Перейти к содержанию

Soul Sarcifice


Blacksun

Рекомендуемые сообщения

в оффлайне напарники сами появляются или их вызывать нужно как то?

тобі дають можливість обрати напарників перед початком місії або в меню де змінюєш закляття, зовнішній вигляд і т.д. (пункт "Allies" поруч з зображенням персонажа):

ИзображениеИзображение

Але це стосується тільки додаткових завдань - в сюжетних завданнях ти обмежений певними напарниками. Також твої напарники потроху прокачуються в залежності від того на скільки часто ти їх з собою таскаєш. В залежності від їхньої прокачки вони змінять свою поведінку в бою (будуть більш обачними), а також навчаться новим закляттям:

Изображение

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Ответов 212
  • Создана
  • Последний ответ

Топ авторов темы

  • omnicron

    49

  • Yami

    44

  • Петрович

    40

  • Blacksun

    12

Топ авторов темы

Спасибо за подробный ответ,все стало на свои места... P.S. Циклопа только бомбами реально завалить или есть еще варианты?

FnR5yVjyPIg.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юзать напарников ваще не советую,они очень-очень-очень! тупые)

Ну, це виправляється з часом - як я вже написав: "чим більше вони приймають участь в боях, тим розумніше стають". Спочатку вони вчаться ухилятись від атак ворога, потім вчасно лікуватись та захищатись, а під кінець починають бити по вразливим місцям і збивати сильні атаки боса, що призводить до його оглушення...єдиний недолік: все це навчання займе достобіса часу...

P.S. Циклопа только бомбами реально завалить или есть еще варианты?

Можна големами ;)

А якщо серйозно, то його можна атакувати магією ближнього бою коли він падає після атаки. Також, не варто забувати про щити - деякі атаки можна блокувати щитом так, що це відкине його назад зваливши, на деякий час, на землю.

Загалом, найкраща тактика для більшості битв - це обмежити рух боса големом і просто розстріляти його, по вразливим точкам, мортирами (в даному випадку: око на голові та на списі). Саме такою тактикою я і користувався...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

с прокачкой аи напарников не повышается)

не знаю, як в повній версій, а в демоверсії (принаймні японській) цей приріст інтелекту був дуже помітним, особливо при битві з Цербером...в повній версії я напарниками взагалі не користувався (це якщо не рахувати тих, яких видають по сюжету)...

например босса превратил в лед,затем электричеством пальнул и босс на время в ауте и так по кругу

цю тактику і я використовував, але тільки на початку гри, адже пізніше вона вже не така ефективна - треба додаткові знаки на руку, які б підсилювали цей ефект, а в моєму випадку, я краще впихну знак, що підсилить мою атаку і дасть трохи додаткового захисту від ефектів...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

можна,але не мае гри :trollface:

Изменено пользователем taloe (смотреть историю редактирования)

talo_enio.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ммм, не густо в онлаине..

Кстати, в какой последовательности проходить ? После Сотиары - Авалон, а потом уже Магусу или наоборот ?

KuraiTora-UA.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Yami, історія Магусара - це основні сюжетні завдання, а Авалон - то додаткові завдання та сюжетні лінії. Изменено пользователем omnicron (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А разве Авалон,как раз, не заполняет "несколько лет спустя" ?

неа...це додаткові місії і все...

Їх якраз таки і можна обирати для проходження в кооперативі.

Изменено пользователем omnicron (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вычитал такую штуку: оказывается есть в американском сторе отдельный пак японской озвучки (2$), а так же по предзаказу в некоторых британских магазинах..

Нарыл лишь то, что в европе он появится но когда не известно. Есть еще какая-нибудь уточняющая дату инфа ?

KuraiTora-UA.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Yami, ну цей пак і в Україні по предзамовленню був - у мене є таке, але коли воно буде доступно для загального доступу невідомо (можливо ніколи).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недавно вийшов патч 1.20, який додав ще одну додаткову сюжетну лінію, яка зав'язана на порятунку монстрів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

посоны,я в деле.добавляйтесь кого нет.давайте устроим как нить охоту

talo_enio.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давайте сегодня

якщо сьогодні, то в який час і яка назва кімнати буде?

лвл ~45й (15к30)!

у мене приблизно теж саме...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я после 10 буду у аппарата. У вас слабый? У меня 2к12 )) как раз бустнёте)

talo_enio.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну шо там?

У меня инет фуфловый,но можно попробывать.Создавайте

talo_enio.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.