Перейти к содержанию

Владимир Д.

Рекомендуемые сообщения

Sony по ошибке выложили 28-го, в тот же вечер убрали..лучше подождать 11-го и скачать нормальную (28-го выпустили альфа билд, оч сырая)

Изменено пользователем Sleepwa1ker (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Изображение

На ПК игра будет выглядеть шикарно...ждууууууууу

Изменено пользователем Sleepwa1ker (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кстати вот по тому , что я вижу, ПЕС очень хорошо выглядит....

yshptfegku.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скрин 100% из паузы. а там все совсем не так. причем во время игры с общей камеры никогда не будет видно 3д травы. свет просвечивающий ухо... вы в своем уме? рука на плече.... да мяч сквозь ноги проходит... это ничего? столкновения а борьба особенно слегка вызывает тошноту

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не, я не про скриншот) Вообще не смотрел на ПЕС с 2008 года, только сырые демки. А сейчас заметил что серия не стоит на местЕ)

yshptfegku.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я понял,я просто комментирую скрин. ну согласись,это просто пыль в глаза.... представь что ты покупаешь машину с недостатками,а тебе говорят 6 Посмотрите,мы дарим вам набор календариков с разными цветами этой модели,вы получаете самый популярный в мире освежитель"елочка"...

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну в этом весь нынешний футсим. Одни болельщиков делают, вторые тени за ушами. А физика игры не важна)

yshptfegku.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вторые тени за ушами

Неправда ваша. Тіні, то виключно бонус від "фоксу" - вони просто є і все.

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скрин 100% из паузы. а там все совсем не так. причем во время игры с общей камеры никогда не будет видно 3д травы. свет просвечивающий ухо... вы в своем уме? рука на плече.... да мяч сквозь ноги проходит... это ничего? столкновения а борьба особенно слегка вызывает тошноту

Скорее всего такая графика будет то только на ПК :www.radikal::smoke: Изменено пользователем Sleepwa1ker (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а что физика с 13 сильно изменилась? вроде совсем не изменилась... и в 13 видео и демки вызывали восторг,а оказалось уг

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а что физика с 13 сильно изменилась?

Розшифруй.

Ні, справді, я без жартів і підколок. Ми весь час кажемо "фізика", але про що йдеться, хтозна. Здається, кожен вкладає в це поняття щось своє.

Наприклад - Havok, це фізика чи ні? Той же м’яч, хіба на нього не діє сила тяжіння? Інерція, хіба не присутня в грі?

Можливо йдеться про якість тієї чи іншої реалізації, х.з.?! Але, це все ж таки гра, зі своїми якимось обмеженнями. Коротше - про що йдеться?

а оказалось уг

Для тебе можливо, для інших це не так.

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну и так понятно,что для тебя это объект поклонения. физика? не знаешь что такое физика... возьми книжку и почитай. виртуальная физика есть во всех компьютерных играх. от марио до великого ПЕС14. на телефоне у мяча есть физика в том понимании которое ты втюхиваешь выгораживая свое божество. а для меня физика - это соответствии реальным законам,а не изобретение новых. в чем суть нового движка? в физике ничегошеньки не изменилось.... мяч как вел себя так и ведет. икроки как сталкивались так и сталкиваются .... на своих собственных законах... единственное на что влияет новый движок,так это на графику... а поскольку старая графика и так уже была на уровне,то мы получаем тень между пальцев,просвечивающиеся уши,грязь на шортах... а по сути ничего так и не меняется... и запомни,что если бы не такие,постоянно недовольные игроки,то играл бы ты до сих пор в футбол типа пес 3 ,в лучшем случае 5...

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну и так понятно,что для тебя это объект поклонения

Я вже багато разів наголошував, що грав в фіфа, зокрема 8-9-10, але ти все одно продовжуєш навіть не з упертістю, а просто таки із якоюсь фантастичною упоротістю навішувати на мене ярлика фанбоя. Комарік, тобі не здається, що існування думки альтернативній твоїй, таки може мати місце навіть в цьому всесвіті, а не тільки в якійсь альтернативній реальності(хоча, що стосується тебе, то я і в цьому не певен - здається ти б і там заперечував право комусь мати іншу думку)? :fool: Що означає те твоє “ну и так понятно” - справді не зрозуміло.

Але, як що ти наполягаєш, то чи можеш ти запропонувати мені альтернативу у вигляді спортивної футбольної гри, за умови, що це не фіфа (можеш не відповідати, запитання риторичне)?

для меня физика - это соответствии реальным законам,а не изобретение новых.

Ось звідси і почнемо.

Які нові закони фізики вигадала Конамі - з пруфами будь ласка?!

в физике ничегошеньки не изменилось....

По перше це доволі голослівне твердження, з огляду на те, що окрім відео ми поки що нічого не бачили, ну, а по друге, а що там взагалі мало змінитися принципово - з пруфами будь ласка?!

мяч как вел себя так и ведет

Ну, і ?

А, як він має себе вести - як в сенсейшн футболі?

икроки как сталкивались так и сталкиваются .... на своих собственных законах...

На яких законах - з подробицями будь ласка? І, де вони окрім звісно реальності зіштовхуються якось принципово інакше?

а поскольку старая графика и так уже была на уровне,то мы получаем тень между пальцев,просвечивающиеся уши,грязь на шортах... а по сути ничего так и не меняется...

По перше, це все нове двигло від Кодзіма сан і нічого більше - воно все перелічене тобою може і все. По друге, це і зветься еволюція, або поступовий сталий розвиток - чого тобі ще?!

и запомни,что если бы не такие,постоянно недовольные игроки,то играл бы ты до сих пор в футбол типа пес 3 ,в лучшем случае 5...

Сам себе не похвалиш, ніхто не похвалить, ога :trollface:

Між іншим, і пес3, і пес5 досі на рівні. Хоча, навіть ти(за всієї своєї цілковитої упоротості) розумієш, що слід рухатися вперед, що Конамі і намагається робити ;)

P.S.: в принципі, якоїсь іншої відповіді я від тебе і не очікував. Я не можу сказати, що знаю все(або навіть багато про фізику), але із повною упевненістю можу стверджувати, що я точно

нічого не знаю про "фізику" в твоїй голові :trollface: (тобто уяві) Єдине, що можу порадити, це просто навчитися вести дискусію цивілізовано, а не кидаючись на опонента із фанатичною(ось це вже дійсно про тебе) екзальтацією - зрештою, це всього лише гра(розуміння чого тобі явно бракує) і нічого більше.

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну и как??что с ударами?

Я поки що зіграв три гри, і це радше пес13ть на дану мить.

Кіпери стали з одного боку краще, сто відсотків, з іншого, можуть не реагувати здається в простих ситуаціях.

ШІ, ну, не знаю. Першу гру я грав(Ітл-Англ) на дефолті(поміч 3 риски), склдн.суперстар, забив одразу на сьомій хвлн., але спокійно, все гаразд, програв 1-2 зрештою.

Другу гру, поміч поставив на фулл авто, Баварія-МЮ, 1-1, складність Топплеєр(через те, що на суперстар, Англія мала 90+ відсотків точності пасів, що на мій погляд якось занадто). Третя гра знову нічия 0-0, Італ-Англ, склдн.суперстар, але вже відсоток точних пасів у обох команд ~70+, що вже нормально, але знову, після трьох ігор, склалося враження, що здобутки ШІ дещо перебільшені(це при тому, що я зрозуміло нічого ще не знаю про той же баріцентр тощо, плюс взагалі граю від балди, не заморочуюсь кортше).

Поки що складно щось казати, але попередньо, це Еволюція. В першу чергу, оцінять її саме прихильники гри(як, то вже інше питання), як що гра комусь сподобається саме в теперішньому її вигляді, то можу вас запевнити, що ви згаяли час, не гравши у попередні версії, адже вони дуже близьки до 14ої за духом, хоча 14та справді багато в чому змінилася.

P.S.: нарешті в налаштуваннях гри, можна буде обирати колір точок на радарі як для домашньої, так і для гостьової команд( що давно вже було очевидним, нагальним на часі питанням). Кіпери, які точно, принаймні в плані анімацій, стали краще, тепер можуть робити фейкові вкидання, тобто роблячи обманний замах.

Поки що, сумбурно-попередньо все - треба пограти довше, аби зробити більше, максимально об’єктивних висновків.

...Деякі сцени(катсцени), дещо підлагують...здається, що ps3 працює справді на максимумі - на компі гадаю все має бути значно краще. Ага, меню не дуже сподобалось. Імхо, в 13ій було краще, але, то таке - звикнемо. Схоже, знову повертаються челенжи в тренуваннях - фан... Далі буде.

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я поки що зіграв три гри, і це радше пес13ть на дану мить.

А баги то остались, печалька...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А баги то остались

Ну, чогось надзвичайного я поки що не побачив, окрім хіба що воротників, але вони, то нормально грають, то пропускають якісь дивні м’ячі, що схоже якось може бути пов’язано з рівнями складності - х.з. коротше. Підлагування в самому матчі немає, окрім катсцен, зокрема виходу команд на поле.

Загалом, це має бути чудова гра - мастхев імхо. Але, водночас треба розуміти, що це пес, що означає, що ми досі граємо просто в черговий білд гри, яка весь час розвивається. Окремо можна сказати про графіку - вона чудова, і це з урахуванням поточного заліза. Імхо на компі, дійсно, в цьому році патчі мають просто розірвати загал!

В будь якому разі, кожен може і повинен скласти власне враження від гри насамперед - сподіватимемось, що і на пк демо зрештою незабаром з’явиться.

Long Live The King! :palcy:

P.S.: крайня гра

This is the hidden content, please

Налаштування дефолт, складність Суперстар - по типу TeamID - Іспанія, як і годиться, мала 68 відсоток володіння м’ячем, ну і високий відсоток точних пасів(ще б статистику за кількістю тих пасів би мати). Кіпери діяли не бездоганно(кхм, кхм), але в цілому гра була норм.

Наразі, було би дуже цікаво поспостерігати за діями голкіперів в ПвП!?

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

игроки медленные,

Це здається якось пов’язано з новою концепцією гри. Тобто м’яч почав явно рухатися швидше від гравців(як і має бути), плюс гравці на полі якось щільніше розташовуються, з іншого боку, як що затиснути кнопку спринту, то так само є ризик втрати м’яча, адже гравець починає досить відчутно прискорюватися разом із тим далеко від себе відпускаючи м’яча. Коротше, це і стара, і водночас нова гра. Справді, до неї доведеться звикати.

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

возможно и ps3 железа не хватает...

интересно посмотреть будет на мощном PC, да и вообще на PC...да еще бы и полную версию

ps ИМХО движок на качественно новом уровне. в деталях всё красиво, еще бы дух игры при этом оставался...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.