Перейти к содержанию

Я Купил...


TheDezmen

Рекомендуемые сообщения

53 минуты назад, Kain сказал:

@DustSky t7 классный. Обычный или со сканнером отпечатка?

Да t7  отличный. Обычный взял, смысла для себя не нашел брать со сканером. Хотел t5 взять, но посмотрел и почитал обзоры/отзывы понял, что есть смысл доплатить 500 грн и взять t7. 

dustskyua.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, MadWulff сказал:

@DustSky в цитрусі?

Ніо 2

Эпицентр. И то отправляли из Харькова в Одессу. Видимо остатки были

dustskyua.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@tomaas :lol: бедная героиня ,точнее ее нижняя часть. Классная обложка:thumb_up:  А в игре есть анг.сабы ,такая японка мне не попадалась, поэтому интересно?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Звездочетка сказал:

@tomaas :lol: бедная героиня ,точнее ее нижняя часть. Классная обложка:thumb_up:  А в игре есть анг.сабы ,такая японка мне не попадалась, поэтому интересно?

 

Персонажи разговаривают на английском, плюс стартовый экран. Все остальное на японском.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@tomaas ,поняла ,значит надо прислушиватьсяbiggrin. Спасибо:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Headstrong подождал бы, а то вдруг сегодня в плюсе объявят :hmhmhm:

Изменено пользователем narmed (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купив GAME PASS, і в подарунок дали HDD:99f3:

UfjdBF1.jpg

Якщо серйозно, то потрібно було сховище для ріпів да ремуксів в 4К, бо терабайтніка не вистачало - любитель я накачати, а подивитися через рік:FuckThat:

З початку хотів брати схожу модель, але без Філімонівської блямби, на 4Тб, але поліз в інтернети почитати і в осадок випав. Там на ринку HDD скандали, інтриги і розслідування, бо всі виробники на ничку почали вводити у звичайні харди серверну технологію запису, яка збільшує об'єм вінчестера, але вповільнює швидкість запису. Мені таке щастя не потрібне, і після довгих вичитувань спинився саме на цій моделі, там в середині ще диск на старій технології. Та й дизайн прикольний.

 

А також прокачав музяку на калькуляторі:music:

OOS1F59.jpg

   

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лол, HDD и саунд карту в 2021-ом покупать. 

Прямо холодом из 90-ых потянуло. 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Kain сказал:

Лол, HDD и саунд карту в 2021-ом покупать. 

Ну тобі може й норм відстійна якість звуку, бажано через стрімінг, і фільми з порізаним в хламіну бітрейтом в онлайн кінотеатрі:pardon:

Старість, розумію, але я поки що не сліпий, і не глухий, от доводиться купувати подібні штуки:Okay:

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys как ни странно, но я согласен с @Kain . Ты явно не пользовался ни нетфликсом ни Эпл тв, раз говоришь о каком-то мифическом порезаном битрейте. И явно не смотрел фильмы с айтюнса (где можно фильм не только купить, но и взять на прокат за копейки) на прямую. А если уж хочется прямо быть эстетом - покупай блу рей диски вместо помойки на 3ТБ, будь мужиком:bleat:

 

JakobLM.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Kain @KupcaH  пацани, я просто сюди свою покупку виклав, і нікого не чіпав. Вам то яке діло, як воно для мене зручніше?

1 час назад, KupcaH сказал:

Ты явно не пользовался ни нетфликсом ни Эпл тв, раз говоришь о каком-то мифическом порезаном битрейте

По-перше - пробував) По-друге, бітрейт WEB-DL і BDRip відрізняється в рази, як в цифрах, так і візуально помітно різницю. Можливо вона не така кардинальна як розмір самих файлів, але вона є.

Cinemartin-MyBD-H265-compater-4k-shooter

HgndTxxNE7PnHppNxaBrzJKtcQM8NAocubN08O5W

1 час назад, KupcaH сказал:

А если уж хочется прямо быть эстетом - покупай блу рей диски вместо помойки на 3ТБ

При чому тут естетизм? Якщо я можу отримати щось у кращій якості, так чому б ні? Та й не на цьому форумі варто заікатися про ліцензійну продукцію:lol:

1 час назад, Kain сказал:

Для проигрывания на своих допотопных устройствах, которые еще царя Гороха застали?

4К телевізор, 2017го року, це вже тепер старий?:lie:

 

1 час назад, Kain сказал:

в камрипе

 

1 час назад, Kain сказал:

файл размером в 100гб

Ти вже там виріши про що ти конкретно:lol:

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys нет, ну что ты, твоя 8битка 2017-ого - это нанотехнологии на кончиках пальцев. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Kain не боісь, різницю в якості помітно буде на будь якому телевізорі відповідної роздільної здатності. Тебе теж 8ми бітна матриця повинна задовільнити, якщо ти такої банальної різниці не помічаєш:lol:

P.S. Перестань щось строїти з себе в інтернеті, придовбуючись до інших - дорослішай;)

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys ты сбрасываешь картинки сравненией Disney+ и скриншоты BlurayDisс.

При том что из дисков у тебя разве что те, что раздавали с продуктовыми купонами.

Но взрослеть должен именно я ohmy

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Kain сказал:

ты сбрасываешь картинки сравненией Disney+ и скриншоты BlurayDisс.

При том что из дисков у тебя разве что те, что раздавали с продуктовыми купонами.

По-перше, є десь блюрик з Аватаром, побачив що жодної різниці з завантаженими з інтернету нема, тому мені того вистачило.

По-друге, Blu-Ray Remux це не що інше як незжатий образ Blu-Ray:hink-about-it:

По-третє, ми тут наче як говорили про те що немає різниці в якості стрімінгу, і з фізичного носія? Так що ж ти обісравшись тему міняєш на інше? 

По-четверте, нафіга мені купувати не дешеві диски, якщо я в основному один раз дивлюся фільм? Я естета з себе не строю, а банально користуюся тим що на даний момент є така можливість. Для чого платити за апріорі гіршу якість?

 

3 часа назад, Kain сказал:

Но взрослеть должен именно я ohmy

Якщо ти раптом не здогадався, то це алюзія на те чого ти там понаписував раніше. 

Мені про дорослішання щось вякає персонаж, який тішить своє самолюбство тим що чіпляється до інших в інтернеті - еталонний школяр:lol:

 

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Flamersys сказал:

якщо я в основному один раз дивлюся фільм?

А зачем тогда HDD на 3TB?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Emmerich сказал:

А зачем тогда HDD на 3TB?

Написав же, бо за часто так виходить що я завантажую щось, поки не забув про нього, але дивлюся дуже не скоро. Бібліотек я не колекціоную, подивився - видалив.

Та й він не тільки для фільмів, а й для ігор з ПК. 

Мені у будь якому випадку потрібно було його купити, бо старого терабайтніка не вистачало, і на пс5 теж памяті малувато. От старий вінт переїхав до пс5, а новий його замінив.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Flamersys сказал:

Написав же, бо за часто так виходить що я завантажую щось, поки не забув про нього, але дивлюся дуже не скоро. Бібліотек я не колекціоную, подивився - видалив.

Эм, есть Кинопоиск\ИМДБ, добавляешь в список "посмотреть позже" и усе, посмотрел и пометил на сайте "просмотрено" еще и оценку влепил и отзыв.  А потом хош кому-то посоветовать что посмотреть, зашел на кинопоиск в раздел "просмотренное" и вуаля. И зачем качать на 3 тера? Это неожиданно захотелось посмотреть, а качать 30-40 мин нет времени?)

1228974.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, XXXshadyXXX сказал:

Это неожиданно захотелось посмотреть, а качать 30-40 мин нет времени?)

У мене так якщо й буває, то тільки з серіалами. А завантажити одну серію це декілька хвилин. Сходив збацати чай-каву, а воно і завантажилося:degustator:

А взагалі, цікаво спостерігати як всіх колупає те яким чином я споживаю контент:lol: 

Ну мені так зручно, вам то що?

Можливо коли нема ПК, то ця схема й виглядає не зручною. Але останні 15 років у мене ця платформа завжди була, я звик робити саме так, і причин міняти щось я не бачу. Так вигідніше фінансово, в плані якості відео, а також більший вибір в плані локалізації, якої в стрім сервісах часто взагалі немає, або вона погана. Наприклад той же серіал Better Call Saul, який я і намагався на Нетфліксі дивитися, там має далеко не кращу озвучку з існуючих, як і багато інших серіалів, а то і фільмів. 

Стрім сервіси, особисто для мене не мають жодної переваги над ріпами з торента, а по якості навіть їм програють. Тоді як з ліцензійними іграми для ПК ситуація зеркальна, от тому ігри я купую, а фільми завантажую. 

Влаштували тут понти типу що є стрім сервіси у 2021му, а в чаті щось як і пишуть про подібні сервіси, то ніфіга не про ліцензійні. Або купують ту підписку в складщину. А тут раптом взбунтувалися, бо бачте я образив чиєсь самолюбство сказавши що вони споживають контент у не самій кращій якості:sarcastic_hand:

P.S. От тут мені раптом захотілося Вовка з Уолл-стріт передивитися. Скиньте пліз посилання на Нетфліксі:bignose:

P.P.S. А, так там взагагалі багато чого немає. А де всі цінувачі ліцензії фільми Warner Bros дивитеся? Серіали з HBO? Гру престолів дивилися всі, а щось на нетфліксі я її не знаходжу, і на ivi також. Невже прямо на всі сервіси підписалися?:lie:

А може все таки хтось тут триндить, і йогому достатньо того що дають сайти типу HDrezka?:think:

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys ты ведь понимаешь,что отвечаешь в никуда? Такие предъявы можно кинуть,если сам никогда ничего не качал с торрентов... И этот сайт с акками тоже у дел)  Я сомневаюсь,что твои собеседники такие... Забей) 

                        kot_182.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Flamersys сказал:

Ну мені так зручно, вам то що?

Ну если удобно хранить ремуксы на 3 терабайтнике, то ноу проблем. У меня лично есть список фильмов на кинопоиске, которые я хочу посмотреть, выбрал, поставил на скачку и смотрю. А не заранее накачал на 3 терабайта на будущее, зачем?))) И я презираю сервисы типо Нетфликса, Резки и прочего. Они режут битрейт, звук, фу фу...

1228974.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.