Перейти к содержанию

Flamersys VS 200 uah


I.Rox

Хто повинен повернути 200 грн  

46 проголосовавших

  1. 1. Хто повинен повернути гроші



Рекомендуемые сообщения

@I.Rox ти сам, прикрутив голосування, народ проголосував.

Кароч, ти ліваєш, ясно:47f3:

І до речі, мій косяк лише у тому що я не написав слова "мультиплатформа", хоча я й так мав на увазі конкретно те, і ти й не можеш навіть варіант назвати, що то ще могло означати. Чому конкретно реліз чекати? Ой, я навіть хз що ж там може такого то на релізі трапитися...ем, можливо ігри, які покажуть яка консоль дійсно на що здатна?

Ти до речі й сам про терафлопси не сказав ні слова. І скажи но, умова про очікування релізу з чим має більше спільного, з терафлопсами, чи з іграми які покажуть потужність?

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Flamersys сказав:

@lechat круто. А вони там часом не зменшили роздільну здатність, як то було з РЕ3 на Ван Іксі, маєш дані?

Те саме можна сказати про будь-яку гру на Ps5.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, lechat сказал:

Те саме можна сказати про будь-яку гру на Ps5.

Чому ж? ДФ у кожному порівнянні говорили що налаштування графіки однакові, роздільна здатність також, і при тому у срікса в середньому на 15% слабший фпс.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Модератор

@Flamersys не, Фламерс, то шо Ты "мав на увазі" тут не канает. Критерий один и он написан в том Твоём посте (где-то тут мелькало).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Stranger_tm а що ж ми мали порівнювати на релізі? терафлопси :FuckThat:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Flamersys сказал:

Чому ж? ДФ у кожному порівнянні говорили що налаштування графіки однакові, роздільна здатність також, і при тому у срікса в середньому на 15% слабший фпс.

Ты слышал о такой штуке как "оптимизация"? :trollface:

Чи так шкода двісті гривень?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Trigg3r сказал:

Чи так шкода двісті гривень?

я йому пропнував вигідний варік, коли я ніфіга не отримую:hink-about-it:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спорить можно долго, но факт остаётся фактом, мс про..рали старт однозначно. Обещали лучшую стартовую линейку в истории, выкатили тупо ноль на палочке. А мультиплатформа или одинаковая, либо на пс5 лучше,  что на фоне беливов в тотальное превосходства, выглядит как обосрамс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Stranger_tm Вже напевне тисячний раз напишу - терафлопси то далеко не повна характеристика потужності. Ми спорили на потужність, не на терафлопси
А де ж ще можна глянути на повну потужність ігрової системи, як не в тому для чого та система предназначена?

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Модератор

@Flamersys что именно вы будете сравнивать нужно было тогда и конкретизировать. А конкретно в вашем споре вопрос был простой, как тумбочка - "что мощнее?". И тут такой же простой ответ - хуан. У него тупо больше вычислительной мощности... А чего игры лучше на плойке? Да я откуда знаю, у разработчиков спрашивай. В следующий раз не "май на увазі", а описывай в условиях спора :pardon:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Stranger_tm не, у пс5 там сикретные чипы :accepted:

Официальный представитель секты свидетелей эксклюзивов XBox

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys ну так, вы спорили про мощность (хбох мощнее на бумаге - факт)

а выехать победителем из спора ты хош за счёт криворуких разработчиков что не успели к релизу игры оптимизировать...

Я просто так и не могу понять, почему спор о победителе продолжается?:lol:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Stranger_tm сказал:

@Flamersys что именно вы будете сравнивать нужно было тогда и конкретизировать. А конкретно в вашем споре вопрос был простой, как тумбочка - "что мощнее?". И тут такой же простой ответ - хуан. У него тупо больше вычислительной мощности... А чего игры лучше на плойке? Да я откуда знаю, у разработчиков спрашивай. В следующий раз не "май на увазі", а описывай в условиях спора :pardon:

Лучше и не скажешь.

zof_ua.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys наверное тебя нужно внести в мой новогодний платиновый марафон по вульфу 

шоб Каин и Рокс не скучали:trollface:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Trigg3r так чому ж я тоді умовою поставив реліз і реальний результат, а не розказні про мостпаверфул?unsure

Да, згоден, я не врахував всі нюанси коли виставляв свою умову, хоча вона конкретно така як я описую.

Але й рокс точно так само не писав ні про які терафлопси:pardon: 

Чому тут переводять суперечку на циферку яка харектеризує частину потужності, але далеко не всю? Я думав що ігри повинні бути показником, про що одразу й написав, можливо не у самій розгорнутій формі, але написав!

8 минут назад, Trigg3r сказал:

@Flamersys наверное тебя нужно внести в мой новогодний платиновый марафон по вульфу 

шоб Каин и Рокс не скучали:trollface:

 

коли перейду на особистості, як дехто, тоді й внесеш

16 минут назад, Stranger_tm сказал:

А конкретно в вашем споре вопрос был простой, как тумбочка - "что мощнее?

так а що ж я тоді ще міг пропонувати дивитися на релізі як не реальний результат в одних і тих же іграх? мені ніхто так і не пояснив:m0453:

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Модератор
5 минут назад, Flamersys сказал:

так а що ж я тоді ще міг пропонувати дивитися на релізі як не реальний результат?

Да хоть руку и сердце... Но написать об этом в условиях

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Stranger_tm тим не менше, умова була, і вона явно не про терафлопси!

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Модератор
21 минуту назад, Flamersys сказал:

явно не про терафлопси

И так же явно Ты не указал в том посте, что мощнее будет считаться тот, у кого фпс будет больше или не будет гаек вместо фар... 

Ты не поймёшь одну простую вещь. Тут никто (или почти никто) не пытается сказать, что Ты абсолютно не прав. Мишка выиграл на формулировке. Это то же самое, что Ты кредитнулся в банке, подписал договор, но не прочитал на последней странице мелким шрифром, что вернёш через год в 50 раз больше... Пойди потом амбалам с битами докажи что Ты "мав на увазі"...

Изменено пользователем Stranger_tm (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Stranger_tm ну то по якій тоді причині виграв рокс? Він також ні про які терафлопси не говорив. 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Модератор

@Flamersys

35 минут назад, Stranger_tm сказал:

в вашем споре вопрос был простой, как тумбочка - "что мощнее?". И тут такой же простой ответ - хуан. У него тупо больше вычислительной мощности...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Stranger_tm сказал:

в вашем споре вопрос был простой, как тумбочка - "что мощнее?"

з малееееенькою оговоркою

Цитата

тільки от справедливо то буде вже дивитися коли вони релізнуться, а не по обіцянкам платформотримачів

Чим ще є терефлопси як не обіцянкою платформотримачів? І шо є реальним результатом як не основна функція консолі?

З якого це дива я маю програвати через одне не написане слово, яке от за нєфіг читається в контексті?

Якщо таким макаром підходити, то й він не виграв, бо ні про які терафлопси мова не йшла! Мова навіть не йшла про потужність процесора, чи будь якого іншого компонента! Терафлопси всю систему разом не  характеризують.

В іграх на релізі, краща пс5, і з цим не поспорить ніхто! Це самий обєктивний загальний показник, оскільки мова йшла про платформи в цілому, а не окремі їх компоненти, про що я одразу писав, але не достатньо прямолінійно

Ми всі чекали тесту мультиплатформи, і ніхто цього сумніву не піддавав. Лише рокс кичився мол давай бабос, ібо й так ясно що там буде.

А от зараз чомусь почали давати задню, до моменту який став зрозумілим пів року тому.

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Flamersys сказав:

з малееееенькою оговоркою

Чим ще є терефлопси як не обіцянкою платформотримачів? І шо є реальним результатом як не основна функція консолі?

З якого це дива я маю програвати через одне не написане слово, яке от за нєфіг читається в контексті?

Якщо таким макаром підходити, то й він не виграв, бо ні про які терафлопси мова не йшла! Мова навіть не йшла про потужність процесора, чи будь якого іншого компонента! Терафлопси всю систему разом не  характеризують.

В іграх на релізі, краща пс5, і з цим не поспорить ніхто! Це самий обєктивний загальний показник, оскільки мова йшла про платформи в цілому, а не окремі їх компоненти, про що я одразу писав, але не достатньо прямолінійно

Ми всі чекали тесту мультиплатформи, і ніхто цього сумніву не піддавав. Лише рокс кичився мол давай бабос, ібо й так ясно що там буде.

А от зараз чомусь почали давати задню, до моменту який став зрозумілим пів року тому.

Это уже на агонию какую то смахивает. Все , перестань. У тебя сейчас стадия отрицания, через некоторое время будет принятия стадия. И да , не воспринимай все лично на свой счёт.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб спорити про ігри, треба тоді наперед узгоджувати по яких критеріях будуть оцінюватись. Яка кількість ігор буде входити в тест. 

Як всі розуміють, цього всього не було. 

Як казав @Stranger_tm спор простий як тумбочка, що потужніше.

А Фламерс як попугай повторяє про терафлопси. Він не погоджується з істиною, що ХСХ є потужніше залізо. Це не якісь фанбойські домисли, а факт. 

Як аналогія, поспорити який двигун в машини сильніший, в одній виявилось 1,6 а в іншій 2.0.Але машина з 1,6 на певних трасах змогла розігнатись швидше. Але це не означає, що машина з 1,6 двигуном є потужнішим. 

 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@dimasfera агонія, це порівнювати нове покоління ігрових систем, іграми для старого:)

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, I.Rox сказал:

Він не погоджується з істиною, що ХСХ є потужніше залізо. Це не якісь фанбойські домисли, а факт. 

це що ти написав грало б роль...як би не те що написав я при узгодженні суперечки;)

У будь якому випадку, ти ж голосування додав, так що це все пусті балачки, де у кожного своя правда. Зі сторони видніше.

Тим не менше, на ряду з терафлопсами ти впевнено понти кидав про кращу мультиплатформу, якої на пс5 і бути не могло. Але бачиш як воно вийшло:)

Але ж ні, то ні про що не говорить, і потужність систем не показує, кому ті ігри треба? головне що філ сказав "мостпаверфул"

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Guest
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.