Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

У Укрпочты есть сайт с

This is the hidden content, please
посылок, но он сейчас не доступен. Как вариант, попробуйте parcelapp web access если с компа. Если с iOS/Android - Parcel в сторе. 

 

upd. Все зашло, нужно только подождать минуты 2-3. 

 

 

post-17144-0-73522200-1430819688_thumb.png

Изменено пользователем iNewt (смотреть историю редактирования)

neeewwtt.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Ответов 318
  • Создана
  • Последний ответ

Топ авторов темы

  • hardi

    30

  • mirnuj_atom

    25

  • Максим Гордийчук

    24

  • techcooler

    21

в трекинге DHL такая запись 

 

апр 20, 2015 ARRIVAL IN DESTINATION COUNTRY – END OF TRACKING, DELIVERY SHORTLY

а укрпошта не пашет, не могу проверить)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене від останнього запису на сайті ДХЛ (Des Plaines, IL, US Transport to Destination Country) до отримання пройшло 12 днів.

Але це без свят, на свіята укрпошта завжди буксує, я б не переживав особливо, на днях буде.

 

Взагалі до за кілька років досить інтенсивного користування послугами укрпошти траблів не було, до останніх пір, але там не ясно хто винен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@mirnuj_atom, мені якось капці замовлені на asos, в поштову скриньку запхнули так, шо я їх не міг витягти, без титанічних зусиль  :lol:

тому не дивуюсь))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


mirnuj_atom, мені якось капці замовлені на asos, в поштову скриньку запхнули так, шо я їх не міг витягти, без титанічних зусиль  тому не дивуюсь))

 

лол :) ,  ну це вже залежить від тьотіньок на твоєму відділенні.

В мене, на щастя, так не роблять, залишають записку і ти сам ідеш у відділення і забираєш.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ребят, у меня есть трекинг номер 

GM565323978000442392

но пробить его нельзя в укрпочте, почему? я не сталкивался ранее с этим.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

но пробить его нельзя в укрпочте, почему?

якось дивно твій номер виглядає.

там же пишуть:

 

 

Приклади номерів: 

- міжнародних поштових відправлень: RA123456789UA, CA123456789UA, VA123456789UA 

 

моя остання посилочка з США мала номер LJ683820574US

Изменено пользователем Vorben (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Посредник

ребят, у меня есть трекинг номер 

но пробить его нельзя в укрпочте, почему? я не сталкивался ранее с этим.

Вот трекинг твою посылку (эээ.. нашу:)) - LM339321945US. Правда инфы о ней все равно никакой :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Максим Гордийчук

у меня тоже инфа по посылке отсутствует,а с Китая появилась два дня назад,заказал ее дней на 10 раньше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

такой трекинг номер мне отправили на почту, в DHL его можно мониторить, а вот передвижениепо Украине как теперь узнать - не понятно

 


LM339321945US

 

Нету нашей посылки, вчера в конце дня на почту заходил, смотрят большими глазами и клипают JC_golly.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@techcooler, чет его нигде не видно, как ты его трекаешь? Возможно он еще не попал на Укрпочту. 

In God We Trust, All Others Pay Cash

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Посредник
@AZmey, ну по треку dhl видно, что "ARRIVAL IN DESTINATION COUNTRY – END OF TRACKING, DELIVERY SHORTLY", и это еще 20 апреля :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@AZmey

GM565323978000442392

This is the hidden content, please
Изменено пользователем techcooler (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Максим Гордийчук

получил ответ от укрпочты) вот почему мы можем не получить наши посылки!
 
Інформуємо, що відправлення за №LM340177432US прийняте для пересилання простим порядком, тому в системі відстеження пересилання поштових відправлень на сайті Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (On-line сервіси, розділ «Відстеження пересилання поштових відправлень») не зареєстровано. 
Відповідно до положень Всесвітньої поштової конвенції прості поштові відправлення при пересиланні від відправника до адресата до супровідних документів не приписуються та вручаються адресатам без вчинення розписки про одержання.

Изменено пользователем AZmey (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Посредник

Ну ок, допустим, мне интересней как долго еще ждать посыль.

Изменено пользователем sanekus666 (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а как-то этот вопрос можно узнать на почте? у них же записи должны быть

а то сложно верится, что с 20го апреля посылка гуляет по Украине до сих пор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Максим Гордийчук

вот полный ответ: Інформація про пересилання міжнародного поштового відправлення можна отримати на сайті Укрпошти (рубрика «Відстеження пересилання поштових відправлень») за умови зазначення номеру поштового відправлення, який складається з 13 символів – дві перші літери вказують на клас поштового відправлення, дві останні позначають країну приймання, інші символи це цифри .У пошуковій системі на веб-сайті нашого підприємства надається інформація про події з міжнародними реєстрованими поштовими відправленнями, які відбуваються лише на території України на момент запиту. Події, що відбуваються на територіях інших країн, ми не відслідковуємо. 

Водночас доводимо до Вашого відома, що відповідно до законодавства України для проведення документальної перевірки по шляху пересилання будь-якого міжнародного реєстрованого поштового відправлення необхідно звертатися до об’єкта поштового зв’язку із заявою щодо його розшуку (така заява може подаватися як відправником, так і адресатом поштового відправлення, або уповноваженою ними особою). 

Під час подання заяви необхідно обов’язково пред’явити документ, що посвідчує особу, та розрахунковий документ про прийняття поштового відправлення для пересилання. 

У заяві зазначається: вид, категорія та номер поштового відправлення, місце та дата його прийняття для пересилання, прізвище, ім’я та по батькові (для юридичних осіб – найменування), повні поштові адреси відправника та адресата, дані пред’явленого документа, що посвідчує особу заявника. 

Поштові відправлення до моменту вручення їх одержувачам є власністю відправників, тому для більш результативного розшуку міжнародного реєстрованого поштового відправлення доцільно звертатися саме відправнику із заявою безпосередньо до об’єкта поштового зв’язку його місця приймання. 

Відповідно до положень Актів Всесвітнього поштового союзу заяви про розшук подаються протягом шести місяців від дня, наступного за днем подання поштового відправлення для пересилання. Звернення щодо розшуку міжнародних поштових відправлень розглядаються та вирішуються у термін до двох місяців. 

Інформуємо, що відправлення за №LM340177432US прийняте для пересилання простим порядком, тому в системі відстеження пересилання поштових відправлень на сайті Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (On-line сервіси, розділ «Відстеження пересилання поштових відправлень») не зареєстровано. 

Відповідно до положень Всесвітньої поштової конвенції прості поштові відправлення при пересиланні від відправника до адресата до супровідних документів не приписуються та вручаються адресатам без вчинення розписки про одержання. 


 
 
 

 

Изменено пользователем AZmey (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Максим Гордийчук, я еще раз ссылки поправлю и наступного разу выдам преды за все сразу :atata:

In God We Trust, All Others Pay Cash

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Максим Гордийчук,@techcooler, идите на почту и разбирайтесь. Не факт, что отнесли не тому. Могли просто самостоятельно стырить на почте. Это все странно, у меня все посылки c амазона, ибей и зехаус трекались на ура, как до таможни, так и после (перемещение по Украине) вплоть до трека в моем почтовом отделении.

neeewwtt.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@iNewt, это просто супер-мега-жмотная доставка, трек которой не трекается на официальном сайте DHL и действительно уже могли вручить другому/украсть и не только в отделении, но и тупо потерять на сортировке. :pardon:  

 

Я бы уже написал магазу, что посылка не приехала. Пусть делают возврат коштив или высылают повторно, можно предложить немного доплатить за нормально трекающуюся посылку.

Изменено пользователем AZmey (смотреть историю редактирования)

In God We Trust, All Others Pay Cash

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.