Перейти к содержанию

PS4 игры Mafia: Definitive Edition


Flamersys

Рекомендуемые сообщения

Ну як вам мафія???

Оригінал переоцінений або рімейк все зіпсував. Краще ніж 3тя мафія але все одно як на мене гірше 2ї. А механіка стрільби, просто не хочеться взагалі стріляти. Мовчу про анімації… 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, MadWulff сказал:

механіка стрільби, просто не хочеться взагалі стріляти.

Да  стрельба это боль и страдание...на классическом режиме вообще зашквар :fffuuu: Ладно они там в сюжетном плане повторяют оригинал, и вообще по механикам без изменений, но зачем и деревянность стрельбы привезли из прошлого??

Изменено пользователем Max_Prime (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Max_Prime Та схоже що з сюжетом теж накосячили, змінивши характер персонажів…  Чуда не трапилось, після мафії 3 було зрозуміло що студію можна закривати:xbox:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, MadWulff сказал:

Ну як вам мафія???

Игра в целом норм, прошёл уже половину, но вышеупомянутые перестрелки и некоторые технические косяки (просадка фпс, баги с анимацией) смазывают впечатление :(

Изменено пользователем Max_Prime (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені норм, ніби повернувся в минулі часи з приємним графоном

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Граю на класиці , дійшов до гонок ) тут я і зупинився як в старі часи ) поки що все подобається )

Я білий чоловік від 18 до 49. Мене всі слухають, навіть, якщо це повна маячня!"  © Гомер Сімпсон

funk1324.png

Sic Parvis Magna – Великое начинается с малого @ Natan Drake

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пройшов гонку на класиці , і мене дуже бомбило , раз 10 чуть не улетів геймпад в ТВ ....:10:

Я білий чоловік від 18 до 49. Мене всі слухають, навіть, якщо це повна маячня!"  © Гомер Сімпсон

funk1324.png

Sic Parvis Magna – Великое начинается с малого @ Natan Drake

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Travellin ти звір прям, я не зміг після багатьох спроб

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Makar сказал:

@Travellin ти звір прям, я не зміг після багатьох спроб

Вчора було багато спроб з 19.00 до 23.00 максимум що зміг це взяти 6те місце , а сьогодні , вже з 7.40 знову сів грати та хотів пройти і так до 11.20 я зміг пройти та вибив трофей , головне до другого кола бути хотяби на 4 місці , і підрізати повороти щоб скоріше проходити :) таке відчуття що я знову опинився в тому самому моменті , як в 2002 не міг  його пройти ніяк )) до речі тут не включаються поворотники як в оригіналі :(

  • Нравится 2

Я білий чоловік від 18 до 49. Мене всі слухають, навіть, якщо це повна маячня!"  © Гомер Сімпсон

funk1324.png

Sic Parvis Magna – Великое начинается с малого @ Natan Drake

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Travellin сказал:

Вчора було багато спроб з 19.00 до 23.00 максимум що зміг це взяти 6те місце , а сьогодні , вже з 7.40 знову сів грати та хотів пройти і так до 11.20 я зміг пройти та вибив трофей

Господи , сколько времени тратиться в пустую .. женился же вроде недавно , нет чтобы туда энергию направить :лицорука:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Travellin Вітаю, після цієї гонки я забив на плашку. Тепер дропнув рівень складності класичний і гра вже не так бісить своїм кривим геймплеем.

Та все одно варто було гру ще на один рік відкласти, відполірувати і одразу випустити на пс5. А так гра відчувається сирою, тим не менш до гри вже звик і вона мені вже подобається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, MadWulff сказал:

@Travellin Вітаю, після цієї гонки я забив на плашку. Тепер дропнув рівень складності класичний і гра вже не так бісить своїм кривим геймплеем.

Та все одно варто було гру ще на один рік відкласти, відполірувати і одразу випустити на пс5. А так гра відчувається сирою, тим не менш до гри вже звик і вона мені вже подобається.

Дякую ) ну не знаю , в мене на класичному рівні немає ніяких проблем … грається тай граю ) 

Изменено пользователем Travellin (смотреть историю редактирования)

Я білий чоловік від 18 до 49. Мене всі слухають, навіть, якщо це повна маячня!"  © Гомер Сімпсон

funk1324.png

Sic Parvis Magna – Великое начинается с малого @ Natan Drake

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Travellin мене бісить що навіть попадання в голову не означає смерть ворога+ по ним стріляєш, а вони не реагують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, MadWulff сказал:

@Travellin мене бісить що навіть попадання в голову не означає смерть ворога+ по ним стріляєш, а вони не реагують.

Не знаю , ось раді цікавості вистрелив в голову , ваншот моментальний 

Изменено пользователем Travellin (смотреть историю редактирования)

Я білий чоловік від 18 до 49. Мене всі слухають, навіть, якщо це повна маячня!"  © Гомер Сімпсон

funk1324.png

Sic Parvis Magna – Великое начинается с малого @ Natan Drake

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Travellin сказав:

Не знаю , ось раді цікавості вистрелив в голову , ваншот моментальний 

Раз на раз не приходиться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На гонку в класиці потратив близько 1,5 години, одразу здавалось, що це не реально, а далі увімкнув механіку і пішло як по маслу:rop:

Дуже багато від рімейку не очікував, тому в цілому грається нормально, але відчувається, що гра сировата, можна було зробити значно краще. З деталей одразу на початку помітив, що не вмикаються поворотники:nono:. Ну і оптимізація – це просто без коментарів. Поки пройшов місію “омерта” ледь не розбив геймпад – постійні фрізи і падіння фпс просто вибісили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Podolyanin сказал:

На гонку в класиці потратив близько 1,5 години, одразу здавалось, що це не реально, а далі увімкнув механіку і пішло як по маслу:rop:

Дуже багато від рімейку не очікував, тому в цілому грається нормально, але відчувається, що гра сировата, можна було зробити значно краще. З деталей одразу на початку помітив, що не вмикаються поворотники:nono:. Ну і оптимізація – це просто без коментарів. Поки пройшов місію “омерта” ледь не розбив геймпад – постійні фрізи і падіння фпс просто вибісили.

Можливо згодом пофіксять але я сиджу на п1 ( граю на фатці то поки що сильних фризів не наблюдаю )

Я білий чоловік від 18 до 49. Мене всі слухають, навіть, якщо це повна маячня!"  © Гомер Сімпсон

funk1324.png

Sic Parvis Magna – Великое начинается с малого @ Natan Drake

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також граю на фатці і найбільше фрізи діставали при стрільбі зі снайперки в аеропорту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пройшов, хз таке враження ніби гра і не погана але не покидає враження що могли і краще… 

Я розумію що гра 2002го року і тоді такий підхід сприймався не так як в 2020

Але мабуть варто було піти шляхом ре2 і зробити повне переосмислення гри. Доповнити і розшити гру (так тут деякі сценки розширили але відверто кажучи погоди вони не роблять) Сюжет хз як в оригінал так тут для мене він трішки скомканий і не зовсім розумієш мотивацію персонажа. Занадто швидко все відбувається. Дуже обідно що можливість зробити рімейк випала такий студії як ангар 13.  А ще бідніше що ігор в даному сетінгу практично немає і коли з'явиться нова гра про 20-40 роки не відомо:(

Изменено пользователем MadWulff (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Играл в оригинал лет 15 назад.

Ремейк прошел на одном дыхании! Игрушка получилась отличная! Атмосферная, драйвовая!

Конечно есть косяки, когда ехал по городу, житель появлялся из не от куда и так же исчезал.

По графике моментами любуешься, а в других местах задаешься вопросом: “как же так?”. Сразу видно косяки движка 3-й Мафии.

Стрельба в 3-й Мафии больше понравилась. Играл на среднем, без помощи в прицеливании, за исключением погони с пулеметом, пришлось включить низкую помощь в прицеливании, чтобы удержать прицел. На такой сложности в некоторых миссиях игралось очень не легко.

Вот в оригинале гонки не очень припоминаю, возможно такая была версия. Здесь гонку прошел буквально со второго раза.

В целом очень приятные и теплые впечатления от ремейка!

Изменено пользователем Ruslan-K (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ролики хороши, местами отлично. Сюжет банален, но в принципе неплохо.Управление авто и машинки понравились. В остальном: геймплей, механика, анимация и что там еще, просто лютое дерьмище. Не представляю как в это можно играть и получать хоть какое то удовольствие. Прохождение на классике ещё более усугубляет впечатление. Пройду только ради роликов и "чем там закончится". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ахах після рімейка аж цікаво було глянути оригінал. В реімеці він сам проситься в сім'ю, в оригіналі в нього просто не залишається вибору. Здавалося така дрібниця але ангра 13 і це змогли просрати. Надіюсь  що це їхня остатня гра, краще вже без мафії 4 ніж нова частина від цієї студії

 

 

Изменено пользователем MadWulff (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Товарищи! А когда к Луке Бертоне заглянуть и миссии поделать? Он во время гонок намекал, что к нему можно заглянуть. Но игра не даёт никак свободно катнуть, все время по сюжету летишь. Один раз по дороге домой "К Саре вернутся" такое задание, я заехал к нему, зашёл, то се, он говорит смотри на стенд. Подхожу а там две открытки мигают, но с ними нельзя ничего сделать, не взять, не посмотреть и больше ничего.. кто что знает?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.