Перейти к содержанию

Flamersys VS 200 uah


I.Rox

Хто повинен повернути 200 грн  

46 проголосовавших

  1. 1. Хто повинен повернути гроші



Рекомендуемые сообщения

@Flamersys получается что ты прав, но Айрокс по ходу не согласен, он за флопсы топит. И мне кажется этот спор ни к чему не приведет, главное что б не было поножовщины:trollface:

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Slavon це вже не фанат, а фанатик:pardon:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Flamersys сказал:

ну так це й була моя умова, хіба ні?

А что, некст ген уже закончился?

@Flamersys в чём разница?

Официальный представитель секты свидетелей эксклюзивов XBox

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Slavon сказал:

А что, некст ген уже закончился?

Закончился не начавшись 

:FuckThat:

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Ragnar Lodbrok ще б він щось інше сказав, коли я йому пів року втирав що терафлопси то ще не все, за що той переходив на особистоті обіцяючи кращу мультиплатформу для коробки, ібо ж філ пообіцяв, а по факту вийшла така халепа:lol:

2Ts7PEp.jpg

3 минуты назад, Slavon сказал:

А что, некст ген уже закончился?

 

А там сказано тільки про ситуацію на старті:hink-about-it:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Flamersys сказал:

ну так це й була моя умова, хіба ні?

Яку ти залишив при собі

Ми ж маєм скрін, де чорним по білому все написано

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys ну пока что обосрамс у Фила, но хз, тут категорически сложно сказать как будет через год-два. Если майки подтянут свою консоль, то все равно будет примерно одинаково в играх, та разница у флопсах сильно не будет заметна

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Ragnar Lodbrok та я ж не проти, і не здивуюся що буде паритет. Але суперечка була про те хто на старті буде вивозити краще, і тут ситуація очевидна:pardon:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Предлагаю новые условия. Ждем до конца поколения и тогда решаем кто победил, если доживем конечно:trollface:

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys

3 минуты назад, Flamersys сказал:

@Ragnar Lodbrok Але суперечка була про те хто на старті буде вивозити краще, і тут ситуація очевидна:pardon:

Такого не було, не видумуй

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Slavon сказал:

в чём разница?

Ну, я чомусь можу сказати що Форза потрясна, і Соні в плані гонок смокчуть бібу відносно майків.

Коли ноунейм казав що фігня та форза. Так само як і від тебе, я щось нічого позитивного про плойку не пригадаю. :pardon:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys Славон тролит, только не против майков, видно что там не чисто, я вот хоть и фанбой, но уверенно могу и тролю всех и сони и майков. Ну вы не понимаете, то другое)

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, I.Rox сказал:

@Flamersys

Такого не було, не видумуй

А, ну да, якщо я не розжував для тугодумів то значить не було. 

А майже рік я напевне пропонував чекати мальованих терафлопсів, які завжди озвучують на першій презентації такого заліза, ага:lol:

12 минут назад, I.Rox сказал:

Ми ж маєм скрін, де чорним по білому все написано

Ну да, там написано - ждемо релізу і бачимо хто потужніше по факту, а не по обіцянкам мостпаверфула:47f3:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це вже реальний бред. Взагалі не хочеться дальше продовжувати. 

Ти як дитина, яка на ходу придумує умови. 

 

Фууу

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@I.Rox так а чому ж я сказав релізу чекати? було зрозуміло що терафлопси скажуть одразу.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, I.Rox сказал:

Хоча спор був зовсім не про це. Ми не вибирали які саме ігри, по яких показниках (роздільня здатність, фпс, ефекти, швидкість і тд.) 

а що, рік тому було відомо які на старті будуть ігри? Як ми їх могли вибрати?

Ми в чаті перед першими тестами пс5 обговорили що будемо дивитися по іграм які отримали оптимізацію під нове покоління. Тоді ти пір'я розпушив, і нічого не мав проти, бо досі думав що терафлопси то і є єдина і безсумнівна характеристика потужності.

 

І взагалі, дуже зручно закріпити в темі пост, де люди читають лише твою перекручену позицію. На фоні чого мої пости по темі мало помітні, браво:thumb_up:

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Flamersys сказал:

 

Ти в чаті з Роповим говорив, а не зі мною.Я під таким не підписувався

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@I.Rox так чого ж ми тоді ждали старт консолей, як не для порівняння в іграх?

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys я хз, нафіга ти чекав :FuckThat:

Вже як пів року #фламерсровернигроші

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, I.Rox сказал:

я хз, нафіга ти чекав :FuckThat:

Ну так причина тільки одна, про що я одразу й написав, а відмазуєшся ти тільки тим, що я не дописав "в мультиплатформі", хоча це й без слів зрозуміло було, як на мене.

 

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Flamersys сказав:

@I.Rox так чого ж ми тоді ждали старт консолей, як не для порівняння в іграх?

Я только сегодня узнал за ваш спор, но судя по скринам и условиям спора ты проиграл. Реально за ФПС речь не шла. Кстати , справедливости ради , я не являюсь поклонником Майкрософт, 14 лет пользовался соней исключительно. Никакой предвзятости и необъективности у меня к вам нету, я по факту посмотрел условия и результат. Может просто ты подумал чуток не то что написал. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys @Flamersys повторюю в сотий раз! 

ПРО ІГРИ НЕ БУЛО НІ СЛОВА! 

говорили ми про залізо. 

Наступного разу, краще думай і що ти хочеш. 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, dimasfera сказал:

но судя по скринам и условиям спора ты проиграл

чому? наглядно ніде не видно що бокс потужніше, а тільки навпаки. Чому ж я програв? Бо десь на бумажці 12 терафлопс написали? Так це далека не єдина характеристика потужності ігрової системи, і я не на терафлопси спорив, а на результат, і він однозначний!

Вони навіть інтерфейс в 4к не завезли, щоб на те інженерне чудо навантаження було меншим, і то це не проканало. 

@I.Rox @I.Rox @I.Rox ти як вуж на сковороді крутишся, на тому що не договорено. Але причина чекати релізу була лише одна, і це явно не терафлопси:lol:

Ти й сам іншої причини не можеш вигадати, щоб пояснити цю мою умову, лише безпомічно ссилаючись на величину яка характеризує швидкість математичних обчислень а не потужність ігрової системи.

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys це все твої особисті проблеми, і мене вони не стосуються. 

Написано було інше. 

І мені крутитись не потрібно, за мною правда 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Flamersys сказав:

чому? наглядно ніде не видно що бокс потужніше, а тільки навпаки. Чому ж я програв? Бо десь на бумажці 12 терафлопс написали? Так це далека не єдина характеристика потужності ігрової системи, і я не на терафлопси спорив, а на результат, і він однозначний!

Вони навіть інтерфейс в 4к не завезли, щоб на те інженерне чудо навантаження було меншим, і то це не проканало. 

Ну хз, на всех каналах что я смотрю(авторитетных и не очень) в обзорах абсолютно все отмечают что чисто в техническом плане и по потенциалу ящик чуток мощнее получился. Ссылки давать не буду, сам можешь найти. Безусловно , по факту в таких играх как крайний и ассасин и дирт на пс5 лучше ФПС, но это дело такое уже, в вашем споре речь о этом не шла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Guest
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.