишся просто

они всегда будут штопать всё новее и новее, всё моднее и моднее карточки так, что тут синдром белки в колесе

 

 

1 час назад, Murik_d сказал:

З кількістю матчів вони явно перезагнули.

сделали в ВЛ на 10 матчей меньше чем было в последние годы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Єсть такая інфа що всі режими грати не обов”язково, як і просто будь-який з них на максимум)))) тільки тссссс))

А я на цих вихідних відіграв свою першу вл)) Зійшлися всі зорі/планети) Взяв лише золото 3, але зі своїми бічуганами серії А досить достойний результат як для мене) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже впервые играл. 15 побед в ВЛ. Теперь жду призы. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж перший раз грав. 13 перемог. Однієї до золота не вистачило(. 4 матчі злив в серії пенальті. Без стрілочки, яка є в сквад батлс важко пробивати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Murik_d сказав:

Теж перший раз грав. 13 перемог. Однієї до золота не вистачило(. 4 матчі злив в серії пенальті. Без стрілочки, яка є в сквад батлс важко пробивати

так в чому проблема її включити?)))) навіть під час пробивання же можна нажати стрілку вверх і буде активний індекатор стрілки, чи я чогось не знаю про ВЛ?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Alewqa такі здається що в ВЛ нема можливості вмикати смугу, тільки коли в дівіжн граєш там можна вмикати-вимикати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ТОже первая ВЛ. 11 побед и 8 игр не доиграл. Думал жестче будет. 

Еашники андоны. выкрутили шанс норм дропа на минимум, 15 сбч собрал и нифига не выпало. Завтра смело можно монеты брать.

Screenshot_1.jpg.4da95e443bc6b40f691bbdd4b1e72b02.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, FifaChelsea сказав:

@Alewqa такі здається що в ВЛ нема можливості вмикати смугу, тільки коли в дівіжн граєш там можна вмикати-вимикати

Ну тоді раджу просто потренувавтися і вибрати собі найпростіший спосіб для пробиття) фактично все зводиться до того чи по центру чи в сторони))))) а там уже як повезе і хто кого перехітрив) 

сам наче норм реалізую завжди пенальті, але в ВЛ 2 рази програв в після матчевій серії хД

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у ВЛ супротивників підбирає за дивізіоном рівалс? Якщо так, то можна спробувати опуститись на 2 дивізіона в рівалс і тоді у ВЛ по ідеї можна всіх виносити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Murik_d сказал:

А у ВЛ супротивників підбирає за дивізіоном рівалс? Якщо так, то можна спробувати опуститись на 2 дивізіона в рівалс і тоді у ВЛ по ідеї можна всіх виносити

По-моєму, сопів підбирає по рангу в ВЛ, граєш в золоті 3 – сопи тоже з золота 3, перейшов в золото 2 і сопи вже тоже з золота 2 і т.д. (Інфа не 100%, просто моя думка)

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@FifaChelsea приветствую. ты продаешь Человека Паука а доступ к письмам нет) удали пару писем что бы я мог тебе написать. я готов купить игру 

20188.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Призи за ВЛ просто сльози) Річарлісон з евертона і кіпер американський, двоє по 81)))))

Але з пака за райвелс упав белоті з кн!! Як же хотів цього макаронніка!

Хто хоче зіграти 1-1 в фут?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Призы за вл в этот раз у меня отстой, за дивы взял не продаваемые паки ну тоже не особо, правда пара высокорейтинговых игроков упала, на сборки пойдут

gina-carano-random-gifs-2.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.