Перейти к содержанию

Я Купил...


TheDezmen

Рекомендуемые сообщения

які там бенз генератори? Не смішіть! От що треба мужику щоб нормально пошпилити на приставці) 

Найкращий подарунок від коханої ever :2:

З.і. : нічого не подумайте, їх там пачка, штук 20 напевне, ще не рахував :lol:

IMG_20230109_223345.jpg

  • Ха-ха 2
  • Trollface 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.01.2023 в 11:33, иван порохня сказал:

Теперь можно быть со светом ,когда его отключают 

IMG_20230108_113427_737.jpg

Вітаю з покупкою, вам потрібно слогани рекламні писати, виходить дуже гарно :)))

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Shtep30 о, круто. Тоже думаю взять Steam Deck (Valve тут продаёт их по 499 CAD, это меньше 14к грн) + карту памяти на 1 тер.

Меня интересует, что там по играм? Можно пиратить, брать вскладчину и т.д.?
По фуллпрайсу игры брать это не моя традиция.

DenAgain.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@DenAgain Звісно беріть за таку ціну і не думайте. Я за 21500 взяв на 64 gb через перекупа. Якщо з Польщі замовити через нп шипінг, то вийде приблизно 19.5-20к. Офіційна ціна 16000 там.

Ігри там дешеві у стім сторі, коли є скидки. Дешевші ігри лишень на іксбоксі зараз в Аргентині з курсом песо 0.12 грн на візі. Також можна ігри завантажувати з epic store, там безкоштовно роздають ігри (сьогодні на олх придбав аккаунт з epic за 200 гривень - 64 гри), також на флешку можна встановити віндовс і піратити і можна на стім ос встановити торрент клієнт і завантажувати ігри з торрентів безкоштовно. Але закордоном обережніше з торрентами, в Німеччині штрафи приходять 100% 😁

І крім флешки купіть для нього ssd мінімум на 512gb. Ігри там дуже багато місця займають ☹️

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Shtep30 сказал:

@DenAgain Звісно беріть за таку ціну і не думайте. Я за 21500 взяв на 64 gb через перекупа. Якщо з Польщі замовити через нп шипінг, то вийде приблизно 19.5-20к. Офіційна ціна 16000 там.

Ігри там дешеві у стім сторі, коли є скидки. Дешевші ігри лишень на іксбоксі зараз в Аргентині з курсом песо 0.12 грн на візі. Також можна ігри завантажувати з epic store, там безкоштовно роздають ігри (сьогодні на олх придбав аккаунт з epic за 200 гривень - 64 гри), також на флешку можна встановити віндовс і піратити і можна на стім ос встановити торрент клієнт і завантажувати ігри з торрентів безкоштовно. Але закордоном обережніше з торрентами, в Німеччині штрафи приходять 100% 😁

І крім флешки купіть для нього ssd мінімум на 512gb. Ігри там дуже багато місця займають ☹️

Ты ему уточнил что все что не из стима может вызывать танцы с бубном, и консольного гейминга в прямом понимании он не получил

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@overload Згідний. Є там пердолінгу трохи, але це на початку складно поки не звикнеш. Дійсно краще всього купувати ігри в стімі з зеленою галочкою оптимізовані для неї і під час скидок там гарні знижки 😊

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, overload сказал:

Ты ему уточнил что все что не из стима может вызывать танцы с бубном

a polovina c ego Steam akka prosto ne zapystitsja)))

9 часов назад, Shtep30 сказал:

ігри завантажувати з epic store

kak raz yspel na Death Stranding - v portative kak novaja igra, otli4no v postelke pered snom.

В 12.01.2023 в 02:00, Shtep30 сказал:

ssd-шнік до нього на 512gb

a ja ne mogy najti nigde, ili cena konskaja :(

Devillus.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Devillus Я теж встиг на Death stranding 😊 Теж ніде не зміг знайти ssd-шнік для нього, але мені дали контакти одного чувака в Одесі, який ними займається. Ціна дійсно кінська - 95$ на 512gb, але це остання модель WD, кажуть швидше працює на steamdeck. Глянув на аліку - 80$ він там коштує. Той чувак каже, що їх у нас розбирають як ps5 😁 Ще 1 знайомий продає б/в ssd wd за 2к грн, хотів придбати, але взнав що він гріється, потрібно охлад робити і буває відвал системи, тож я передумав 😄 І ще один знайомий Адмін стімдек каналу продає хороший ssd-шнік kioxia bg4 на 1tb, але він в Польщі проживає ☹️ Доречі він постачає нашим військовим стімдеки по-собівартості без мита за 1899 злотих 😍

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Shtep30 сказал:

Теж ніде не зміг знайти ssd-шнік для нього, але мені дали контакти одного чувака в Одесі, який ними займається. Ціна дійсно кінська - 95$ на 512gb, але це остання модель WD, кажуть швидше працює на steamdeck.

Самый быстрый на сегодня, вроде это вот этот (SABRENT Rocket 2230 NVMe 4.0) "ну и как бонус, энергопотребление тут максимум 1.2а для steam deck это неплохо продлит батарею"

Спойлер

This is the hidden content, please

да немного дороговато $89.99 за 512гб, Ну зато будете точно уверены что он новый:)

в отличии от алиекспресса где вероятнее всего будет б/у  (та ладно зачем скрывать то, на алиекспрессе будет версия оем 100% б/у) или даже хуже с переклеенным лейблом

Изменено пользователем ImAnton (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@ImAnton  В мене знайомий такий хоче замовити на амазоні. Але він здається ще не вийшов. Десь прочитав, що реліз 20 січня. І що прикольно, що він одразу йде з коробки з необхідними драйверами і непотрібно возитися з тими флешками, щоб в біосі систему встановити. Просто розкрутив і замінив.

Screenshot_20230113-221953_Telegram.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@ImAnton Знайомий нещодавно взяв такий як в мене на 512, лишень на 2тб - 12к заплатив 😁

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Shtep30 сказал:

Знайомий нещодавно взяв такий як в мене на 512, лишень на 2тб - 12к заплатив

Та ну, 12к этож огого :(

Лучше уж взять на 1тб, за $150 например та и все)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@ImAnton 100% і флешку на 1тб. Зараз скидка на сандіск. Але мені вистачить і на 512 ssd та micro sd. Я помітив, що чим більше пам'яті - тим більше ігор тупо не граються і займають місце 😁

Screenshot_20230113-232828_Telegram.jpg

Изменено пользователем Shtep30 (смотреть историю редактирования)
  • +1 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Shtep30 если еще не взяли эту флешку (sandisk micro SD 1tb) то лучше и не берите, тут класс А1 по чтению 

"Разница между A1 и A2 заключается не в минимальной устоявшейся скорости записи или чтения, а в IOPS – количестве операций в секунду. Эти значения установлены на отметках 1500/500 и 4000/2000 IOPS для чтения/записи A1 и A2 соответственно"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, overload сказал:

Ты ему уточнил что все что не из стима может вызывать танцы с бубном

Танцы с бубном это моё второе имя, проггер с 10+ лет стажа и ПК платформа для меня как родная, так что не привыкать.

 

19 минут назад, ImAnton сказал:

тут класс А1 по чтению 

Там не будет разницы по чтению, в стимдек ограничение на уровне А1. Вот по записи разница будет, если запись важна, то лучше брать Sandisk Extreme.

А ещё лучше доплатить и купить Samsung, стимдек спасибо скажет.

График с тестом карт на стимдеке:

cFa8yq9.png

DenAgain.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, DenAgain сказал:

Там не будет разницы по чтению, в стимдек ограничение на уровне А1. Вот по записи разница будет, если запись важна, то лучше брать Sandisk Extreme.

Сделай тест мелких файлов чтений/запись  и разница будет причем неплохая

(Ну и за 4599грн, можно без проблем взять карту класса А2 на 1тб)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@DenAgain  Моєї карти навіть немає в тестах 😄

Screenshot_20230114-015900_Gallery.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, DenAgain сказал:

А ещё лучше доплатить и купить Samsung, стимдек спасибо скажет.

Ага, когда у вас прямо на карте "с алиекспресса" будет написано Samsung 1tb, то он очень даже скажет спасибо, особенно тот китаец что наклейку наклеил.biggrin

(Вдруг если что, то Самсунг не делает карты 1тб)

19 минут назад, Shtep30 сказал:

Моєї карти навіть немає в тестах

Если оригинал то хорошая карта 👍

Изменено пользователем ImAnton (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@ImAnton какой алиекспресс, какой самсунг на 1тб, ты теряешь нить беседы, соберись.

Если показатель записи у А1 низкий, то и для операций чтение/запись это будет верно, тут и проверять нечего.

Другое дело, что такие операции это редкость, поэтому я и сказал брать А2 в случаях если запись важна.

Если ты выкачал библиотеку и просто играешь в свои игры то весомой разницы А1/А2 не будет.

DenAgain.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@ImAnton Оригінальна звісно і з гарантією 60 місяців. В мене була вже така на нінтендо свіч. Взагалі я картки пам'яті і ssd купую лишень в магазинах і з гарантією. Такі речі не купуються на олх/алі, або лишень у перевірених продавців. Знайомий недавно зaмінив карту transcend на 512gb по гарантії в розетці, бо в 1 момент вона просто перестала працювати на усіх пристроях. І на алі я колись шукав дешевий ssd - і знайшов низькошвидкістну флешку - вшиту всередині карману м2 😁 Потім глянув в ютубі - а то усім таке лайно прийшло 😄  Оригінальні флешки на 1тб я бачив лишень Lexаr та сандиск.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.01.2023 в 00:18, DenAgain сказал:

@Shtep30 о, круто. Тоже думаю взять Steam Deck (Valve тут продаёт их по 499 CAD, это меньше 14к грн) + карту памяти на 1 тер.

Меня интересует, что там по играм? Можно пиратить, брать вскладчину и т.д.?
По фуллпрайсу игры брать это не моя традиция.

А українські ігри у Канаді будуть взагалі працювати?

Те, що у нас коштувало буквально копійки, там набагато дорожче.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@DenAgain Вітаю в родині стімдеків 🥰 Я вже в Сталкера граю і в безкоштовні ігри з епік стору 😁

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.