Перейти к содержанию

Playstation 5 Покупка Playstation 5


Буран

Рекомендуемые сообщения

В 17.09.2022 в 11:30, Max_Prime сказал:

 більшість крутих проектів будуть виходити на старій плойці :thumb_up:

Ага, залайкайте себя до смерти) 3 года+ и все прошлые консоли остаются без новых проектов...

Если Вы этим живете, то нужно расти, учится, искать, пробиваться на новые уровни, что на роботе, что в жизни и тд. Иначе - это просто идти в лес и дауншифтить, как по моему...

ЗЫ: Сорри за словесный понос.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.09.2022 в 11:21, quiteunusual сказал:

ре4 знову ж таки теж додали для старенької

падажжи,это римейк резика четвертого и на пс4 выйдет?

35 минут назад, ac3ubi сказал:

Если Вы этим живете, то нужно расти, учится, искать, пробиваться на новые уровни, что на роботе, что в жизни и тд.

Каким боком это относится к дефициту,одно дело заработать деньги и купить по оф.цене,человек работал,стремился,насобирал денег купил вещь,радуется что достиг заветной цели,другое дело ДЭХФИЦЫТ и тут большая часть моральной составляющей,принцип если хочешь,вот не буду переплачивать барыгам и всё тут

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.09.2022 в 11:21, quiteunusual сказал:

мабуть юзербейс у пс5 дотепер доволі сумний.

Тому що ти сидиш на пс4))

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Headstrong сказал:

вот не буду переплачивать барыгам и всё тут

так ты же за 27к вроде покупал пс5 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Ropov сказал:

так ты же за 27к вроде покупал пс5 

Я то да,я в общем писал за людей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Ragnar Lodbrok сказав:

Тому що ти сидиш на пс4))

Ну так скажи де і як купити нову пс5 без зайвого навантаження, за ціною соні, я куплю. Це не до мене питання чому я не поповнюю юзербейс, а до соні і перекупів.

7 годин тому, Headstrong сказав:

падажжи,это римейк резика четвертого и на пс4 выйдет?

Угу, кілька днів тому Капком заяву кинула.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, quiteunusual сказал:

Ну так скажи де і як купити нову пс5 без зайвого навантаження, за ціною соні, я куплю. Це не до мене питання чому я не поповнюю юзербейс, а до соні і перекупів.

Угу, кілька днів тому Капком заяву кинула.

Та то я пошуткував, не сприймай на свій рахунок. Зараз, на жаль, не реально по оф ціні найти. Навіть якщо і знайдеш, то все одно накидають туди дисків і іншого ла…на. І ціна зразу плюс. Наввть не знаю що сказати. 

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ragnar Lodbrok сказал:

Зараз, на жаль, не реально по оф ціні найти.

Тут ще питання в тому, яка та офіційна ціна зараз, бо впевнений, що досі є десь ждуни, що чекають за 16 999. Враховуючи зміну курсу, у мене виходить близько 22000 (в розетці по квитанції накинуто наче більше, там 20к за приставку и 3700 за диски, а якщо брати реальну ціну стартових дисків зараз, то +- по розрахунку).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Андрей Зайцев сказал:

Тут ще питання в тому, яка та офіційна ціна зараз, бо впевнений, що досі є десь ждуни, що чекають за 16 999. Враховуючи зміну курсу, у мене виходить близько 22000 (в розетці по квитанції накинуто наче більше, там 20к за приставку и 3700 за диски, а якщо брати реальну ціну стартових дисків зараз, то +- по розрахунку).

Та отож, 400 чи скільки там баксів, це різні ціни тоді і зараз

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Ragnar Lodbrok Як раз загуглив, виходить що для Європи з серпня 550 за дискову, у нас наче завжди на 50-100 дорожче було:

This is the hidden content, please

  • Europe
    • PS5 with Ultra HD Blu-ray disc drive – €549.99
    • PS5 Digital Edition – €449.99
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маємо надію, що ps5pro буде випускатись без "штучного" дефіциту та мати адекватний цінник. Хоча про що це я..):ones:

99422.png?1622190690

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Андрей Зайцев сказав:

Як раз загуглив, виходить що для Європи з серпня 550 за дискову, у нас наче завжди на 50-100 дорожче було:

Коли? Наскільки памʼятаю на старті було навіть дешевше ніж в ЄС.

  • Спасибо 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@quiteunusual і то правда, то я по звичці в доларах порахував і порівнював з Європейським стартом в євро)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

F1FDE9E7-4B52-492A-9E68-8804AB3BB80E.jpeg

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Супермодератор

А че тема еще жива? Шо пс5 еще нельзя спокойно пойти и взять в магазине? :trollface:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Korotun сказав:

Шо пс5 еще нельзя спокойно пойти и взять в магазине? :trollface:

І не можна, і що головне - не треба ) І всім гарно )

  • +1 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера с комфи прилетела смс-ка мол мы вам позвоним,к вечеру прозвонили дали 15-ть минут на оплату,осталось всего 6 штук,поспешите,накуй она мне сейчас нужна,есть пока четверка да и играть особо времени нет

Screenshot_1.png

Да и не хо я брать с приводом,была уже,не вижу особого смысла когда есть форум и можно взять в цифре :palcy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.09.2022 в 23:11, spazzoll сказал:

якщо рахувати по новому курсу, то я у перекупів на старті продаж виявляється брав без переплати 😂😂😂

Но у них то ты брал голенькую пс5,а тут + 2 дисочка за эти деньги,ты чОО :4: 

Изменено пользователем Headstrong (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що була в Розетці (Дімон Соулс + Мораліс) 25700, не взяв. 4000 за дві непотрібні ігри, які більш ніж за 1000 не продати, нафіг. Чекаємо далі... доки без навантаження будуть :wait:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Посредник
55 минут назад, quiteunusual сказал:

Чекаємо далі

Доллар по 50? :wat:

Учитывая курс доллара, цена более, чем адекватная. 

1217351.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб вберегти гроші від інфляції є купа кращих варіантів ніж вкладатися в нікому непотрібні диски за >4К. Як мінімум це втрата 3К.

Изменено пользователем quiteunusual (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тиждень тому оформив в Comfy передзамовлення на PS5 + FIFA23. Вчора несподівано подзвонили, дали 20 хвилин на оплату. Швиденько оплатив, а сьогодні вже забрав довгоочікувану консоль 😊 У перекупів принципово не купляв, до цього періодично оформлював передзамовлення в усіх офіційних точках, починаючи з кінця 2020 року, але все марно. Що до PS4, то дуже їй вдячний, вона прослужила вірою і правдою майже 10 років, але прийшов час оновитись 😁

lyopsxt3.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы публикуете как гость. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.