Перейти к содержанию

Я Купил...


TheDezmen

Рекомендуемые сообщения

  • Супермодератор

@DenAgain Удаляй, а то сейчас набегут :trollface:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Посредник

@sproot На пару часов хоть хватает?) 

Спойлер

image.thumb.png.610b862a0d6956374c3a270bd7c386e3.png

 

1217351.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купил билеты на хоккей, на рестлинг и на мега концертище Gojira/Mastodon/Lorna Shore :palcy:

cDYHSgV.png

DenAgain.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, DenAgain сказал:

Купил билеты на хоккей, на рестлинг и на мега концертище Gojira/Mastodon/Lorna Shore :palcy:

This is the hidden content, please

Цитата

на рестлинг

Тебе шо 14?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Супермодератор

@DenAgain А я говорил? говорил! удаляй, а то набегут :yodawg:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, overload сказал:

Тебе шо 14?

Приятно знать, что на форуме есть "знатоки" рестлинга :lol: 

DenAgain.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 недели спустя...

Купив 

для PSVR2. Через 5-10 хвилин користування переривається подача сигналу на шолом. Кому треба, пробуйте коротший, або купуйте довший кабель живлення / переставляйте консоль ближче до місця користування шоломом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@ToshuKun , нажаль, мені немає з чим порівняти, бо перший досвід.

Можу лише сказати, що особисто мені було дуже важко знайти правильну позицію шолому для досягнення найкращої чіткості. Це дуже сильно вплинуло на враження, бо немає чіткого розуміння воно так і має бути чи ні, бо ти слідував порадам меню налаштування яким хотілось би довіряти.

Було б чудово, аби Соні для налаштування позиції виводила якусь стіну тексту на екран, бо по тексту легше побачити всі недоліки неправильної позиції шолому.

У всьому іншому, мабуть, дуже стабільний, відносно дешевий шлях поринути у VR, а також грати в шутери від першого обличчя на консолі :D (привіт Resident Evil).

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@uunium я завжди перед запуском гри в меню ВР перевіряю позиціювання зіниць і налаштовую по інструкції позицію. В цілому норм після цього зображення. 
Але той же Horizon Call of The mountain - таке відчуття що погано тягне, місцями норм, а місцями мило та прогружає текстури прям у полі зору. В Resident evil покраще з зображенням. Gran Turismo - прикольно в кабині, але дуже погана дальність промальовки.
Star Wars - доволі прикольно і більш менш ок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Александр Коршун , я при першому ознайомлені теж пройшов весь ланцюжок налаштувань він Соні, однак, з моїми очима щось не так бо стандартне налаштування у меню не дає чіткого зображення. Я підлаштовую шолом вже під час гри, базуючись на чіткості зображення навколо. Для дружини все ок було після налаштування в меню, лише невеличкі коригування у грі.

Хорайзон мильний місцями, є таке. Найбільше мені сподобалось зображення у song in the smoke, чітке, стилізоване, легко зловити потрібне положення шолому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@uunium я запускаю налаштування перед кожною грою. Тільки ту частину налаштувань, де положення зірниць перевіряється. Без цього в мене такаж сама проблема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купил нативные ухи в пару к своему божественному пикселю.

Магия работает и сидят как влитые. :wub:

2023-03-06-20-25-17-230.jpg.347f4fe464c6c6b0b99202bd02e0a250.jpg

Изменено пользователем DenAgain (смотреть историю редактирования)

DenAgain.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.