Перейти к содержанию

Владимир Д.

Рекомендуемые сообщения

В онлайне нету фильтров мануалассист

Нібито я десь читав про інше. Ну, в п’ятницю, як що все буде гаразд, матиму гру, то вже сам усе й побачу.

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Онлайн чуток пофиксили, играется без лагов...очень даже интересно, а посл. матчи и вратари не чудят, вообще супер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

матчи и вратари не чудят

Маю вже гру, зіграв декілько товарок, і вже бачив норм сейви, але й тупняки так само(коли воротник вибиваючи м’яча влучає в свого захисника). Поки що враження таке, що гра сирувата однозначно і водночас, імхо, це як раз той базіс для справді нового майбутнього серії, який так довго шукали Конамі.

Ну, далі буде...

вы на соньке играете?

Я так.

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вратари на самом деле нормально тащат только дальние удары ( я лонг шот не могу забить), они начинают дико чудить когда мяч во вратарской или в районе 11 метров

Представитель конами сообщил что баги обещают пофиксить патчами...но когда?? =(

імхо, це як раз той базіс для справді нового майбутнього серії, який так довго шукали Конамі.

Согласен, база-движок очень хороший...осталось вылезать и вообще рад что конами пошли в таком направлении, упор на геймплей.

И даже в таком состоянии ПЕС14 меня цепляет больше чем фифа14, которая в принципе тоже норм..хотя слишком быстрый геймплей

Изменено пользователем Sleepwa1ker (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как отбор

На перший поверховий погляд все, що стосується чистого відбору, в принципі норм. Силова боротьба здається також присутня, але якось слабко відчувається(бракує певної такої м’ясистості). Імхо, в 13тому всі ті сутички якимись органічнішими були. Ну, треба звісно більше ще пограти(бо це так, враження після декількох товарок)...

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мне в 13-ом отбор вообще не нравился, даже бесил..игры корпусом тупо не было и убежать можно было легко, эти тупняки...пропускание мяча под ногой

В пес14 игра корпусом присутствует, хотя чуток криво реализована, а именно : зачем было отдельно выводить игру корпусом на правий стик?не удобно, хотя радует что когда цепляешься..то игроки реально тормозят,придерживают и т.п..а убежать тем же роналду,уолкотом нереально...

В целом норм, но баги есть и их надо фиксить, и как бы обещают это сделать патчами

Изменено пользователем Sleepwa1ker (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

игры корпусом тупо не было

Не сказав би. Ті ж самі захисники нормально в аут витискали суперників, треба лише було зблизитися. А, щодо втекти, то я досить потерпав від топових захисників. Той же Пуйоль, справді, як бульдог чиплявся за нападника, ледь не висів на ньому - відірватися нереально. Втекти можна було, або швидкими(топами) гравцями, або в разі, як що захист дійсно провалювався( а ставалося це досить часто/легко).

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хз, целый год рубились в пес13 на работе, против роналдудроча я тупо ничего не мог сделать, он носился как бешеный..с супер скорость и супер реакция, мои защитники тупо пролетали

Изменено пользователем Sleepwa1ker (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

против роналдудроча

Дик, тим все й сказано - 'дроч'. Але, з мого боку йшлося про ситуацію, коли я граючи Міланом, потерпав від топових захисників. Тобто, гравці під 90 та 90+ з рейтингом, вони просто зжирали моїх нападів. В той час, як мені наприклад треба було некисло так попріти, аби зупинити того ж Роналду, чи Мессі з Беземою, Ібрагимовичем тощо. Хоча, в реальності, навіть тим гравцям не просто пройти того ж Мексеса(який досить посередній футболіст зрештою). Ну, плюс ще не забуваймо про певні баги в грі, коли захисники зовсім тупо або втрачали свої позиції, або просто якось пасивно грали, після чого бігунки йшли в відрив і наздогнати їх було вже практично неможливо, плюс потім кіпер, що його просто тупо оббігали (

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем привет.

Что то затихла тема. Как игра на PS3 после патча, сетевой режим работает?

И ещё интересно будут ли неофициальные патчи с лигами и составами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как игра на PlayStation 3 после патча, сетевой режим работает?

Онлайн працює. Але, сама гра внаслідок своїх змін, потребує ледь не ідеального конекту, бо в ній і так вистачає спірних моментів, а за поганого конекту, гра взагалі виходить із під контролю.

Що стосується патчів, то я користуюся і раджу цього

This is the hidden content, please

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

жду патча

Можна оффлайн погоняти(чим особисто я і збираюся зайнятися).

В принципі, за нормального конекту пвп дуже й дуже вражає, приємно вражає, навіть попри певні моменти. Поки що обережно, але все ж таки, починаю схилятися до думки, що цей пес, це не тільки кращий пес із усіх досі бачених, але й здається взагалі кращий футбол, в який я коли не будь грав :think:

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шляпа с онлайном! Пока невозможно нормально играть...причем не из-за коннекта, а просто потому что глючный код игры! Иначе я не могу обьяснить то, что во время матча можна сказать с идеальным коннектом, случаются ситуации (долго перечислять какие, в каждом пес такое) после которых не хочется заходить в онлайн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, найбільші претензії особисто у мене до кіперів. Гра на виходах реалізована погано, самі кіпери реагують із запізненням, а коли починаєш їх виводити трикутником, то вони розганяються як тєлєги, після чого часто не встигають ані до м’яча, ані потім повернутися до воріт. Потім кіпери можуть помилятися в досить простих ситуаціях(принаймні зовні простих), хоча в інших, можуть потягти справді складні удари.

Далі. Перемикання поміж гравцями дещо підтуплює, або я не розібрався до кінця із ним, або так воно і є. Це перше, що одразу пригадується. Проте, чим кращий конект, тим менше то все впадає в очі, і навпаки, з погіршенням зв’язку, гра починає в геометричній прогресії виходити із під контролю. Тобто, робимо припущення, що код гри під онлайн скоріш за все майже ідентичний, або навіть той самий, що й для оффлайну. Погано ще, що не можна до гри побачити якою буде якість зв’язку із суперником(наприклад, як це реалізовано в фіфа).

P.S.: плотно пограв в онлайні...мдє...я не знаю, може і є десь, у когось нормальний конект(в Німеччині наприклад), але точно не в мене. Після онлайну, офф просто літає. Потім спробував знову зайти в онлайн 13того песу - реактивна швидкість гри, яка нічим не поступається оффлайну 14ого. Коротше, подивимось правді в очі - гра сира, принаймні в тому, що стосується онлайну, так точно. Не знаю, поки що об’єктивно продукт тягне максимум на бета версію, як не прикро це визнавати. Так, Конамі зробили великий крок вперед, але разом із тим, іще декілька назад...Можливо, патчі дещо виправлять ситуацію, але, щиро кажучи, слабко в те віриться <_<

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По отзывам на пс3 игра вообще мега сырая, на ПК хоть как то поправить можно, уже есть геймплейные патчи которые исправляют отклик игроков и т.п, короче в оффлайне играть можно, а на БОКСе люди пишут что игра вообще без глюков, ну я не удивляюсь, конами они такие...

Вообще печально что в этом году нету нормального футбола( а я так ждал...), в фифе 14 забросы,быстрые игроки и лонг шоты решают...в итоге уже надоела, а пес14 забагован :wacko:

Хоть бери да играй в ПЕС5 :pardon:

Изменено пользователем Sleepwa1ker (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В пес на боксе играю, и мой пост был какраз про 360 версию. Добавлю еще, что режимы скучные и не интересные! После ут и сезонов в фифе в то что предлагает пес не интересно играть вобще! В ПЕС сиграл 9 матчей онлайн, 7 побед и 2 ничьи, был на 3 месте в мире)) Количество людей просто зашкаливает! Правда уже давненько не заходил..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоть бери да играй в ПЕС5

Схоже, це єдине вірне рішення, ну, звісно, з урахуванням того факту, що грати в відеоігри взагалі може бути бодай хоч скільки не будь розумним рішенням :think:

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут

This is the hidden content, please
можна отримати ключа для участі у закритому бета-тесті режиму 11х11.

Сподіватимемось, що Конамі зрештою здолає усі технічні негаразди.

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.