Перейти к содержанию

Зе vs По


Буран

Что делаем?  

128 проголосовавших

  1. 1. Приду, даже в катях

    • За Зе
    • За По
    • Сьем бюллетень (я йульку лублю)


Рекомендуемые сообщения

И никто даже Витю не вспомнит… не злым, тихим словом 

15 часов назад, Leonovich сказал:

малейшее оскорбление собеседника – бан на 360 дней!

Прям , как годовая подписка пс+ , но только наоборот 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Flamersys сказал:

@MadWulff та он чому мільйони виїхали до Польші і Росії. Бо їм там гроші платять за те шо вони байдикують) 

Може хто і не знає, але Українці завжди їздили, на заробітки до Росії, за довгим рублем. Це зараз до Москви та Пітера а раніше подалі за Урал в Сибір на морози. Сам там здоров'я своє залишив.

А що зараз - Польща, Чехія, Німеччина, Прибалтика  і т. д. вибірай куди душа побажає, а не один Сибір з 40° морозами до якого ще 9 часів летіти або поїздом 6 суток тягнутися.

Повинна бути можливість вибору і вона зараз є, і це якраз великий плюс цій владі. А українці які шукають заробітку завжди були і завжди будуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@venger так, їздили. У самого дядько на Сибірі був.

Ну але ж не так повально. З мого оточення зараз практично всі виїхали. 

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys 

Так добре що поїхали - світ побачать, грошей зароблять :)

Потрібно далі розвивати робочі стосунки з країнами Європи а без Порошенка думаю все заглохне, в Зеленского ні опита ні команди нічого. Впадемо в яму так на років два мінімум :)

До Зеленского ставився з великою зацікавленістю, покі не подивився його інтерв'ю , ще з Гордоном нічого а інші жуть... До презіденства ставиться як до "очередного проекта".  Та цеж не зйомки нового фільму, країна рушиться.

Президентом бути - це не Голобородька грати де все по сценарію і з третього дубля.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, venger сказал:

Так добре що поїхали - світ побачать

Ага, особливо коли дітей лишають і їдуть на заробітки.

Дуже добре? Зате світ побачать?

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, venger сказал:

покі не подивився його інтерв'ю

Да, собственно, в последнее время он вообще почти не общается ни с кем на прямую. Только на камеру с кучей дублей и хромокеем :Okay:

received_1089339021272870.jpg

Официальный представитель секты свидетелей эксклюзивов XBox

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Flamersys сказал:

Ага, особливо коли дітей лишають 

Так еврики им оттуда пересылают

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Flamersys сказал:

Ага, особливо коли дітей лишають і їдуть на заробітки.

Так заробітчани завжди сім'ї дома залишали, чи може при СССР дітей по тайзі тягали :)

Кожен має вибір їхати чи ні, обдумавши і вирішивши сам (сім'єю) а не дивлячись на Васю, Петю, сусіда... в заробітках завжди були як плюси так і мінуси і від цього нікуди неподінешся :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як Вам нова серія "Заповедника" від DW ?

Непогано так кандидати  'говнецом'  обкідуються :lol:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Flamersys сказав:

Чисто туристичний. Що сприяє виводу грошей з країни.

 

20 годин тому, Flamersys сказав:

та он чому мільйони виїхали до Польші і Росії.

Чи ти не противоречиш сам собі??

ТИ пропонуєш закрити кордон як при совку???

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Памятаєте як всі дружнь поливали лайном Гонтареву?? і я в тому числі від не грамотності…

А що вона зробила??? В нас банки працювали  по принципу піраміди. Населення вклали гроші… під обіцяні високі відсотки, а банк себе визнає банкрутом. І гроші вкладникам повертає держава. А в держави є свої гроші?? ні немає.. бо це гроші платників податків тобто з наших кішень покривають ці втрати. А банк таким чином виводить гроші за кордон…

І це лише одне з… таких схем які вона прикрила…

 

Що при Ющенку погано жилося?? доллар взагалі був по 4-5… але ж ні всі розчарувалися, не виконав всіх обіцянок…  Проголосуємо на зло за його конкурента.. і що з цього вийшло?

 

Деякі кажуть про Зе…. якщо не сподобається то змінемо його як яника… ага…  Скидання яника до чого призвело?? До втрати Криму і конфлікту на Донбасі… А зараз під час війни і не потрібно про це забувати!!!!  Тому не потрібно експериментувати над країною!  Бо можемо втратити як  в минулому столітті…

Просто думайте… і вимкніть тв… в нас немає журналістів, є пропагандисти. Вас не дивувало що 39 кандидатів, а поливають брудом лише одного? Притому ще до 1го туру де Порох був на 5му місці  і фаворити топили не один одного, а  аудсайдера...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Flamersys сказав:

слухай, я ж не політик)

І Зе не політик.. так що виходить не варто голосувати за людину яка в цьому не розбирається???

Можна сказати команда і тд… та глянь хто до нього приєднався… в основному ті хто на даний момент є це відверто кажучи колишні радники яника або аудсайдери невдахи.

 

Ще такий цікавий нюанс за язик Зе… ніхто не тягнув і він сам запропонував здати аналізи але облажався. Думаю не потрібно писати що там було не так??

пс… хто там ще підтримує Зе… це тебе не турбує???

wp-ss-20190404-0002.png

@Leonovich  Чи означає це  що про політику на форумі тепер  можна буде спілкуватися але з жорсткими правилами, дотримуючись культури спілкування?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff как я понял, только в этой теме. И только в этом случае. Закончится эта вакханалия, и все… все будет по старому 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Montana 

тобто краще хай буде президентом не освідченна людина щей наркоман, аби не порох як було з Ющенком??

За бігуса я би не топив враховуючи що його родичі проживають на росії і є працівниками фсб

 

Логіка жертвувати на армію півторя мільярда що б вкрасти 300 тисяч?

Глянь в медіа простір одна зрада і поливання лайном одного пороха.

Ти думаєш що гірше не буде?? Ну ну…

 

Я не так як за Порошенка як за Україну. Я не хочу президента який

навіть розмовляти не вміє. Як він буде вести переговори?

 

 

Чому він боїться здати аналізи, наркоман?? Зека мало юуло ще наркомана?? Ті хто з Києва вже забули про Льоню космоса і його молоду команду

 

 

 

Изменено пользователем MadWulff (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

надійся і далі...

Изменено пользователем MadWulff (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

здаеться мені, що з тестом на наркоту в VADA По обняв Зе за горло.

Зе, як людина мистецтва, 100% щось колись та вживав. 

Изменено пользователем Vorben (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо він не наркоман, хоча він сам гоорив що вживає…

то чому не здасть аналізи і не з тими косяками як зараз...

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як і казали інші у цій темі, я проти обох! Оба мають бізінєс мульйонній а йдуть на зп у тисячі грн. Але зараз нам качєлі ні до чого!!! Потрібна стабільність хоча б та що є( 

Усі вони 3.14дари! Не має серед них патріотів неньки України!(((

За По щоб не було Пі...ь!

Изменено пользователем vipeR13UA (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Guest
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.