Перейти к содержанию

PS5 игры Diablo IV


Alewqa

Рекомендуемые сообщения

@Devillus пролог пройшов, аж 7 лвл отримавbiggrin

@Alewqa це щось новеньке...ви впевнені? для коопа з 1 консолі потрібно 2 рази придбати гру та пснетворк окремий:blink:? може, ще другу консоль придбати?)) акк в неї свій, звісно, є. але все інше щось якось анально огороджене, з 3 частиною такої хєрабори не було...

 

upd: можна грати без придбання д4 ще раз, додаткова активна пс+ не потрібна (тобто, як і раніше). дійсно, виявилося, що 7 лебедів то була забагата різниця. створив гру з аккаунта дружини і почав проходити пролог...різницю в 5 лвл я провтикав, але, коли різниця була 4лвл - я зміг зайти своїм персом. тобто, зовсім не обов'язково, щоб гру було пройдено.

Изменено пользователем Zhelezjaka
додаткова інформація. (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажіть будь ласка, чи є якісь обмеження коли купуєш Diablo 4 п2 і п3 окрім стандартних що п3 грається тільки онлайн на аккаунті який купив? І як з грою в 2 геймпади на одній пс5? Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Супермодератор

Пробуйте искать PS4 IN UA :cigar: Если не будет, сами создайте :cc:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@sovych_nazar 1. реєстрація двох аккаунтів (проміні лайна у бліззард за всратість цієї процедури). 2. різниця проміж персонажів не повинна перевищувати 4 лвл (це те, що перевірено мною, можливо - 5). персом тре дістатися хоча-б першого сейву (тобто, якщо ви вдвох вирішили разом пройти кампанію вперше - тре стартанути гру за кожного перса окремо).  врубаєш 2 геймпад і далі все, як у 3 частині.

 

це все стосується п2 та 1 придбаної гри. додати друга з окремим акком з грою набагато простіше.

Изменено пользователем Zhelezjaka
додаткова інформація. (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

6 часов назад, Zhelezjaka сказал:

@sovych_nazar 1. реєстрація двох аккаунтів (проміні лайна у бліззард за всратість цієї процедури). 2. різниця проміж персонажів не повинна перевищувати 4 лвл (це те, що перевірено мною, можливо - 5). врубаєш 2 геймпад і далі все, як у 3 частині.

Можливо я помилявся) не сперечаюся. Просто не тестили так багато як ви, а виходив з того що читав раніше в інфі від блізів чи просто фанатів. А ми як грали то справді було два пкаунта з пс + та з грою, і все працювало)

А і на рахунок лвл різниці - у нас була різниця десь 10 лвл і все ок було, бігали разом

IMG_1495.jpeg

Изменено пользователем Korotun (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Alewqa Та мова йде створити клан виключно для форумчан)

Luke72305.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Luke шоб там три калеки бегало)

все, начались выходные в пвп. Народ вкачался и теперь все как всегда в таких играх. Стоит группа гоп-стоп и просто уничтожает всех кого видит. О фарме пыли на арене нет и речи :( обидно. Подожду 3 ночи когда мама погонит этих мудней спать

Devillus.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Супермодератор

@Devillus Зато эти калеки свои, родные :bleat:

Так что БЕГОМ СЮДА - PS4 IN UA 

 

Изменено пользователем Korotun (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вступайте в клан, в поиске ps4 ua 

у кого еще друзья пишите в личку или в чат всех подтянем)

поднимаем актив и рекламу форуму)

@Okami когда создаешь тройку обязательное условие вступление в клан или +200 грн сверху :lol:

Luke72305.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Супермодератор
18 минут назад, Luke сказал:

обязательное условие вступление в клан или +200 грн сверху

:not_bad:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.06.2023 в 20:26, Luke сказав:

@Alewqa Та мова йде створити клан виключно для форумчан)

Та мова про те що це абсурдно виглядає для мене.

Я писав на форумі починаючи з березня місяця що давайте об'єднаємося і створимо клан в діабло4, під всіма новинами про діабло+людям в особисті повідомлення. І людей трохи зібралося звідси. В тому числі створив цю тему про діабло4, щоб шукати людей з ким грати, а тут ви рішили через тиждень від релізу створити клан "виключно для форумчан"))))) удачі, хулє

А ну і ще вишенька: питаю в лічку "супєрмадератора" чи не проти щоб я кинув посилання на діскорд клана - пише кідай, потім удаляється пост мій з посиланням. Про яку здорову конкуренцію чи атмосферу ми тут говоримо?)))))

 

У нас 2 клана по 150 людей, налаштовий діскорд, хто захоче разом пограти - маякуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.06.2023 в 12:40, Devillus сказав:

если ты сильно высокого уровня то тоже не пустит, близы сделали так чтоб небыло паровозиков как раньше. Может и можно но я не нашел как

паравозінг є і все працює легко. в всіх має бути пройдений сюжет і створити твіна. вчора мене і ще 2 хлопців за 3 год (найбільше часу йде на розбір шмоту, бо його просто море падає) на 50 рівень так протянули. головне, щоб той хто тяне міг тянути т4 в соло за 4 гравців.

 

В 10.06.2023 в 12:40, Devillus сказав:

не нравятся идиотские данжи

те саме. взагалі всі данжі відчуваються як просто грінд якийсь. проходити їх не цікаво. хіба вже на т4 кошмарні данжі, то трохи вже цікавіше, але лише поки не прокачаєшся в тому самому парагоні 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Devillus а що дає той пил?? я щось поки пвп зону не зрозумів, що вона дає. максимум вуха збирати??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Alewqa не прикрытые ссылки вроде нельзя кидать)

Я так понял клан ничего не дает кроме пула людей которых ты можешь позвать в пати и 90% случаев они будут чем то заняты. 

Вообщем Диабло 4 вышло хорошей игрой, но как же она любит красть время, за 40 часов я кое как собрал стартовый билд с отвратительным шмотом, а дальше цифры , цифры и анальный фарм тупейших данжей с одинаково бесячими активностями. Реально энд гейм хуже сюжетной составляющей, и отдает мобилкой, по крайней мере времени она хочет от тебя не меньше чем иммортал. Да ты можешь играть в кайф не спеша, но соберешь нужные циферки аккурат к новому сезону, на одном лишь персе) 

Есть интересные решения, но не получается поиграть под кофеек после работы, как же круто что в Диабло 2 не было этого конченого парагона

 

 

Luke72305.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мені гра дуже зайшла. Бо мій досвід в серії діабло,це лише пройдений сюжет в третій частині. Тому четверта мені дуже в кайф. Всі активнсоті затягують,я лише почав перший акт,а вже докачався до 30 лвл. Гра не напрягає, після роботи дозволяє відпочити. Кайф,не відірватись

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Супермодератор

@Alewqa Видел я ваши 2 клана, не спасибо. Нам такое не нужно, у нас мир дружба жвачка на форуме, так что всего доброго. Хулэ 

@I.Rox Сюжет это только начало, дальше начинается много боли и крови)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как вам на пс4-5 играть?

меня уже аж типает, когда перехожу на 43 телик я вообще в глаза долблюсь, постоянно всплывающее окно в инвентаре с описанием предмета, можно его как то убрать?

это не возможно оно закрывает половину инвентаря

а то что бы определенный предмет поднять нужно все с пола подобрать или бегать по кругу)

  • +1 2

Luke72305.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ребят, как оно вообще. Друзья жалуются, что интерфейс неудобный и постоянно выкидывает с плойки. А я в раздумьях до сих пор - брать или нет...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@n_ool Играется отлично,  чтобы выкидывало, с ошибкой такого не было. Прошёл только сюжет, вернее остался Эпилог ещё, после последний главы. За 20-25 часов, сколько наиграл, игра только раз, намертво зависла, после события. Минут 5 ждал, вдруг заработает, так как там блестела в награду "моя прелесть"biggrin,  ввиде кольца, с неизвестным аспектом )). В итоге пришлось, полностью закрыть игру, а вот легендарка которую я не успел забрать, в итоге автоматом, была добавлена в сундук. Это пока одно единственное мое приключения, что игра по каким-либо техническим причинам, отказывалась адекватно работать.

FyhG3_CXgAITOD8.jpeg

2530327.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Luke сказав:

меня уже аж типает, когда перехожу на 43 телик я вообще в глаза долблюсь, постоянно всплывающее окно в инвентаре с описанием предмета, можно его как то убрать?

от за то вікно опису то дуже вибішує!! щось просто найти в інвентарі, то квест іноді. 

17 годин тому, Luke сказав:

а то что бы определенный предмет поднять нужно все с пола подобрать или бегать по кругу)

в мене чогось нормально наводить на сильнішу річ. але коли з скрині випадає купа речей, то лише піднімати все треба.)) 

дуже було б цікаво мишку і клаву підключити і побігати, ато мені як списом кидати треба точність, а аім працює на одного з першиш ворогів.

 

в мене ще на пс5 є проблема: коли до мене підходить інший гравець і йде склейка світів, то зависає на секунд 5 десь. не знаю що робити!! Часто через це і помираю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Korotun сказав:

@Alewqa Видел я ваши 2 клана, не спасибо. Нам такое не нужно, у нас мир дружба жвачка на форуме, так что всего доброго. Хулэ 

Не знаю про що ти, але якщо тобі важливо вірити в те що ти кажеш, то тут питань немає) 

В 14.06.2023 в 10:36, Luke сказав:

@Alewqa не прикрытые ссылки вроде нельзя кидать)

Я так понял клан ничего не дает кроме пула людей которых ты можешь позвать в пати и 90% случаев они будут чем то заняты. 

А вона хіба була не прикрита?))))

По факту зараз да, тільки збір паті побігати разом, чи прокачати когось паразовом за пару годин з 0 до 50. Вже як будуть сезони - тоді може вже щось буде більш цікаво для кланів. Бо зараз це лише комунікація, яка на пс дуже не комфортна (писати в чаті і читати текст коли сидиш далеко від ТВ)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, n_ool сказав:

Ребят, как оно вообще. Друзья жалуются, что интерфейс неудобный и постоянно выкидывает с плойки. А я в раздумьях до сих пор - брать или нет...

Не сказав би що інтерфейс не ок, навпаки заходить) а помилки інколи буваю, але це не тільки питання плойки - гра інколи бажиться, але це не критично як на мене

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Bodex сказав:

в мене ще на пс5 є проблема: коли до мене підходить інший гравець і йде склейка світів, то зависає на секунд 5 десь. не знаю що робити!! Часто через це і помираю

В мене на пс5 то майже немає підвісання, якщо тільки у всіх сервери не лагають, а от на роботі пс4 (вроді про), то ту щось дуже фрізить, навіть просто коли змінюю локацію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.