Перейти к содержанию

PS5 vs. Xbox Series X


Буран

Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, MadWulff сказал:

Heavenly Sword

То ещё гавенцо. Помню, заставлял себя её проходить, потому что куплена. 

Официальный представитель секты свидетелей эксклюзивов XBox

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Ответов 1,5 тыс
  • Создана
  • Последний ответ

Топ авторов темы

  • Flamersys

    270

  • MadWulff

    188

  • I.Rox

    108

  • Ropov

    107

@Ropov Ще гуляв слух що соні, а потім і майкрософт хочуть викупити права на сайлент хілл і мгс….

Ось реально заради нового мгс-а я б побіг би за новим хбоксом + лімітка майже готова

images?q=tbn:ANd9GcSZHNfIupoc24z1-VHzb0b

1 хвилину тому, Slavon сказав:

То ещё гавенцо.

ага ок

47 хвилин тому, Slavon сказав:

Опять своё мнение пытаешься превознести над остальными?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff ХС реальное говнецо был. И не спорь. Это не мнение, это факт.

Официальный представитель секты свидетелей эксклюзивов XBox

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Slavon Та що ти знаєш про лайно…. 

This is the hidden content, please

 

@Slavon ps5 краща за новий хбокс “И не спорь. Это не мнение, это факт”:thumb_up:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff та главное чтобы клепалось много игр и на плойке и на боксе, а нам останется в них играть))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff 79 по меркам того поколения это чуть лучше, чем полный провал. 

Официальный представитель секты свидетелей эксклюзивов XBox

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Slavon 

На старте играл, или на закате приставки ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок теми ексклюзивів і їх порівняння між собою. 

Яка ситуація з ПС4:

God of war ( 94 ) -Дуже крута гра, як на мене, то найкращий ексклюзив пс4.Якісна гра, тут навіть немає, що коментувати. 

Uncharted4 + длц.  (93 ) - Шикарне закінчення серії. На мій поглад, то найкраща частина в серії, зберегли ідеальний баланс. Ну длц вийшло не погане. 

BloodBorne ( 92 ) - я не люблю такий жанр ігор. Але серед цього жанру, ББ мабуть одна з кращих. Спецефічний жанр не для всіх. 

Dreams  (89 ) - не грав. Так розумію це продовження ідей лбп, але тут інструментарій для творчості на набагато вищому рівні. Кому подобається щось створювати і хто креативний, йому сподобається. 

Spider man ( 87 ) - Хороший опен ворлд, мені сподобалось. Навіть платину вибив. Але за перший раз не сподобалось, закинув проходження,  в той рік одночасно були якісь і цікавіші ігри. 

Judgment i yakuza- Більшість ігор серії вже вийшли на інші платформи, тому мабуть вже всі що залишились також вийдуть. А так хороша серія, подобається. 

Ratchet i clank ( 85 ) - Хороший платформер. Тим більше, що жанр зараз не популярний і конкуренції немає. Неймовірна графіка. 

Gravity rush 2 ( 80) - грав лише першу частину. Ну нормальна "японщина", можна грати, ця мабуть така сама. 

Little big planet 3 (79)- Грав ще на релізі, взагалі не пам'ятаю. Єдине що запам'яталось, що найгірша в серії. 

Infamous ss + dlc (80) перший хороший ексклюзив для пс4.Не поганий опен ворлд, завжди подобався інфеймос. З задоволенням вибив платину. Тоді графіка вражила, відчувався некст ген. 

Persona 5 ( 95)- ну це вже конкретна "японщина". Я довше 2 годин не зміг. Не для мене. 

Concrete genie (75)- не грав, можливо і не погана інді гра. Не люблю просто інді. 

The last gurdian (82)- ооо, довго робили, так і не змогли випустити в хорошій якості. Гра жахлива в технічному стані. Попередні ігри студії подобались, але ця щось не зайшла. 

Alienation (79)- грав, не погана, чимось нагадує Дед натіон з ПС3.Але на довго мене не вистачило. 

Until dawn (79)- ну мені набагато менше сподобалось ніж Детроїт. Тут геймплею майже немає. Жахи класу "Б" з можливістю нажимати кнопку, щоб вибрати сторону. Не розумію навіщо, але вибив платину. 

Resogun (84)- лаунч тайтл, коли тільки купив пс4 і більше нічого не було. То можна було спробувати. 

Gran turismo sport ( 75)- дуже класне управління. Але нажаль акцент зроблений на онлайн. Гру постійно доповнюють патчами. На старті було мало контента. Хотілось би повноціну частину. 

Killzone sf (73)- це хіба як демонстрація, що пс4 могла в графіку. Взагалі не пам'ятаю сюжету, сцен і так дальше. 

Days gone (71) - гра з вагоном проблем, але якщо її давати шанс, можна отримати і задоволення. За третю спробу я таки її осилив. Потім вже не міг відірватись. Хороші ідеї, поганв реалізація. 

Driveclub (71)- схожа ситуація як з ГТ. Управління також не погане. Але гра вийшла сирою, а зараз взагаді від'єднали сервера. 

Knack 1,2 (54,69) - ну це грати, хіба вже більше немає чим зайнятись. Пройшов дві частини через силу. 

Order 1886 (63)- майже як кіно. Так мало геймплея. Сподобалась історія. Графіка просто вау. Першого проходження було мало. Тому зразу ще раз пройшов і вибив платину. 

Ще вийде ТЛОУ2, вона мінімум буде на 90,буде на рівні з ГОВ і Анч4.Буде хіт без питань. Ну і вийде Гост оф Тсушіма, це буде на рівні спайдер мена. 

Вот що ми отримали по факту за покоління. Покоління пс3 ексклюзивів мені сподобалось більше. 

Вийшло 3 хіта (гов, анч4,тлоу), ну ще можна бб додати, тоді 4. Ну а інші, це просто хороші ігри, а деякі і погані. 

Лише ББ нове ІР яке отримало більше 90 :pardon: надіємся на пс5 продовження нових серій вже увійде в розділ "хіти". 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@I.Rox Круто. 

А такой же список с Хбокса есть? 

gortoo.png

  НА АБОРДАЖ!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@TooMan пізніше. 

Спойлер: там гірше ніж на пс4

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@I.Rox трішки згубив Horizon Zero Dawn, Detroit Become Human, Death Stranding. Підозрюю що через їх вихід на РС:think:

Ну тоді у своєму пості про ексклюзиви хуана, теж не вказуй тих ігор що на PC вийшли - оце так список буде :lol:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys Ой переживаю тогда я за Хбокс)

Может лучше не надо)

gortoo.png

  НА АБОРДАЖ!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, I.Rox сказал:

 

Вийшло 3 хіта (гов, анч4,тлоу), ну ще можна бб додати, тоді 4. 

а Spider Man, Horizon і Days Gone не хіти? Я то думав хіт це коли продажі хороші, і частота згадувань в інтернеті велика.  А не коли рокс вирішить - хіт чи не хіт.

1 час назад, I.Rox сказал:

Лише ББ нове ІР яке отримало більше 90 :pardon:

а у бокса який новий ІР отримав +90?

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys ні. Спідер хороша гра. Дайс гон взагалі проблемна, але в загальному нормальна. HZD не ексклюзив. 

Рішають гравці і оцінки в пресі, номінації. 

Продажі то таке, там і фіфа, код завжди в топі. Вони ж то не хіти

 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, I.Rox сказал:

HZD не ексклюзив

ну і як вона на хуані йде?

окей тоді керуючись цією логікою, давай пиши свій спискок ексклюзивів хуана, який виходить що складається аж з неоднозначної Halo 5:bignose:

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys  При чому тут ХО до ХЗД? Вона на ПК виходе. 

По такій логіці, сюда і Ніох можна приписати. 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, noname сказал:

гов/анчартед/хорайзон

Не сторонник ни одной из консолей, но сонефанбойство раздражает поболе биллибоев.

гов – шикарен, пока что для меня лучшая игра поколения.

анчартед – хорош, хотя 4я часть для меня стала худшей. Надеюсь Ласт 2 они не спустят.

Далее мое мнение не очень популярно будет, но:

паук и хорайзон – фанбойство соне адептов. Паук получил шикарнейшую рекламную кампанию как и хорайзон. Игровой процесс в них чуть разнообразнее чем нажимать одну кнопку на протяжении всей игры, а разнообразие врагов с разными скинами просто зашкаливает. Та, блин, Days Gone, который тут люди не очень любят вспоминать, за счет проработанного главного героя играется с не самой богатой механикой в разы увлекательнее.

У майков то тоже не густо, но лучше один Ori чем 7 – 10 хорайзонов/сфантоммэнов.

 

Ну и когда топите за количество продаж эжксклюзивов, не забывайте какие циферки у  Switch’a :trollface:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@I.Rox ну так тоді не враховуй ігри мс які теж вийшли і на РС. Все вірно?

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, I.Rox сказал:

На рахунок теми ексклюзивів і їх порівняння між собою. 

Яка ситуація з ПС4:

God of war ( 94 ) -Дуже крута гра, як на мене, то найкращий ексклюзив пс4.Якісна гра, тут навіть немає, що коментувати. 

Uncharted4 + длц.  (93 ) - Шикарне закінчення серії. На мій поглад, то найкраща частина в серії, зберегли ідеальний баланс. Ну длц вийшло не погане. 

BloodBorne ( 92 ) - я не люблю такий жанр ігор. Але серед цього жанру, ББ мабуть одна з кращих. Спецефічний жанр не для всіх. 

Dreams  (89 ) - не грав. Так розумію це продовження ідей лбп, але тут інструментарій для творчості на набагато вищому рівні. Кому подобається щось створювати і хто креативний, йому сподобається. 

Spider man ( 87 ) - Хороший опен ворлд, мені сподобалось. Навіть платину вибив. Але за перший раз не сподобалось, закинув проходження,  в той рік одночасно були якісь і цікавіші ігри. 

Judgment i yakuza- Більшість ігор серії вже вийшли на інші платформи, тому мабуть вже всі що залишились також вийдуть. А так хороша серія, подобається. 

Ratchet i clank ( 85 ) - Хороший платформер. Тим більше, що жанр зараз не популярний і конкуренції немає. Неймовірна графіка. 

Gravity rush 2 ( 80) - грав лише першу частину. Ну нормальна "японщина", можна грати, ця мабуть така сама. 

Little big planet 3 (79)- Грав ще на релізі, взагалі не пам'ятаю. Єдине що запам'яталось, що найгірша в серії. 

Infamous ss + dlc (80) перший хороший ексклюзив для пс4.Не поганий опен ворлд, завжди подобався інфеймос. З задоволенням вибив платину. Тоді графіка вражила, відчувався некст ген. 

Persona 5 ( 95)- ну це вже конкретна "японщина". Я довше 2 годин не зміг. Не для мене. 

Concrete genie (75)- не грав, можливо і не погана інді гра. Не люблю просто інді. 

The last gurdian (82)- ооо, довго робили, так і не змогли випустити в хорошій якості. Гра жахлива в технічному стані. Попередні ігри студії подобались, але ця щось не зайшла. 

Alienation (79)- грав, не погана, чимось нагадує Дед натіон з ПС3.Але на довго мене не вистачило. 

Until dawn (79)- ну мені набагато менше сподобалось ніж Детроїт. Тут геймплею майже немає. Жахи класу "Б" з можливістю нажимати кнопку, щоб вибрати сторону. Не розумію навіщо, але вибив платину. 

Resogun (84)- лаунч тайтл, коли тільки купив пс4 і більше нічого не було. То можна було спробувати. 

Gran turismo sport ( 75)- дуже класне управління. Але нажаль акцент зроблений на онлайн. Гру постійно доповнюють патчами. На старті було мало контента. Хотілось би повноціну частину. 

Killzone sf (73)- це хіба як демонстрація, що пс4 могла в графіку. Взагалі не пам'ятаю сюжету, сцен і так дальше. 

Days gone (71) - гра з вагоном проблем, але якщо її давати шанс, можна отримати і задоволення. За третю спробу я таки її осилив. Потім вже не міг відірватись. Хороші ідеї, поганв реалізація. 

Driveclub (71)- схожа ситуація як з ГТ. Управління також не погане. Але гра вийшла сирою, а зараз взагаді від'єднали сервера. 

Knack 1,2 (54,69) - ну це грати, хіба вже більше немає чим зайнятись. Пройшов дві частини через силу. 

Order 1886 (63)- майже як кіно. Так мало геймплея. Сподобалась історія. Графіка просто вау. Першого проходження було мало. Тому зразу ще раз пройшов і вибив платину. 

Ще вийде ТЛОУ2, вона мінімум буде на 90,буде на рівні з ГОВ і Анч4.Буде хіт без питань. Ну і вийде Гост оф Тсушіма, це буде на рівні спайдер мена. 

Вот що ми отримали по факту за покоління. Покоління пс3 ексклюзивів мені сподобалось більше. 

Вийшло 3 хіта (гов, анч4,тлоу), ну ще можна бб додати, тоді 4. Ну а інші, це просто хороші ігри, а деякі і погані. 

Лише ББ нове ІР яке отримало більше 90 :pardon: надіємся на пс5 продовження нових серій вже увійде в розділ "хіти". 

Ну это хорошо что ты список написал, но как и везде и во всем, у каждого свое мнение не зависимо от оценок общества, мне например ББ вообще не нравится, а вот дейс гон на одном уровне с анчем, кратосом, ну и почти с первыми ластами. Так что такие списки особого значения не имеют. Но за старание :thumb_up:

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys ну так ХО немає ексклюзивів які виходять лише на нього! 

Є ексклюзиви МС, які випускають на Віндовс і ХО. 

Можна зробити список по іграх від МС для ПК і ХО. 

Бо ХО ексклюзивів немає :pardon:

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@I.Rox как это консоль, а эксклюзивов немае? Так может то не консоль вовсе?

:trollface:

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@I.Rox ну то якось двояко виходить, ігри які є на боксі і РС ти враховуєш, а ігри які є на плойці і РС не враховуєш:think:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys я ж тобі вище написав, ще раз уважно перечитай. 

Для порівняння можна привести ігри від МС. Бо так список буде пустий. 

В будь якому випадку, там ситуація плачевна :lol:

@Ragnar Lodbrok ну так немає і немає, і що з цього?)  Від того що Орі 2 паралельно вийшов на пк, гра гіршою не стала. 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys я бы ПК вообще не рассматривал .. ведь на ПК и в игры сони можно поиграть не имея приставки .. и там на секундочку около 700 игр

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.