Перейти к содержанию

Flamersys VS 200 uah


I.Rox

Хто повинен повернути 200 грн  

46 проголосовавших

  1. 1. Хто повинен повернути гроші



Рекомендуемые сообщения

@I.Rox ну так чого ж моя умова була релізу чекати, як не порівняння в іграх? скажеш?

Яка за тобою правда? Там десь написано про терафлопси? Про реальну потужність замість обіцянок - написано:pardon:

 

 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys

Просте питання, яка приставка потужніша, пс5 чи хсх? 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, dimasfera сказал:

в вашем споре речь о этом не шла

якщо не йшла, то чому ж я сказав чекати реліз? як би я спорив на терафлопси то все було б просто - компанії свої циферки назвали, і все, у кого більше той і виграв. Але я чомусь наголосив чекати що по по факту буде! і хоч лусни, але циферка терафлопсів у цю умову не вписується!

5 минут назад, I.Rox сказал:

@Flamersys

Просте питання, яка приставка потужніша, пс5 чи хсх? 

На бумажці срікс. По факту, в даний момент, пс5.

А спорив я як раз таки не на бумажку, а на реальний показник, в момент релізу, на чому наголосив окремо:hink-about-it:

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ADMIN

О боже, вы все сретесь?:lol:

Не пишите мне в личку по вопросам форума, для этого есть раздел Работа Форума!!!

Безымянный-1.png

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Flamersys сказал:

 

На бумажці срікс. По факту, в даний момент, пс5.

А спорив я як раз таки не на бумажку, а на реальний показник, в момент релізу:hink-about-it:

Тобто на бумажці? Те що написано на бумажці, в нього і знаходиться під кришкою.

А на даний момент проблеми з оптимізацією в іграх на ХСХ. І від цього потужність приставок не змінилась. 

Можливо дійде до тебе

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@I.Rox ага, патанцевал не розкрили :lol:

Я написав ще тоді, реальна картинка, на релізі, а не обіцянки. Навіть вийди завтра щось для срікса з кращим оптимізоном - ти продув! 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys :12:після цих слів, все зрозуміло

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Flamersys сказав:

якщо не йшла, то чому ж я сказав чекати реліз? як би я спорив на терафлопси то все було б просто - компанії свої циферки назвали, і все, у кого більше той і виграв. Але я чомусь наголосив чекати що по по факту буде! і хоч лусни, але циферка терафлопсів у цю умову не вписується!

На бумажці срікс. По факту, в даний момент, пс5.

А спорив я як раз таки не на бумажку, а на реальний показник, в момент релізу:hink-about-it:

Смотри ты опять чуток не точен, по факту ХСХ проигрывает в некоторых играх. А ради прикола глянь сравнение новых консолей на игре РДР2, почему пс5 проигрывает в производительности? Ты апелируешь выборочными фактами , которые в споре выгодны тебе. Почему ты за мерило взял новый ассасин, возьми рдр2  )))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"а давай! Тільки от справедливо то буде вже дивитися коли вони релізнуться, а не по обіцянкам платформотримачів на конференціях." 

Його цитата. 

І де тут, що ЛИШЕ НА РЕЛІЗІ? 

З ним реально щось не то. 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, dimasfera сказал:

РДР2, почему пс5 проигрывает в производительности?

:lol::facepalm2:

Бо то обратка, без патча під некстген.

На сріксі то версія для ван ікс, а на пс5 версія для на 50% слабшої прошки.

Це не ПК, де можна самому налаштування обирати. Консольні ігри затачуюця під конкретні консолі. там фіксовані налаштування графіки, максимальної кадрової частоти, роздільної здатності.

І без спеціального патча то тупо версії гри для прошки і ван ікса, де нові консолі спроможні лише видавати стабільнішу кадрову частоту. І то, дивлячись на те залочений там фпс на 30 чи 60, чи ні.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Flamersys сказав:

:lol::facepalm2:

Бо то обратка, без патча під некстген.

На сріксі то версія для ван ікс, а на пс5 версія для на 50% слабшої прошки.

Це не ПК, де можна самому налаштування обирати. Консольні ігри затачуюця під конкретні консолі. там фіксовані налаштування графіки, максимальної кадрової частоти, роздільної здатності.

І без спеціального патча то тупо версії гри для прошки і ван ікса, де нові консолі спроможні лише видавати стабільнішу кадрову частоту. І то, дивлячись на те залочений там фпс на 30 чи 60, чи ні.

А на время загрузки уровня влияет потенциальная мощь консоли? Почему слабенькую версию игры для пс4, пс5 грузит дольше на 20 сек чем ХСХ версию с Ван Х? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, I.Rox сказал:

І де тут, що ЛИШЕ НА РЕЛІЗІ?

Тобто, коли була конкретна умова про ситуацію на релізі, то ти за пів року верещав про однозначну перемогу, і давай бабло негайно.

А коли твої терафлопці облажалися, то одразу ж тапки поміняв? Про розкриття патанцевала точно ніхто не домовлявся:bignose:

Лол, ти взагалі не спроможний, як мужик, слідувати тому про що домовився:lol:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, dimasfera сказал:

А на время загрузки уровня влияет потенциальная мощь консоли? Почему слабенькую версию игры для пс4, пс5 грузит дольше на 20 сек чем ХСХ версию с Ван Х? 

ізі - у прошки жорсткий диск то звичайний HDD, а у ваньки ікс SSHD який може бути до двох разів швидшим. Під те ігри для них і точилися. :pardon:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Flamersys сказав:

ізі - у прошки жорсткий диск то звичайний HDD, а у ваньки ікс SSHD який може бути до двох разів швидшим. Під те ігри для них і точилися. :pardon:

То есть ты согласен, что преимущество в производительности на ХСХ на примере РДР2 никак не связано с потенциальными мощностями консолей? То есть есть другая причина , которая повлияла на конечный результат?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@dimasfera просто хбокс использует версию хоне х или что там у них посильнее было , а пс5 - пс4 про. Думаю все знают, что там 4 к вроде как было? А на пс4 2 к

Изменено пользователем sergeypronyuk (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, dimasfera сказал:

То есть ты согласен, что преимущество в производительности на ХСХ на примере РДР2 никак не связано с потенциальными мощностями консолей? То есть есть другая причина , которая повлияла на конечный результат?

так, і та причина у попередніх консолях. Але як це пояснює те, що срікс поводить себе гірше у НОВИХ іграх, які точилися під НОВЕ залізо? 

Тобто, в обратці у пс5 є баласт у вигляді того що прошка була слабшою за ван ікс.

Нові консолі ж нічого не обмежувало, особливо коли ту всю мультиплатформу під них окремо оптимізували.

 

Пацани, я так зрозумів що вам пофіг на саму суть суперечки. Ви тупо оправдуєте, самі для себе,  те що взяли срікс на старті по оверпрайсу, повівшись на обіцянки про мост паверфул;)

Слабше він на релізі за пс5, це факт, інакше б не було купи новин про те що бокс не зміг, і про майбутнє розкриття потенціалу. Може й розкриють, ніхто не спорить. Але стартова ситуація була однозначна. Про що вже тут говорити якщо навіть мультиплатформа від партнерів майків краще йде на пс5? 

І навіть пропатчені під срікс Гірі 5 не йдуть у нативних 4к. Всі криворукі кароч, і навіть власна студія майків. Але якщо вони криворукі, то чому на пс5 все таки краще?

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Flamersys сказав:

І навіть пропатчені під срікс Гірі 5 не йдуть у нативних 4к. Всі криворукі кароч, і навіть власна студія майків. Але якщо вони криворукі, то чому на пс5 все таки краще?

"На PS5 Sackboy работает в динамическом 4K"

LOL

En3UrtmXIAAkLRi.thumb.jpeg.d9ee77b1c9aa64430d9e7bc8f5c0d078.jpeg

Це все розробники, це все вони винні.:FuckThat:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@lechat ага, павука, демонів, всю мультиплатформу потягнула, а сакбоя ні - тут діло явно в консолі:bignose:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Flamersys сказав:

так, і та причина у попередніх консолях. Але як це пояснює те, що срікс поводить себе гірше у НОВИХ іграх, які точилися під НОВЕ залізо? 

Тобто, в обратці у пс5 є баласт у вигляді того що прошка була слабшою за ван ікс.

Нові консолі ж нічого не обмежувало, особливо коли ту всю мультиплатформу під них окремо оптимізували.

 

Пацани, я так зрозумів що вам пофіг на саму суть суперечки. Ви тупо оправдуєте, самі для себе,  те що взяли срікс на старті по оверпрайсу, повівшись на обіцянки про мост паверфул;)

Слабше він на релізі за пс5, це факт, інакше б не було купи новин про те що бокс не зміг, і про майбутнє розкриття потенціалу. Може й розкриють, ніхто не спорить. Але стартова ситуація була однозначна. Про що вже тут говорити якщо навіть мультиплатформа від партнерів майків краще йде на пс5? 

І навіть пропатчені під срікс Гірі 5 не йдуть у нативних 4к. Всі криворукі кароч, і навіть власна студія майків. Але якщо вони криворукі, то чому на пс5 все таки краще? 

Ты сам теперь себе противоречить. Применяешь двойные стандарты. На одном примере ты соглашаешься , что конечный результат не есть прямым следствием мощностей консолей и соглашаешься с влиянием других факторов. В другом же примере, ты безапелляционно стоишь на своем и утверждаешь, что конечный результат есть именно главным следствием мощностей консолей. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Flamersys сказал:

Тобто, коли була конкретна умова про ситуацію на релізі, то ти за пів року верещав про однозначну перемогу, і давай бабло негайно.

А коли твої терафлопці облажалися, то одразу ж тапки поміняв? Про розкриття патанцевала точно ніхто не домовлявся:bignose:

Лол, ти взагалі не спроможний, як мужик, слідувати тому про що домовився:lol:

Чуєш куколд, за базаром слідкуй. Це ти як простітутка крутишся. 

Я за свої слова відповідаю. 

 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@dimasfera де це я собі суперечку? Обратку обмежують старі консолі для яких ті ігри і робилися. А що по твоєму тоді обмежує некстген, при тому то що ці ігри окремо оптимізувалися, а не запускалися на автоматизованому іннстркментарії що емулює стару консоль?

7 минут назад, I.Rox сказал:

Чуєш куколд, за базаром слідкуй. Це ти як простітутка крутишся. 

 

ой, дєточці бомбануло) знову на особистості перейсьов - одразу видно інтелектуальний і моральний рівень пацієнта:12:

  

7 минут назад, I.Rox сказал:

куколд

це ти писав що тазік купив по критерію який твоя жінка обрала. при чому знову я до твоїх проблем?

Як відповідаєш, то бабло скидай, а не про патанцевал пиши. Он, і народ за цей варік проголосував, у твоєму ж опитуванні, у твоїй же темі, з твоїми ж закріпленими в шапці однопокими перекручуваннями.

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Flamersys сказав:

@dimasfera де це я собі суперечку? Обратку обмежують старі консолі для яких ті ігри і робилися. А що по твоєму тоді обмежує некстген, при тому то що ці ігри окремо оптимізувалися, а не запускалися на автоматизованому іннстркментарії що емулює стару консоль?

Я тобі написав як ти собі суперечиш, повторяти не буду. Перечитай уважніше моє повідомлення .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys ти реальний такий тупий? Чи ти просто такий жалюгідний. 

Вже все обговорили сто разів. Ти вже як нонейм, те саме дно. 

П. С а можеш кидати на мене репорт за мати. 

 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, I.Rox сказал:

и реальний такий тупий? Чи ти просто такий жалюгідний. 

Вже все обговорили сто разів. Ти вже як нонейм, те саме дно. 

Ага, тільки от чомусь я не одноразово виявився правим, а ти обісрався і з ігровою лінійкою, і з терафлопсами, геній:bignose:

Це так ти капітулюєш, позорисько? Навіть згодний нарватися на бан, аби не признати того що продув?:sarcastic_hand:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Guest
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.