Перейти к содержанию

Зе vs По


Буран

Что делаем?  

128 проголосовавших

  1. 1. Приду, даже в катях

    • За Зе
    • За По
    • Сьем бюллетень (я йульку лублю)


Рекомендуемые сообщения

А взагалі 1й тур виборів показав доволі сумну  картину… вже 5й рік війни, а ті хто по суті її і привів.. знову голосують за відверто про російських кандидатів…

Тим хто за  зе, хотілось би поставити декілька запитань.

По перше ті хто за нього відали свій голос  усвідомлюють які у президента повноваження і за що він відповідає?

Чому Зе… не вийде до журналістів і не відповість на всі питання які цікавлять Українців, а то виходить кіт у мішку.

Вас не турбує що Зе=Коломойський… і всі заклики що лунають в сторону Пороха актуальні і для нього? Олігарх, корупція  і тд  А тже не секрет що через приват були виведені гроші… а по суті вкрадені у нас з вами…

Якщо зе виграє… то чому ви думаєте що буде краще… а не гірше… і “добрий” дядько Коломойський  не почне грабувати країну або банально не буде платити кредит мвф що переведе до дефолту і скупить підприємства  за бесцінь

Ну і про субсидії я думаю можна забути…

 

пс… в мене немає рожевих окулярів… Порох не ідеальний… але в нього була можливість продати Україну путлеру… він цього не зробив...Чи цього не зробить Коломойський...я не впевнений, те що він  в 14му….. просто його інтереси співпали і ніякий він не патріот і тд.  Ну і Зе ніяка не самостійна  фігура… (фінансується, піариться, щей на машині з охороною, все від К...)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff 

19 минут назад, MadWulff сказал:

даю вам максимум 6 міс і ви самі будете його хейтити як і Пороха

А доля така у наших президентів, знає на що йде:trollface:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Flamersys сказав:

Скажімо так, я не так за Зе як проти пЕ….

тут головне щоб  твоє проти не ікнулось…

Просто є  2 варіанта...про Український президент чи кіт в мішку...я розумію якщо зе почне говорити з журналістами в живу то рейтинг швидко впаде… Але тей факт що навіть Канада припинили допомогу бо не знають кого там Українці по навибирають.

Та і голосувати за людину яка називає твою Батьківщину  повією, а народ хохлами і тд…  ще й вибачається перед ворогом Україні кадировим… вже некажучи про обіцянку стати на коліна перед   пу… ні мені таке непотрібно.

Найбільша проблема яка в нас є…. це ВІйнА…..   Коли вступимо в НАТО тоді будемо захищеними від росії і тоді вже можна буде боротися з олігархами і корупцією… Євросоюз з цим допоможе… а зараз це ризиковано бо по суті в нас феодалізм….і в кожному регіоні свої еліти з якими доводиться рахуватися… що б не утволилися  Одеські республіки і тд...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, MadWulff сказал:

Коли вступимо в НАТО

Не вступимо ми ні в яке НАТО, бо конфлікт на Донбасі Росія і влаштувала як профілактику цього. Їй НАТОвські базі біля кордонів не потрібні. А як відомо країни з військовими конфліктами туди і не приймають.

І Крим відібрали точно по тій же причині,поки з Севастополя їх на вихід нова влада не попросила 

Наша територіальна розповсюдженість не сприяє дружбі з одними проти інших. Україні потрібен нейтралітет а не євро чи иаможенеі союзи. Але будь яка влада чомусь хоче буди васалом на подсосі у когось. Хоча при правильній політиці ми як раз і могли б піднятися, як країна через яку контактують і співпрацюють схід і захід. Але ж ні, всім давай пі##нами мірятися. 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, kot_182 сказав:

войну закончим за 2 недели

Так би і було як би рф не вели регулярні війська… згадай або пошукай інфу...на початку  були  куратори рф але добровольці набиралися на місцях…. А виграти війну за 2тижні з ядерною країною яка 2га в списку з найсильніших армій ну ну…

Це те саме чому зараз не звільнимо Крим і Донбас...а ти готовий до цього??? і спостерігати за визволенням територій не з телевізора,а з окопа?? Будуть втрати і немалі… повернемо але дипломатично… Економічні війни доволі ефективні… Думаєш санкції не  дають результату?? Згадай ссср… ніхто з ним не воював… санкції….

Тому між Дипломатом  і клоуном…

 

Всі хочуть реформ, а коли реформи  стосуються особисто тебе  то це вже не камільфо…

Як в армії молоді сержанти за зміни і вчаться по стандартам НАТО, а старі  вояки з часів ссср  цьог не хочуть просто мріють про більше фінансування і все… навіщо їм мінятися… і так норм… аби мене не чіпали…

А ще є така  горстка населення які  мріють про росію але чомусь живуть в Україні і не спішать виїзджати, я готовий допомогти білетом)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Flamersys сказав:

Україні потрібен нейтралітет

В нас вже був позаблоковий статус...і що це принесло??? Ще при Ющенку хотіли в НАТО але народ був здебільшого проти.

Не тільки Україні потрібне нато але і нато  виграє від  України. Чому? Згадай нашу армію в 14му і зрівняй з тим що в 16-17му

Більшість членів НАТо навіть не виконують  своїх зобов'язань і витрачають менше 2% від ввп країни. Та ж Германія

10 хвилин тому, Flamersys сказав:

Хоча при правильній політиці ми як раз і могли б піднятися,

Озвуч будь ласка…

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 minutes ago, MadWulff said:

Вас не турбує що Зе=Коломойський

Глупости. Зеленский - долларовый миллионер и в состоянии покрыть расходы на предвыборную гонку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff слухай, я ж не політик)

Але як мінімум торгівля, транзит, перевалочий пункт між європою і азією. 

А то за зрадами і перемогами транзит газу профукали. І наче як Росія і ворог, а втратити легкі гроші жаль і все таки стараємося ставити палки у колеса північному потоку.

 

Ще мені дуже не подобається теперішня політика яка призводить до спалаху агресивного націоналізму, та й навіть нацизму. Зігуючі недоарійці блін... Є безліч країн які успішно існують з декількоми державними мовами. Ми чим гірші? 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, MadWulff сказал:

Ще при Ющенку хотіли в НАТО

Только вот НАТО нас не хотело

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за Пороха, тому що….

1 Децентралізація…  Гугл вам в допомогу якщо не знаєте що це… і так ця реформа покаже себе через 3-5 років якщо її не скасують

2 Незалежна церква… Я атеїст і здавалося яка мені різниці…. та все просто гроші прихожан залишатимуться в Україні, а не в московію

3 Армія… Знаю не з тв і не хтось так сказав…. Багато в мене є родичів, знайомих які були в ато з 14 по 17й рік

Пам'ятаю як  батько пішов у АТО в 14му і ми почали йому збирати посилку бо не було нічого… купували броніки і бу келарову каску у відверто бариг… на тей час витратили приблизно 14 тисяч і це по курсу 14-15… А коли він пішов знову на війну в 16му то все вже було видали навіть 3 пари берців…

4 Безвіз

5 Декомунізація

6 Квоти на Українські пісні, ще надіюсь що все таки приймуть мовний закон

7 Статус України в світі

8 Локалізував конфлікт не Донбасі

9 Відносини з ЄС…  і відкриття ринків збуту до Європи

10 не зважаючи на те що йде війна зовнішній борг України зменшується…

11 уникнення дефолту

12 стабілізована ситуація. Знову ж таки не дивлячись на війну ви її навіть не відчуваєте… а деякі і зовсім про неї забули

 

Тому голосуючи за Зе… ви не проти Пороха… а самих себе… я б розумів як би ви голосували за людину яка дійсно щось зробила, ане лише поливала брудом нашу країну

 

пс… я б не хотів летіти в літаку з пілотом  який до цього  працював водієм маршрутки. Не робіть цього з Україною

5 хвилин тому, Flamersys сказав:

А то за зрадами і перемогами транзит газу профукали. І наче як Росія і ворог, а втратити легкі гроші жаль і все таки стараємося ставити палки у колеса північному потоку.

Ти забув хто це почав??? Хто напав, окупував… хто ринки свої закрив???

 

6 хвилин тому, Flamersys сказав:

Ще мені дуже не подобається теперішня політика яка призводить до спалаху агресивного націоналізму, та й навіть нацизму. Зігуючі недоарійці блін... Є безліч країн які успішно існують з декількоми державними мовами. Ми чим гірші? 

Ти 1+1 чи російські телеканали дивишся?? признавайся?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, MadWulff сказал:

Децентралізація

Ага, крута реформа. Завдяки якій мене в місті районну лікарню закриють.

3 минуты назад, MadWulff сказал:

Безвіз

Чисто туристичний. Що сприяє виводу грошей з країни.

4 минуты назад, MadWulff сказал:

Відносини з ЄС…  і відкриття ринків збуту до Європи

В основному то ми ринок збуту для єс. Що сприяє закриттю власних виробництв і збільшенню безробіття.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, AtomSidUA сказав:

Глупости. Зеленский - долларовый миллионер и в состоянии покрыть расходы на предвыборную гонку.

Ага… скажи, а він в стані купити машину яка не належала Коломойському?  І найняти охорону яка не охороняла К…

І не піартися на телеканалі все того ж…  І коли у К… був конфлікт з ахметовим то по його указці  квартал 95 почав “мочити” ляшка…

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff я ТВ взагалі не дивлюся.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Flamersys сказав:

Ага, крута реформа. Завдяки якій мене в місті районну лікарню закриють.

Гугл тобі в допомогу….. так твою лікарню закривають саме іза цього...

 

3 хвилини тому, Flamersys сказав:

В основному то ми ринок збуту для єс. Що сприяє закриттю власних виробництв і збільшенню безробіття.

аха… гугл гугл…. 1+1 менше дивися… а то одна зрада…

Чим більше Укаїна експортуватиме тим більше валюти буде в країні

 

На рахунок безробіття в мене на роботі вже 2й місяць ніяк не знайдуть працівника….  Я давно зрозумів що роботу не може знайти тей хто не бажає працювати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff та он чому мільйони виїхали до Польші і Росії. Бо їм там гроші платять за те шо вони байдикують) 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, MadWulff сказал:

в мене на роботі вже 2й місяць ніяк не знайдуть працівника

на яку з/п?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys а що тут поганого?? Чи ти думаєш що  в благополучних країнах люди не виїжджають??

Тим не менш ці люди активні і по суті зароблять валюту країні.

Я говорив за тих які в нас сидять без роботи. Не чіпатимемо  пенсіонерів… а молодь що роботу не можуть знайти?? ага…

 

 

@tomaas 10-12

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Flamersys сказав:

що конфлікт на сході не закінчиця, поки він на ньому має долю

А як ти плануєш ЇЇ закінчити?? Капітуляцією???? Чи перемогти  2гу у списку найсильнішу армію світу??

3 години тому, Slavon сказав:

условная стена

Сумніваюсь в наших людей коротка пам'ять тай історію вони явно не читають, а ми можемо повторити історію минулого століття коли вже втратили державність

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підписання догововору з Росією про відмову від притензій на вступ у НАТО. Інакше при будь яких подвижках у ту сторону на донбасі буде загострення конфлікту (це звісно не як пункт договору, а те що ми матимемо на практиці). А там дивись можливо і влада у них зміниця. Звісно якщо вони не розіграють знову карту тимчасової підміни Мє на Пу...

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Flamersys сказал:

Підписання догововору з Росією

Договор с Россией? Так они же никогда договора не выполняют, проходили уже.

Официальный представитель секты свидетелей эксклюзивов XBox

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Звездочетка сказал:

приезжали

не имею морального права, я считаю. Мог проголосовать в консульстве в теории, это доступно. Но нет

Devillus.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Vorben сказал:

Кучма був один нормальний президент

Чито,да при нем шахтеры зарплату по 7% под новый год получали,я эти времена ни когда не забуду,когда извините за выражение “дома пожрать не было”

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Guest
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.