Перейти к содержанию

Flamersys VS 200 uah


I.Rox

Хто повинен повернути 200 грн  

46 проголосовавших

  1. 1. Хто повинен повернути гроші



Рекомендуемые сообщения

18 минут назад, dimasfera сказал:

Так глянь последние тесты, срикс везде мощнее, те в одних играх стабильнее ФПС, в других время загрузки, в третий при одинаковых ФПС больше разширение. Ты зацепился за один первый тест Ассассина и второй тест Дирт, а если сделать более широкую выборку, то ящик уверенно побеждает. Так что ты проиграл

Так речь не про обратку, а про новые игры, вот там вот бокс и сел в лужу, потому что фанаты ждали и верили в обещания фила , мостпаверфул, лучшая консоль в истории, 120фпс/4к и бла бла бла, а на деле вся мультиплатформа либо хуже чем на пс5, либо плюс минус одинаковая. 

Изменено пользователем Max_Prime (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Flamersys сказав:

@dimasfera ага, те що я вище написав про Фальгаллу, де роздільну здатність зробили меншою ніж на пс5, напевне і для інших ігор відноситься - моща:not_bad:

Та й мова була про фактичну ситуацію на релізі, а не про патанцевал.:facepalm2:

Які ж ви хуановоди твердолобі, ппц. Слабше срікс на релізі - факт! А статєйки про патанцевал тому дому доказ.

Ми ждали тестів мульті - теж факт, про що він в момент забув. 

 

Та й тобі яке взагалі діло? я з роксом спорив, хватить засирати тему вписуванням за хуан який не зміг.

Глядя как пс5 из последних сил тянет ДС , за мощу сони вообще говорить не приходится. Фризы, вылеты , падение ФПС и ТД, это фиаско в лучшем виде к сожалению (((( да и вообще гири 5 на Ван Х смотряться более некстгенно, чем ДС на ПС5(((( грустно это наблюдать. 

  Это так мысли в слух, к вашему спору не относится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, dimasfera сказал:

да и вообще гири 5 на Ван Х смотряться более некстгенно, чем ДС на ПС5((((

:4:

А порівнював ти їх як? Демони в 1080 з ютуба, а гірі на пряму з консолі?:4:

Я ті гірі проходив у себе на ПК з ультра налаштуваннями, так що не заливай. Там картинка й до більшості ексів пс4 не дотягує, не те що ДС.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Max_Prime сказав:

Так речь не про обратку, а про новые игры, вот там вот бокс и сел в лужу, потому что фанаты ждали и верили в обещания фила , мостпаверфул, лучшая консоль в истории, 120фпс/4к и бла бла бла, а на деле вся мультиплатформа либо хуже чем на пс5, либо плюс минус одинаковая. 

Я через месяц куплю пс5 и скажу точно какая консоль лучше тянет новые игры. Пока играю последние смотри собаки на ХсХ и картинка великолепная, претензий нету. Это мой можно сказать первый опыт в пользовании ящиком и пока впечатления самые позитивные. Сам раньше был как вы, обливал ящик фекалиями))))

1 хвилину тому, Flamersys сказав:

:4:

А порівнював ти їх як? Демони в 1080 з ютуба, а гірі на пряму з консолі?:4:

Я ті гірі проходив у себе на ПК з ультра налаштуваннями, так що не заливай. Там картинка й до більшості ексів пс4 не дотягує, не те що ДС.

Не рассказывай бабушке , как писать в крапиве)))) я как после ластов 2 включил гири 5 , там разница колоссальная во всем)))) реально аж Некст ген почувствовал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, dimasfera сказал:

Сам раньше был как вы, обливал ящик фекалиями))))

А потом мне прострелили колено :1:

 

Ребята, у кого больше репа на сайте - тот самый умный. Давно ж все понятно! :fuckyeah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, dimasfera сказал:

Не рассказывай бабушке , как писать в крапиве)))) я как после ластов 2 включил гири 5 , там разница колоссальная во всем)))) реально аж Некст ген почувствовал

Создать мем "ну давай расскажи мне мем, ну давай расскажи мне, вилли вонка  пнг" - Картинки - Meme-arsenal.com

 

@dimasfera окей, тобі норм - я за тебе радий.

Тільки ж те що ти пишеш абсолютно ніякого відношення до цієї теми не має!

Голі цифри кажуть самі за себе!

11 минут назад, Max_Prime сказал:

так речь не про обратку, а про новые игры, вот там вот бокс и сел в лужу, потому что фанаты ждали и верили в обещания фила , мостпаверфул, лучшая консоль в истории, 120фпс/4к и бла бла бла, а на деле вся мультиплатформа либо хуже чем на пс5, либо плюс минус одинаковая. 

Так що нахіба тут та твоя демагогія?

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.11.2020 в 10:23, Flamersys сказав:

А точилося воно під прошку, і в половину потужніщий Ван ікс.

 

В 28.11.2020 в 10:33, Ropov сказав:

в половину потужниший ван икс ахахаахаххахаха ого .. ото вскрылся чувачок .. ван икс то уже аж в половину потужниший :4:

 

В 28.11.2020 в 10:36, Flamersys сказав:

Береш калькулятор, 6тф - 4тф = 2тф різниці, що відповідно половина від потужності прошки;)

 

То на скільки XSX буде потужнішим?:FuckThat:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, lechat сказал:

То на скільки XSX буде потужнішим?:FuckThat:

ну там в терафлопсах різниця була 50% , архітектура на рік новіша.

А тут теоретична різниця куди менша, а фактична, на яку ми й спорили, взагалі протилежна:hink-about-it:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рокс продув! Що я в черговий раз довів на попередній сторінці, цього разу його ж словами.

Але він запхав голову в пісок, і навіть голосування яке він САМ зробив для нього не показник. 

Для чого тут мусолити одне й те сема? Біллібоям бомбануло що їх перехвалену залізячку ображають, і вони дружно прибігли на барикади:facepalm2:

Що ви тут намагаєтеся довести? Фактичні цифри на релізі говорять самі за себе, і про те хто з нас у цій суперечці виграв! А ви як баби тут, ппц.

 Дуті терафлопси, обратка, патацевал - жодного відношення до суперечки не мають.  

 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Flamersys сказав:

ну там в терафлопсах різниця була 50% , архітектура на рік новіша.

А тут теоретична різниця куди менша, а фактична, на яку ми й спорили, взагалі протилежна:hink-about-it:

Так, звичайно, щоб не віддавати грошей, яке тільки пояснення  не придумаєш.:47f3:

Изменено пользователем lechat (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Flamersys сказав:

Рокс продув! Що я в черговий раз довів на попередній сторінці, цього разу його ж словами.

Але він запхав голову в пісок, і навіть голосування яке він САМ зробив для нього не показник. 

Для чого тут мусолити одне й те сема? Біллібоям бомбануло що їх перехвалену залізячку ображають, і вони дружно прибігли на барикади:facepalm2:

Що ви тут намагаєтеся довести? Фактичні цифри на релізі говорять самі за себе, і про те хто з нас у цій суперечці виграв! А ви як баби тут, ппц.

 Дуті терафлопси, обратка, патацевал - жодного відношення до суперечки не мають.  

 

Скажу тобі відверто, в спорі ти програв це очевидно. Прочитай ще раз умови і результати. А ця вся інфа висосана з пальця до конкретних умов спору відношення не має. Ти приплів вже все в одну купу і терафлопси і білібоїв і щось що ти мав на увазі. Навчись програвати достойно)))) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви досі йому відписуєте :lol:

Лол

 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@lechat тобто? 

Факти це мультиплатформа, а терафлопси то теорія. Слів "терафлопс", чи "теоретична потужність" тоді названо не було!

А названі були слова "на релізі", "не по обіцянкам" і "по факту"!

Якісь проблеми? А голосувалка якого фіга не канає? Бо результат не той на який Рокс сподівався? І це при тому що це його тема, у якій він має певну психологічну перевагу, у тому ж числі і самим першим постом з перекрученими доводами і недоговорками.

10 минут назад, dimasfera сказал:

Навчись програвати достойно)))) 

судячи по голосуванню програв тут ніфіга не я:figa:

Чуму ж тоді? бо ти так вирішив? а чому твоя думка має більшу вагу за думку більшості?

@I.Rox ти ще довго викручуватися будеш, балоболе?

Ти сам тоді написав про факти - ну я тобі скинув що таке фактична потужність. Що ще приплутаєш?

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

юбики патч на ассассинов выпустили, теперь пс5 отстаёт от бокса местами biggrin

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто то в этой теме сравнивал по моторам машин, но это тоже не правильно, разве не бывает меньше по обьему движок, но прет как самолет, например раллийные тачки. Да, износостойкость там не большая, но факт остается фактом, тюнинги-шмунингы и тд. Можно сказать и пс5 своего рода такая консоль. Не утверждаю, просто мысль.

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Ragnar Lodbrok ми чекали тесту мультиплатформи, і рокс це прекрасно знає, просто дурника з себе строїть!

Терафлопси це максимальна теоретична потужність, а кращу фактичну потужнісь визначають за допомогою рівноцінних тестів - що у даному випадку мультиплатформа з однаковими графічними пресетами.

 

А саме про фактичну потужність ми й спорили, про що сам рокс тоді і уточнив - "по факту"!

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яке полотно бреду :12:

Продовжуй свій монолог :lol:

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@I.Rox да, да, бреши далі;)

По перше, іншої причини реліз чекати нема!

По друге, що означало твоє "по факту"?  Терафлопці то ні разу не характеристика фактичної потужності.

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повірте чуваки, самому надоїло! Балабол хоче зїхати на дурника і тупо забити, або дочекатися через місяць, два, чи рік гри яка на сріксі буде йти краше, і тоді верещати що виграв. Але за пів року які він раніше домовленого терміну мені мозг виносив, він з цього не зїде! 200грн то не гроші, це справа принципова, я йому пропонував альтернативу при якій не отримаю ні копійки.

 

Просто процитую своє ж повідомлення з попередньої сторінки, яке знову зафлудили і його ніхто не побачить.

 

Придовбалися до одного не названого мною слова, яке й так зрозуміле. Але чомусь ніхто не подивися на те що тоді мені відповів мій дружбан айрокс:)

А конкретно

  

28.12.2019 в 14:49, I.Rox сказал:

спорим на 200 грн, що ПС5 буде слабкіша ніж XSX? 

 

28.12.2019 в 14:55, Flamersys сказал:

а давай! Тільки от справедливо то буде вже дивитися коли вони релізнуться, а не по обіцянкам платформотримачів на конференціях.

 

28.12.2019 в 15:03, I.Rox сказал:

 ну так, те що буде по факту

а оскільки!

 Пиковая производительность — это максимальная теоретическая производительность, которую может достичь компьютер, рассчитанная как произведение тактовой частоты процессора на число операций выполняемых за такт. Фактическая производительность всегда будет ниже максимальной производительности. Производительность компьютера представляет собой сложную характеристику, которая зависит от множества взаимосвязанных компонентов. Производительность, измеренная эталонным тестом LINPACK показывает количество операций над 64-битными числами с плавающей запятой (сложений и умножений), которые компьютер выполнял за секунду, соотношение, обозначаемое «FLOPS». Однако производительность компьютера при работе с реальными приложениями, вероятно, будет значительно ниже максимальной производительности, достигаемой при выполнении соразмерного теста

Якщо коротко - терафлопси це теоретична пікова потужність, яку отримати практично не можливо, все залежить від інших компонентів системи. Фактична потужність - це порівняння систем у однакових тестах, чим у даному випадку можуть бути лише мультиплатформенні ігри.

Я вже практично 15 років маю справу з компютерами, я не кажу що дуже у них обізнаний, але явно більше за нашого балабола знаю про потужність ігрових систем!  Я не міг сперечатися на мальовану потужність, про що власне й сказано у тексті домовленості, хоча й признаю що вказав не дуже доходливо. Але й він ні слова не сказав ні про терафлопси, ні про теоретичну потужність. Ба, більше - я ж наголосив що дивитися будемо не по обіцянках, що знову ж таки може мати на увазі лише фактичне порівняння на ділі, а не на бумазі.

 

Чому ж комп'ютери порівнюють не на бумажці, а у спеціальних бенчмарках, які нараховують певну кількість балів, що враховують взаємодію ВСІХ компонентів системи, а не тільки ГПУ і ЦПУ? Те ж саме стосується і смартфонів. Коли ви бачили щоб девайси згадані вище порівнювали терафлопсами? А чому тут вони мають мати значення, а не фактична ситуація, тим більше про факти писав і сам рокс:pardon:

 

Я прекрасно знав, що даний персонаж свого слова тримати не спроможний, тому інколи дещо скрінив, але звісно ж не все, на жаль. Ось про порівняння мультиплатформи, яке він тоді сумніву не піддавав (перше його повідомлення це цитата моїх слів)

fK0KEnI.jpg

eJwUiZA.png

2Ts7PEp.jpg

 

Зверніть увагу на його аватарку - це був період релізу ТЛОУ2. Що відбулося вже і після суперечки, і після оголошення специфікацій систем. Ми тоді зійшлися на тому що чекаємо тесту у мультиплатформі, що власне і читається у цих повідомленнях.

 

Хто далі напише про обратку, той лише розпишеться у тому що дупля в цій темі не відстрілює! То залежить більше від старих консолей, ніж від нових.

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Модератор
15 минут назад, Flamersys сказал:

Хто далі напише про обратку, той лише розпишеться у тому що дупля в цій темі не відстрілює!

Интересный подход :woot: 

Раз уж по-другому рассудить не выходит, давай применим Твою методику на практике! :think:

Кто первый оставит пост после моего@Flamersys или @I.Rox - тот и должен оппоненту 200 грн! :smoke:

 

Изменено пользователем Stranger_tm (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Він ніяк не може зупинитись :FuckThat:

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Stranger_tm сказал:

Кто первый оставит пост после моего@Flamersys или @I.Rox - тот и должен оппоненту 200 грн! :smoke:

Ну от, переможець є) 

Цікаво, як тепер відмазуватися буде? А то з відмаз про результати голосування, і про факти я вже проорався:sarcastic_hand:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@I.Rox так ты заплати и все зупыняться)) По сути на релизе сони дрюкнула хбокс. Но вы продолжайте, нам интересно, правда:FuckThat:

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Flamersys сказал:

дочекатися через місяць, два, чи рік гри яка на сріксі буде йти краше, і тоді верещати що виграв

Ну так) 

Хоч 7 років) 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Guest
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.