Перейти к содержанию

Зе vs По


Буран

Что делаем?  

128 проголосовавших

  1. 1. Приду, даже в катях

    • За Зе
    • За По
    • Сьем бюллетень (я йульку лублю)


Рекомендуемые сообщения

5 minutes ago, Ropov said:

@mirnuj_atom дружба и желание мира это состояние души .. кто против , мы уже видели это на протяжении 5 лет .. с ними нам , увы , уже не по пути !

 

ну да, звісно, в 1917му теж, в принципі, дружити хотіли а не інстинктів самозбереження слухати.

Ну і звісно, для чого до чужих людей ходити, російська клініка менш заангажована же

This is the hidden content, please

 

“Але він сам покликав Порошенка на стадіон здавати аналізи на алкоголізм чи наркоманію.
Він сам сказав, що Україні не потрібен президент наркоман
Він сам відмовився від здавання аналізів на Олімпійському, розказуючи що не довіряє державі
Він сам фальсифікував аналізи в приватній російській клініці його бізнес-партнера
.... і тепер він відмовляється від здавання аналізів організації, яку неможливо звинуватити в нечесності

Ну і хто він після того?
Він ще нічого не зробив, але вже не виконав одну з своїх обіцянок

А Україні дійсно не потрібен президент-наркоман” © 

Изменено пользователем mirnuj_atom (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Посредник

Хотел тралльнуть старого хряка за бухло, а сам стал наркоманом :FuckThat:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ADMIN

IMG_20190410_180923_695.jpg

Не пишите мне в личку по вопросам форума, для этого есть раздел Работа Форума!!!

Безымянный-1.png

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@mirnuj_atom а что не так с роликом? В ролике показана истина современной Украины ! Ты сути не понял,или не хотел понять... Пожили по "новому"? 

Лучше президент-"наркоман",чем тело,которое 20+ лет сидело у власти,и получивши высший пост в стране,сделало +500% своей прибыли по бизнесу....я молчу уже про его приближенных...

                        kot_182.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mirnuj_atom сказал:

знов хтось злий і поганий прийшов і всіх поділив, без персональної відповідальності поділених звісно

Всі винні! Народ, обидва табори якого з пів обороту починають агритися одне на одного як тільки річ заходить про мову\язык. А головне – політики, які цим постійно маніпулюють.

Під лозунгами, про те що їх заставлять говорити українською, ми втратили і Крим, і Донбас. І цю лінію продовжують гнути. І досі велика кількість електорату Порошенка його підтримує саме завдяки примусовій українізації.

Я сам україномовний, але я цього каламбуру категорично не підтримую. Я за те щоб всі говорили так як їм зручно, все одно ж розуміємо одне одного. Є величезна кількість країн з декількома державними мовами, і живуть при цьому значно краще нашого.

Але ж у нас ні…. Як тільки пішла мова про розкрадання оборонки, політики підняли в черговий раз мовне питання, і бажаний трігер як завжди спрацював, трохи увагу відвернув:cj:

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Разница между Порохоботом и обычным украинцем в том,что первый щитает,что без Пэти не будет Украины,а второй ,что мы и есть Украина) Не забывайте считатся с мнением большинства, панове,любители обицянок ...

                        kot_182.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

 Я сам україномовний, але я цього каламбуру категорично не підтримую. Я за те щоб всі говорили так як їм зручно, все одно ж розуміємо одне одного.

@Flamersys ,и это правильно:t0330:. Я разговариваю всю жизнь на русском языке, и буду на нем разговаривать, думать ,и книги читать. Но это не означает,что я не люблю свою страну и т.д. Закрытие российских школ,отмена передач, и фильмов на русском, еще больше настроило народ против Порошенко. 

Цитата

Лучше президент-"наркоман",чем тело,которое 20+ лет сидело у власти,и получивши высший пост в стране,сделало +500% своей прибыли по бизнесу....я молчу уже про его приближенных...

@kot_182 ,вот и я не верю больше этим обещаниям. Сейчас спохватился, начал об ошибках своих говорить. Что же он раньше об этом не думал,а только перед выборами ….:hmhmhm: . Против Зе одни слухи, и догадки. Если станет президентом, то потом и спрос будет ,если вдруг что....:vart: А сейчас куда не посмотри везде грязью обливают, разве есть за что ….unsure

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а я это давно за ним заметил... агент кремля :vanga:    

 

download.png

                        kot_182.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ADMIN
1 час назад, Flamersys сказал:

Я сам україномовний, але я цього каламбуру категорично не підтримую.

Если честно, я вообще не пойму что происходит. Овоща и Азирова заставили говорить на украинском еще в 2012, все документы в органы и т.д. мы тоже сдавали на украинском(до войны). Что еще надо?

Не пишите мне в личку по вопросам форума, для этого есть раздел Работа Форума!!!

Безымянный-1.png

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивіться щоб другою Білоруссю не стали з паном Зе. Там теж брацкіє народи і всі діла

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ADMIN

@Murik_d 

 

56560688_2621651497850184_2167155143676526592_n.jpg

Не пишите мне в личку по вопросам форума, для этого есть раздел Работа Форума!!!

Безымянный-1.png

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо хтось думає,що,наприклад я проти Пороха,бо розмовляю-пишу російською… :figa:

                        kot_182.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8733BCE3-01EC-46B7-9D81-6D7A7E875FC0_cx0

Зроблено з фантіків від цукерок однієї “проданої” корпорації:lol:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 hours ago, Leonovich said:

Если честно, я вообще не пойму что происходит. Овоща и Азирова заставили говорить на украинском еще в 2012, все документы в органы и т.д. мы тоже сдавали на украинском(до войны). Что еще надо?

Да в принципі нічого не змінилось, хіба ввели квоти на радіо (на тв всім в принципі пох), просто шарій випустив ряд роликів де розказав що насправді крим-донбасс відділився через нав’язливу українізацію. Якщо чесно я теж не розумію чого їм пригоріло саме зараз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 hours ago, kot_182 said:

Лучше президент-"наркоман"

 

Ну от якраз різниця між нами в тому що ти вважаєш що абсолютний політичний вакуум (а таким зеленський і являється же, жодної пресконференції, озвученої счаме ним а не смм програми, аналізів які вимагав сам в кінці кінців, абсолютно нічого) з явним душком коксового торчка краще за перевіреного, хоч і далеко не ідеального кандидата, а я ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Реформи, в принципі, теж можна по тєліку дивитись.

 

56666775_2441539452546134_75889757132947

 

 

ПАРАШЕНКА ЗДАЙ АНАЛІЗИ!!!

- Будь ласка, а ви?

… сцить, але не в баночку.

ПАРАШЕНКА , ДАВАЙ ДЕБАТИ НА СТАДІОН1111

- Стадіон так стадіон!

- нє, давайте виведем картінку на екран!

 

 

 

мде, гарант так гарант, я вже прям бачу його чітку і непрогибаєму позицію на міжнародній арені.

Изменено пользователем mirnuj_atom (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Ropov ще один доказ що Пе, крім чергової охапки не особо обоснованого лайна, нічого Зе протиставити не може.

Але це гауно тільки відлітає йому у відповідь. Його політтехнологи точно не заслані козачки?

This is the hidden content, please

 

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys забавно, что результаты опроса приведенного тобой очень близки к результатам голосовалки в шапке темы - 59% 26% 14%

YaroBum.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Задраиваешь, задраиваешь люки, но все равно эта зловонная жижа просачивается и загаживает все вокруг себя.
 

слушаешь старую веселую песенку и вроде проходит

и это подсохнет и само отвалится...

  • Ха-ха 2

1162759.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys я вообще не понимаю,как ты этого гандона смотришь... Оно же за дыныры ,лыныры лупило,за "Крым наш"...

                        kot_182.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@kot_182 покажи

У європі він виграв всі суди проти тих хто заявляв що він агент кремля, насільнік, педофіл і т д.

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Guest
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.