Перейти к содержанию

Flamersys VS 200 uah


I.Rox

Хто повинен повернути 200 грн  

46 проголосовавших

  1. 1. Хто повинен повернути гроші



Рекомендуемые сообщения

@I.Rox мне было просто пофиг, но ты перешел на личности и это меня сподвигло к действиям :accepted:

п.с. Ни чего личного, ситуация конченная какая то!

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@I.Rox ні, все чітко домовлено було. Це ти пів року мені мосх виносив, раніше терміну. Я ж своїх слів дотримуюсь. А от саме зараз домовлена дата прийшла, і навіть минула! 

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys і що було чітко домовлено?) 

Ти ж можеш лише розказати, те що ти собі думав. 

 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, I.Rox сказал:

і що було чітко домовлено?)

Те що дивимося ситуацію на релізі консолей - реліз відбувся!

Хватить вже нити, ппц... Вже не такий язикатий як до появи порівнянь? Тоді ти сприймав як факт те що срікс в мультиплатформі буде кращим, а тепер патанцевал?

А памятаєш як я тобі описував що все не так однозначно в плані потужності систем, за що ти як школяр на особистості переходив? Ну так насолоджуйся тепер результатом! 

До речі, сам факт того що я тобі те пояснював, доводить те що спорили ми не на терафлоси, і релізу чекали не через терафлопси!

 

 

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І на що ми дивимся? 

ХСХ потужніший, але немає переваги в крос ген іграх які вийшли в листопаді. 

Емм, ну вот ми подивились

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Викрутаси, ясно :47f3:

Ну так яка причина окрім порівняння мультиплатформи, у очікуванні релізу консолей? Скажеш таки, чи ні?

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys так я і не чекав,це ти не зрозуміло навіщо очікував :lol: ну дочекався 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Flamersys сказав:

Бокс в мультиплатформі соснув - теж факт!

Найкраща мультиплатформа на PS5? Суперечливе твердження враховує, що графічний процесор не витримує навантаження, і починає видавати артефакти.:omg:

Прихований текст

 

 

 

 

 

 

 

 

І таких відео дуже багато на YouTube або Twitter. :mother-of-god:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

@lechat а нічого що і зі сріксом є точно такі ж самі відео? Вже не знають що приплести:facepalm2:

 

34 минуты назад, I.Rox сказал:

так я і не чекав,це ти не зрозуміло навіщо очікував :lol: ну дочекався 

ти прекрасно розумієш що причина чекати релізу лише одна, тобі не надоїло?

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Flamersys сказав:

@lechat а нічого що і зі сріксом є точно такі ж самі відео?

 

Не такі, і не в такій кількості як про PS5. І на PS5 артефакти продовжуються в меню.

Изменено пользователем lechat (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@lechat 

Боксів банально менше купили, то раз.

Вони не так хайпують, то два.

У відео з форзою точно так само фрізить, при чому це пастген, то три. 

У мене нічого такого на пс5 не було, думаю як і у тебе на сріксі - брак буває у всіх, то чотири:)

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, lechat сказал:

Що це таке?

коротка назва Серії ікс, у яку я не вкладаю жодного негативного підтексту, про який ти міг подумати:pardon:

Ну реально, багато ж букаф, кожен раз писати кумарить. Назвали б Series Z, чи ще як - було б сильно проще. А ікс вже був.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, lechat сказал:

Найкраща мультиплатформа на PS5? Суперечливе твердження враховує, що графічний процесор не витримує навантаження, і починає видавати артефакти.

Есть такие случаи как брак, это неизбежно с новыми устройствами. Выдавать это как закономерность и выдумывать подобное в силу одетых зелёных очков - бред и нелепость

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Flamersys сказав:

коротка назва Серії ікс, у яку я не вкладаю жодного негативного підтексту, про який ти міг подумати:pardon:

Ну реально, багато ж букаф, кожен раз писати кумарить. Назвали б Series Z, чи ще як - було б сильно проще. А ікс вже був.

Я не бачу жодного значення в цьому слові, хорошого чи поганого, або скороченої версії імена xbox. Тому і  запитав.:NewsPaperGuy:

6 хвилин тому, Max_Prime сказав:

Есть такие случаи как брак, это неизбежно с новыми устройствами. Выдавать это как закономерность и выдумывать подобное в силу одетых зелёных очков - бред и нелепость

Не розпізнавання таких проблем у розігнаній консолі - це проблема синіх окулярів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На пс5 ни разу не встретил артефакты. Хотя пока из нового - черный спайдик

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Flamersys сказал:

коротка назва Серії ікс, у яку я не вкладаю жодного негативного підтексту, про який ти міг подумати:pardon:

Ну реально, багато ж букаф, кожен раз писати кумарить. Назвали б Series Z, чи ще як - було б сильно проще. А ікс вже був.

Странно, а по 20 раз выбивать платину в Майонезе не кумарить. 

:think:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Kain ну куда ты со своими платинами лезешь, тут война поколений)))

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну что тут , Фламерсис скинул бабки? Или так и не признал своего поражения в споре? Так и продолжает на чёрное говорить белое, а на фиолетовое- коричневое? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@lechat ахах, про що я й казав:lol:

Как отмечает VG Tech, на PS5 в данной сцене игра рендерится в более высоком разрешении, чем на Xbox Series X

This is the hidden content, please

 

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одновременно,на раз два три закиньте друг другу эти 200 грывень,че вы мучаетесь то,у кого больше  будет комиссия тот и проиграл,а чеки сюда добавьте,пусть за вас все решит рандомный процент банка :trollface:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тю, і як того ніхто не помітив?

Придовбалися до одного не названого мною слова, яке й так зрозуміле. Але чомусь ніхто не подивися на те що тоді мені відповів мій дружбан айрокс:)

А конкретно

  

28.12.2019 в 14:49, I.Rox сказал:

спорим на 200 грн, що ПС5 буде слабкіша ніж XSX? 

 

28.12.2019 в 14:55, Flamersys сказал:

а давай! Тільки от справедливо то буде вже дивитися коли вони релізнуться, а не по обіцянкам платформотримачів на конференціях.

 

28.12.2019 в 15:03, I.Rox сказал:

 ну так, те що буде по факту

а оскільки!

Цитата

 Пиковая производительность — это максимальная теоретическая производительность, которую может достичь компьютер, рассчитанная как произведение тактовой частоты процессора на число операций выполняемых за такт. Фактическая производительность всегда будет ниже максимальной производительности. Производительность компьютера представляет собой сложную характеристику, которая зависит от множества взаимосвязанных компонентов. Производительность, измеренная эталонным тестом LINPACK показывает количество операций над 64-битными числами с плавающей запятой (сложений и умножений), которые компьютер выполнял за секунду, соотношение, обозначаемое «FLOPS». Однако производительность компьютера при работе с реальными приложениями, вероятно, будет значительно ниже максимальной производительности, достигаемой при выполнении соразмерного теста

То це черговий раз підтверджує мої слова, що спорили ми не на те що написано на бумажці, а на фактичний результат.

@I.RoxТи сам уточнив про фактичне порівняння, а не теоретичне, пасіб чувак що доповнив те що не в повній мірі озвучив я:degustator:

Скрытый текст

giphy-2.gif

 

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, lechat сказал:

Так, Вальхалла вже виглядає краще на Xbox.

В тексті до того відоса що ти прислав, написано що у новому патчі для срікса понизили мінімальне значення роздільної здатності до 1080, вже з якої він гру апскейлить до 4к. А на ПС5 те мінімальне значення так і лишилося 2432x1368, і в тому моменті який був на таймлайні у відосі що ти скинув - пс5 рендерить гру у більшій роздільній здатності.

Упсь:cj:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Flamersys сказав:

Тю, і як того ніхто не помітив?

Придовбалися до одного не названого мною слова, яке й так зрозуміле. Але чомусь ніхто не подивися на те що тоді мені відповів мій дружбан айрокс:)

А конкретно

  

 

 

а оскільки!

То це черговий раз підтверджує мої слова, що спорили ми не на те що написано на бумажці, а на фактичний результат.

@I.RoxТи сам уточнив про фактичне порівняння, а не теоретичне, пасіб чувак що доповнив те що не в повній мірі озвучив я:degustator:

  Показати вміст

This is the hidden content, please

 

Так глянь последние тесты, срикс везде мощнее, те в одних играх стабильнее ФПС, в других время загрузки, в третий при одинаковых ФПС больше разширение. Ты зацепился за один первый тест Ассассина и второй тест Дирт, а если сделать более широкую выборку, то ящик уверенно побеждает. Так что ты проиграл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@dimasfera ага, те що я вище написав про Фальгаллу, де роздільну здатність зробили меншою ніж на пс5, напевне і для інших ігор відноситься - моща:not_bad:

Та й мова була про фактичну ситуацію на релізі, а не про патанцевал.:facepalm2:

Які ж ви хуановоди твердолобі, ппц. Слабше срікс на релізі - факт! А статєйки про патанцевал тому дому доказ.

Ми ждали тестів мульті - теж факт, про що він в момент забув. 

 

Та й тобі яке взагалі діло? я з роксом спорив, хватить засирати тему вписуванням за хуан який не зміг. Пишеш одне й те саме, по кругу.

Де бокс кращий, у обратці з потужнішого за прошку ван ікса? Без спеціальних патчів це не характеризує нові консолі абсолютно ні трохи. Про що я тобі вчора розжовував.:facepalm2:

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Guest
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.