Перейти к содержанию

Владимир Д.

Рекомендуемые сообщения

Ну, там можуть бути дві причини поганого онлайну. Одна суто технічна, інша, це можливо високі вимоги коду гри, до якості(швидкості/затримкам) з’єднання. Отже, як що проблема суто технічна, то вона в принципі вирішується. Як що причина друга, то навіть за бездоганного конекту, можуть бути усе одно незадовільні результати в сенсі відгуку/реакції. З іншого боку, спрощувати(примітизувати) гру в угоду далеко не бездоганному способу з’єднання, це також цілком можливо не варіант. Коротше побачимо.

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2004-й! год!!! подправить скорость, добавить графу + пару анимаций и пес14 будет курить в сторонке

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2004-й! год!!!

Я навіть більше скажу - той же ISS, PES2 :D

Про "Kingdom" чув, що він хоча й виглядає привабливо, але насправді аркада аркадою.

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как не посмотрю тему,все время сообщения Владимира Д. Единственный,кто играет в пес :trollface::lol:

iPod Nano 5G 8 gb Green  +  iPod Touch 5G 32gb Black & Slate  +  iPhone 6 64gb Space Grey  +  iPhone 7 32gb Black
PS4 Steel Grey 500 GB Batman Arkham Knight Limited Edition

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Единственный,кто играет в пес

Майже, але трохи навпаки...Пес - це єдине, в що я граю ;)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну а

Про "Kingdom" чув, що він хоча й виглядає привабливо, але насправді аркада аркадою.

Да, аркада..но голы очень симпатичные, местами даже очень реалистичная физика... как для 2004-года

И вообще никому не нужен "тру симулятор"...главное найти золотую середину как это было с пес5-6, " easy to play, hard to master", потому что пес14 с его "инновационными" идеями в управлении многим выносят мозг в первом же матче

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

главное найти золотую середину

Дик тут, як що замислитися, то скільки буде людей, стільки і думок. Бо, в що ми взагалі граємо? Чого очікуємо від футбольної гри?

Наприклад я, так одразу точно і не відповім...

с его "инновационными" идеями в управлении

Ну, якраз управління спростилося і водночас стало логічнішим, як на мене.

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...

А как вам эти 3 несчастных саундтрека?что это за бета версия?Конечно это далеко не главное в футболе, но все же. По-моему ПЕС всегда отличался хорошей подборкой музыки, а тут буээ...

По геймплею.Как-то не естественно быстро ускоряется защита :вроде уже от свех ушел, выходишь один на один и тут где-то с глубины выноситься эта торпеда, догоняет и еще успевает отобрать у тебя мяч. Особенно это хорошо ощущается в он-лайне, где скорость игры очень вялая.

Кто, что знает за патчи?конами что-то собирается фиксить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто, что знает за патчи?конами что-то собирается фиксить?

Чекаємо в листопаді. Мусить з’явитися режим 11на11 в онлайні, поліпшитись ситуація із якістю конекту загалом, гравцям буде додано автентичних облич тощо.

Музики небагато, але добре, що можна використовувати свою. Захисники справді, іноді встигають наздогнати напада, але там також багато що залежить від того, хто і за ким женеться. В принципі, ситуації, коли напад тікає без варіантів, це теж не зовсім добре, адже і в irl це трапляється не так часто. Повільні захисники, це радше міф. Єдине, чому вони часто поступаються позиційно, так це тому, що зустрічають суперника знаходячись спиною до своїх воріт, а отже і в разі помилки, витрачають час на те, аби розвернутися, та почати переслідувати суперника.

P.S.: між іншим, 31.10.13

вийшло

This is the hidden content, please
демо для пк.

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 недели спустя...

PES 2014 Data Pack 2 Out Now
 

This is the hidden content, please

Зіграв одну гру поки що, але схоже, що онлайн пофіксено!


Усім Nessun Dorma посони! :lol: Изменено пользователем techcooler (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

и как обнова? есть положительные изменение ?

Изменено пользователем Sleepwa1ker (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поки що зіграв небагато ігор аби робити якісь висновки, але загалом непогана гра вимальовується, досить таки інтелектуальна(чи то тому, що граю погано :lol: ). Якихось таких косяків, які прямо так одразу дратують поки що непомічено, індивідуальність гравців досить таки відчувається, ну тобто не те щоби плеєр айді, але радше просто їхні характеристики досить сильно відрізняють одного гравця від іншого, ну тобто це досить помітно. Можливо іноді, особливо в захисті бракує відгуку від гравців, такого собі миттєвого зворотнього зв’язку, але із цим схоже вже нічого не поробиш, адже це схоже не бага, а фіча нової гри. Коротше, краще спробувати самому скласти власне враження від гри.

P.S.: чим більше граю, тим більше подобається гра...Я не знаю, що буде далі, але поки що гра видається просто фантастичною!

Ні, це зовсім не означає, що вона ідеальна, зовсім ні, але вона фантастична, здається це дійсно кращий футбол, що я в нього коли не будь грав :99355cb737f726e8fa84e8d84abd956

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ребята один только вопрос - один!!!!!

КАК ПОМЕНЯТЬ ДОЛБАННУЮ КАМЕРУ???- при игре 11на11, а точнее при 2на 2 или больше!

Вид не как обычно, а со стороны голкипера при выносе свободного! хочется как и раньше на все поле!

Если кто знает буду признателен!

naum9955.png_cover_1294579396.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@naum9955,

Если в онлайне, то вроде никак

Владимир Д.

Качаю патч, посмотрим...если честно, слабо вериться что конами довели игру до ума и убрали баги Изменено пользователем Sleepwa1ker (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

слабо вериться что конами

Ну, я би сказав так, що особисто вже просто не бачу, що би вони могли там виправити. Тобто, коргеймлей на мою думку вже більше не зміниться. Можливо він дещо уточнюватиметься, збільшуватиметься база анімацій різноманітних тощо, але сама ідея, всі ті взаємозалежні таймінги, на мою думку, тепер вже довго лишатимуться ті самі. Тобто, навіть як що зараз і є косяки, то вони в принципі можуть бути лише технічними багами, що ніяк не псують ідеї, ну, це коли ти замислюєш щось одне, а через вплив сторонніх якихось речей, твій задум спотворюється аж до непізнаваності.

Коротше, імхо, гру вже зроблено. І, іншою вона вже не буде.

Я не знаю як там на пк справи, а на ps3 онлайн мені подобається(принаймні поки що). Граю на середній(long) камері, що дає і достатній огляд поля та разом дозволяє краще контролювати гравця. Між іншим, відсутність кастомних камер в онлайні, може бути свідченням певної залежності геймплею від масштабу. Десь так...

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Sleepwa1ker,

То, що там на пк, є життя? Бо у мене не одне, так інше - схоже що лазер блюрея помер і це саме тепер, блін :(

Тепер не знаю, що робити далі - ремонтувати консоль, або придбати гру на комп?! (хоча, ремонтувати все одно скоріше за все доведеться)...

P.S.:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=8l8OS-VQnt4

P.P.S: скачав демо для пк. Схоже, що його код дуже подібний до теперішнього, після другого(тобто крайнього) патчу.

Напевно настав час повертатися назад, до лав пекарів, тим паче, що гра йде нормально на моєму залізі (ех, сонька, сонька...) <_<

Изменено пользователем Владимир Д. (смотреть историю редактирования)

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 недель спустя...

Играл в pes во все части на ps3 (кроме 2013). Pes14 в целом порадовал. Много конечно есть атавизмовь со старых частей, и баланс ai иногда косячит, но в целом серия идет в правильном направлении. Понравилось; фишки с финтами и приемом мяча, настройки поддержки, значки с мотивацией. В тактических настройках появились дополнительные фишки (с забеганиями в атаку). Мастер лигу еще не начинал, но играть как всегда непросто и тем и интересно.

Изменено пользователем canadec (смотреть историю редактирования)

Dronskiy.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.... и все равно в онлайне лаги, часто выкидывает, а в формате 2х2 матч вообще зачастую не начинается( судья свисток не дает, нельзя мяч развести, хотя остальными игроками можно двигаться ). У меня одного так ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

конами они такие...

п.с вся надежка на нового разработчика, те же 2К...хз почему они не хотят

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вся надежка на нового разработчика

Марні сподівання. Ніхто більше не з’явиться, принаймні доти, доки тотально "домінуватиме" фіфа з її комерційними ліцензіями майже на все(хоча, і потім нікого не буде, радше фіфа остаточно піде у фрітуплей).

Бажаєте альтернативи? PES6! Ось це і вся знайома нам реальність :blackeye:

Long live Konami! :yes:

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"домінуватиме" фіфа з її комерційними ліцензіями майже на все

Ну это не помешало 2к выпускать хороший баскет) там ведь тоже была ситуация что монополист ЕА забрал все лицензии))

для меня последней каплей было то что они выпустили первый патч и апдейт трансферов спустя 2 месяца после выхода игры :bleat:

Изменено пользователем Sleepwa1ker (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тоже была ситуация что

Ну, НБА це лише одна ліга, а отже і ліцензія потрібна лише одна. Потім, я не знаю, що там насправді і як сталося, але факт, що баскет від 2К живе, хоча, наприклад хокей вони припинили випускати, а він таки був дуже й дуже непоганим. Тобто, ситуацію із баскетболом автоматично не можна екстраполювати на інші проекти, бо там може бути своє "підводне каміння" ну, тобто специфіка. До речі, у 2К ж іще й бейсбол здається існує, так само як і амер.футбол?!

UPA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 месяца спустя...

Сыграл 4 матча и удалил к чертовой матери. С каждым годом игра все хуже и хуже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.