Перейти к содержанию

Flamersys VS 200 uah


I.Rox

Хто повинен повернути 200 грн  

46 проголосовавших

  1. 1. Хто повинен повернути гроші



Рекомендуемые сообщения

  • Супермодератор
  • Ха-ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну срикс на бумаге мощнее - это безусловно, то что пс5 вывозит лучше это вопрос третий уже. АйРокс выиграл спор и справедливость должна восторжествовать и награда должна найти своего истинного хозяина. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, dimasfera сказал:

Ну срикс на бумаге мощнее - это безусловно, то что пс5 вывозит лучше это вопрос третий уже.

Я звісно вибачаюся, і розумію що ти в захопленні від нової коробочки, але нічого що я ще майже рік тому конкретно такий варіант передбачив і запропонував вважати мірилом не теоретичну потужність, а практичну? Ну і де тут тоді та справедливість в твоїх словах?

 

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Flamersys сказав:

Я звісно вибачаюся, і розумію що ти в захопленні від нової коробочки, але нічого що я ще майже рік тому конкретно такий варіант передбачив і запропонував вважати мірилом не теоретичну потужність, а практичну? Ну і де тут тоді та справедливість в твоїх словах?

 

Ну на практике ящик по факту оказался мощнее. По железу так точно, так что по идее ты должен отдать 200 грн. То что на мощном железе хуже игры идут, это я повторюсь другой вопрос. Возьмём условно два толкателя ядра в спорте, один писец сильнее за другого, но дальше толкает ядро тот , кто физически слабее, ядро при этом одинаковое, то есть не всегда на результат влияет мощь, есть и другие факторы. Если вы спорили , что мощнее выйдет, очевидно , кто проиграл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, dimasfera сказал:

Ну на практике ящик по факту оказался мощнее

Наглядно можеш показатия, у чому він потужніший, чи знову буде перечислення характернистик з бумажки? ;)

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Flamersys сказав:

Наглядно можеш показатия, у чому він потужніший, чи знову буде перечислення характернистик з бумажки? ;)

Именно в заявленных характеристиках на бумажке он и оказался мощнее. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ок, если ты спорил не на флопсы, а на то, как идут игры, тогда полюбому в спор входит и обратка, ну а как же.. 

и тогда что мы имеем, практически во всей обратке (тысячи игр) на боксе прикручен HDR, а так же разрешение тру 4к, т.к. у сони нет ни того, ни того. :pardon:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, dimasfera сказал:

Именно в заявленных характеристиках на бумажке он и оказался мощнее. 

А нічого що ми спорили на те хто на релізі буде краще себе в іграх показувати? про мальовані терафлопси там ні слова! Та й характеристика потужності то далеко не одні терафлопси.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, Flamersys сказав:

Я звісно вибачаюся, і розумію що ти в захопленні від нової коробочки, але нічого що я ще майже рік тому конкретно такий варіант передбачив і запропонував вважати мірилом не теоретичну потужність, а практичну? 

Із того, що ти процитував ніяк не випливає що ти тоді мав на увазі fps та якість зображення. Я наприклад з тієї цитати зрозумів що малося на увазі яке  залізо насправді потрапить в консоль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Flamersys сказал:

А нічого що ми спорили на те хто на релізі буде краще себе в іграх показувати?

а есть в споре что то про фпс именно ? ведь ты сейчас выезжаешь строго на них .. а где по факту разложены сравнения графические в играх тех, что вышли и там и там ? конкретно по качеству картинки, отображении эффектов, лучам? где это всё? 

ты же в курсе, что на том же пк можно накрутить везде по разному.. 

и ты реально можешь понять, что сони могла где то графически урезать, ради фпс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ropov сказал:

ок, если ты спорил не на флопсы, а на то, как идут игры, тогда полюбому в спор входит и обратка, ну а как же.. 

и тогда что мы имеем, практически во всей обратке (тысячи игр) на боксе прикручен HDR, а так же разрешение тру 4к, т.к. у сони нет ни того, ни того. :pardon:

Чувак, ти в адекваті там?

Нічого що обратка без патчів залежить не так від нової консолі, як від тієї для якої вона точилася? А точилося воно під прошку, і в половину потужніщий Ван ікс. При чому тут нове покоління?

Вже не знають чим оправдати те що майки облажалися:facepalm2:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Flamersys сказал:

Нічого що обратка без патчів залежить не так від нової консолі, як від тієї для якої вона точилася? А точилося воно під прошку, і в половину потужніщий Ван ікс. При чому тут нове покоління?

ну сони просто заявляла что более 100 игр улучшены как минимум будут.. где они ? так все надеялись, а получили обычный эмуль))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Ropov сказал:

а есть в споре что то про фпс именно ? ведь ты сейчас выезжаешь строго на них .. а где по факту разложены сравнения графические в играх тех, что вышли и там и там ? конкретно по качеству картинки, отображении эффектов, лучам? где это всё? 

діджитали ж сказали, що в основному налаштування графіки однакові в більшості мульті, і сильно посошніше в дьорті для срікса. Якщо апскейл то також з однаковими значеннями, і в таких іграх срікс в середньому на 15% більше лажає по кадровій частоті.

0b2cf28da5c9679a8573ecd8c796cc8d.png

@quiteunusual тобто? сказали одне а поставили інше?) Ні, мова була конкретно як хто буде вивозити те, для чого консолі і існують.

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Flamersys сказал:

двджитали ж сказали, що в основному налаштування графіки однакові в більшості мульті, і сильно посошніше в дьорті для срікса

диджиталы сказали, что в дирте5 на боксе реально кривая рука разрабов!

вообщем, я лично считаю что ты развозишь кекахи по стенам..

не отдашь ты 200грн не потому что ты выиграл, а потому что ты любишь размазывать кекахи по стенам..

Изменено пользователем Ropov (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Flamersys сказав:

@quiteunusual тобто? сказали одне а поставили інше?

Ну я саме так зрозумів цитату )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ropov сказал:

диджиталы сказали, что в дирте5 на боксе реально кривая рука разрабов!

пф, фігня вапрос. Взагалі всі розраби стартової мульті криворукі:thumb_up:

Правда то все одно не міняє того факту що пс5 вивозить краще:pardon:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Flamersys сказал:

А точилося воно під прошку, і в половину потужніщий Ван ікс.

в половину потужниший ван икс ахахаахаххахаха ого .. ото вскрылся чувачок .. ван икс то уже аж в половину потужниший :4:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, quiteunusual сказал:

Ну я саме так зрозумів цитату )

ні, це було не про те) як мінімум тому що для великої компанії таке не можливо.

А от понтуватися імпотентними терафлопсами, які по факту не роблять обіцяного - дуже навіть!

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ropov сказал:

в половину потужниший ван икс ахахаахаххахаха ого .. ото вскрылся чувачок .. ван икс то уже аж в половину потужниший :4:

Береш калькулятор, 6тф - 4тф = 2тф різниці, що відповідно половина від потужності прошки;)

 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Flamersys сказал:

Береш калькулятор, 6тф - 4тф = 2тф різниці, що відповідно половина від потужності прошки;)

та нет, я просто вспомнил как ты с пеной у рта кричал постоянно что разницы между про и х нет от слова совсем, ну то ладно, ты у нас парень такой, какой есть :lol:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, I.Rox сказал:

-Він погодився. Але чомусь хотів чекати аж релізу. 

Ага, а повністю мою умову ти чомусь не озвучив;)

Ну як би да, моя умова була чекати реліз, щоб порівняти як хто себе на справді в іграх покаже, а не по мальованим флопсам. Про що одразу й сказав. І єдине за що ти чіпляєшся, так це те що я не уточнив до дрібниць.

Окей, який твій варіант чому я сказав чекати релізу? Що раптом би соні для пс5 більше терафлопс намалювали б? Ні, пацан, не викручуйся, мова була виключно про практичну різницю, а не теоретичну

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Flamersys сказал:

 

Окей, який твій варіант чому я сказав чекати релізу? Що раптом би соні для пс5 більше терафлопс намалювали б? 

Так. 

ПРО ІГРИ НЕ БУЛО НІ  СЛОВА! 

Навчись висловлювати свою думку, тоді не буде таких проблем, і не прийдеться виправдовуватись, що не те мав на увазі. А так підписався на одне і програв

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

8 минут назад, Ropov сказал:

та нет, я просто вспомнил как ты с пеной у рта кричал постоянно что разницы между про и х нет от слова совсем, ну то ладно, ты у нас парень такой, какой есть :lol:

 а наглядно покажеш що я так казав, чи знову балаболиш, а коли предявлять за базар то скажеш що я душний?

Я от покажу що я писав ще рік тому. Ну і де тут про те що вони однакові?

 

Только что, I.Rox сказал:

ПРО ІГРИ НЕ БУЛО НІ  СЛОВА! 

а про мальовані терафлопси було?:facepalm2:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys ну скинь ще раз свій скрін :lol: і переконайся

 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Guest
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.