Перейти к содержанию

PS4 игры The Last of Us 2


Буран

Рекомендуемые сообщения

@MadWulff хороший выбор, но наверняка первая часть игры, участок копов .. 

А я бы выделил Rage 2 ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@DarSon набагато гірше. Жахлива гра. 

Такий примітивний геймплей, всю гру потрібно на присядки ховатися у траві і вбивати ворогів спостерігаючи на одну і ту саму анімацію.Банальний, затягнутий сюжет. 

Тому не реклмендую 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а первая как вам? мне что то не зашла поиграл часа 2 и все. я купил пс4 год назад и прошел только год оф вар) сейчас ведьмака играю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, DarSon сказал:

купил пс4 год назад и прошел только год оф вар)

За год одну игру прошёл? Ты ещё тот задрот :FuckThat:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@DarSon тут как говорится. На вкус и цвет. Мне обе зашли, а god of war даже не было мыслей купить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.07.2020 в 09:59, tomaas сказал:

Censored In Japan

  Скрыть контент

This is the hidden content, please

 

Слава богу мне хватило ума на этот раз не брать японскую версию игры как я это обычно делаю.. 

ただ日本語の言葉。

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  Ось і назрів момент, для висвітлення свого бачення та сприйняття, данної гри.
Скажу відразу, без докорів сумління, що чекав цей сиквел, з часів його анонсу. Так як, перша частина, яка доречі була юзана також, майже на старті, ще на ПС3, зайшла для мене дуже чудово.
Отже ближче до справи, гру проходив на високому рівні складності, в деяких моментах, прийшлось і попотіти, але в цілому баланс витриманий філігранно. Скільки часу провів у грі, точно вказати не можу, так як дану статистику, гра не надає, нажаль. Але нагладно, десь біля тридцяти годин +/-. Грав запоєм, найменшими сесіями 2-3год., зрозуміло що з перекурами, перервами на каву в сеті.
Заздалегідь перед проходженням, оминав як міг, різні рецензії та спойлери до гри. Хоча вдавалось це, і не просто, так як, хай був великий і стрімголов оминути його було складно. Що ще більше, вимальовувало майбутню палітру емоцій та вражень, очікуючи придбання гри, та можливість в неї пограти, на фоні антагонічного роздвоєння відгуків, стосовно сабжу. І ось, планети стали в вірному порядку і настав день Х, якого я, як вказав вище, чекав з нетерпінням.
Гра вразила з перших хвилин, вірогідно, що графоном, адже сюжет розкрився значно пізніше. Відкриття якого, трепленно чекав. Забігаючи на перед, для себе визначаючи, що подачу, зав'язку та розв'язку сюжету з його перепетіями, я як особистіть, яка вміє критично мислити та аналізувати, сприйму любу. Так, це дійсно позитивне предвзяте ставленя, не тільки як сонібоя, але і клішоване першою частиною.
Про графон та гемплей, говорити щось далі, не бачу ні сенсу, ні смислу. Всі і так добре знають, як 5Х5, що Доги гомна не роблять. А товкти воду у ступі, це робота критиків, та журналістів. Хоча так, дійсно заради справедливості, треба підкреслити та вигородити, що графічна складова, як на мене найкраща в цьому поколінні, це дійсно новий рівень, і як зажди, на закаті консолі, беручи до уваги анологію з ПС3.
Почавши проходити гру,  по мірі дифузності сюжетної лінії, паралельно та супутно обмізковуючи, захоплення та розчарування нею юзерською громадою. Відчуття та сприйняття, не раз переливалось, різнополярними гранями розуміння. Навіть не уточнюючи відсоткову частину проходження, відразу не покидала думка, що гра- шедевр. 
Сюжет самобутній, різкий та одіозний. Однозначно- не для всіх! А значить не ширпотреб і черговий проходняк, яких вагон і цебра. Також важливо зазначити, під яким кутом зору, та з якою призмою дивитись на нього. Але це вирішує кожен для себе, опиряючись на свої вподобання, цінності тощо. Головне, що він глибокий, і кожен пірнає до своєї глибини розуміння. І таких моментів в ньому безліч, як філософських так і буденних. Можна зробити кучу спойлерів, прискіпливо різібрати та проаналізувати ключові моменти, зробити виснивки. Але в цілому, це буде моя суб'єктивна думка. А по задумці авторів, це кожен повинен зробити сам, зрозуміти чи ні, сюжетну лінію і кінець з його вчинком. І що до нього привело.
Бо кожен фініш – це, по суті, старт.
Особиста оцінка 9,5/10. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ нікому не виглядає так, що друга частина не фінальна і десь після релізу 5 плойки, ми отримаємо анонс last of us part 3?

Спойлер

кінцівка 2-ї наштовхнула мене на паралелі, між Джоелом і Еллі…

Ми залишаємо Еллі в такому ж розбитому стані, як був Джоел після смерті його дочки Сари.

І в 3-й частині зроблять нелінійний сюжет як в 2-му Хрещеному Батьку, де дві часові лінії: одна за Еллі в сучасності, і 2-га за Джоела в минулому, сюжет крутитиметься навколо виживання в самотності прийнятті складних рішень і реакції на це. І в перемішку з цим, флешбеки з Джоелом і Еллі які тільки приїхали в Джексон і вчаться довіряти іншим, примирення Джоела з Томмі, дружба Еллі з Діною і Джессі, яка б мала гіркий присмак через те що ми знаємо, що Джессі помре, а Діна залишить Еллі.

Такий хід реабілітував би Naughty Dog у геймерській спільноті, просто уявіть анонс зі словами що протагоністами наступної гри будуть Джоел і Еллі.

 

2 частина виглядає не як фінал а як затравка на продовження, плюс підозріло виглядає причетність до написання сценарію Хеллі Гросс, яка була також сценаристом Westworld де одна з основних фішок сюжету, це 3 часові лінії і нелінійність.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, asfat сказал:

Народ нікому не виглядає так, що друга частина не фінальна і десь після релізу 5 плойки, ми отримаємо анонс last of us part 3?

  Показать контент

кінцівка 2-ї наштовхнула мене на паралелі, між Джоелом і Еллі…

Ми залишаємо Еллі в такому ж розбитому стані, як був Джоел після смерті його дочки Сари.

І в 3-й частині зроблять нелінійний сюжет як в 2-му Хрещеному Батьку, де дві часові лінії: одна за Еллі в сучасності, і 2-га за Джоела в минулому, сюжет крутитиметься навколо виживання в самотності прийнятті складних рішень і реакції на це. І в перемішку з цим, флешбеки з Джоелом і Еллі які тільки приїхали в Джексон і вчаться довіряти іншим, примирення Джоела з Томмі, дружба Еллі з Діною і Джессі, яка б мала гіркий присмак через те що ми знаємо, що Джессі помре, а Діна залишить Еллі.

Такий хід реабілітував би Naughty Dog у геймерській спільноті, просто уявіть анонс зі словами що протагоністами наступної гри будуть Джоел і Еллі.

 

2 частина виглядає не як фінал а як затравка на продовження, плюс підозріло виглядає причетність до написання сценарію Хеллі Гросс, яка була також сценаристом Westworld де одна з основних фішок сюжету, це 3 часові лінії і нелінійність.

 

Где то после релиза ps5, 3я часть я уверен обязательно состоится, только нужно понимать, что качество у игры на высочайшем уровне, их не штампуют как ассасины каждый год, в связи с чем- это событие состоится не скоро, возможно даже на закате уже нового поколения. А сейчас я бы надеялся на анонс мультиплеера второй части, думаю он должен быть весьма неплох, и я обязательно игру перепройду, когда выйдет сложность реализм, потому что релизное выживание, показалось простым.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В The Last of Us Part II появились достижения за прохождение игры в режиме с перманентной смертью и на уровне сложности «Реализм». Сами настройки, похоже, добавят в ближайшем патче.

EfFGWaIXkAA-Max?format=jpg&name=large

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот и интересные трофеи подъехали,   но сейчас проходить не буду. Подожду PS5 может ещё что-то добавят.

SpikeToW.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Styler випустять то зрозуміло що за кілька років, але і анонс було б круто, 2 ласт оф ас же ще в 2017 анонсували

За мульт я навіть не знаю, по новинах що читав  то ходили слухи що він поламаний, але думаю що випустять на релізі 5-ї або не випустять взагалі

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asfat сказал:

випустять то зрозуміло що за кілька років, але і анонс було б круто, 2 ласт оф ас же ще в 2017 анонсували

В 2016 году анонсировали) в декабре правда, но всё-равно в 16)

А вобще сейчас, мне кажется, для развития ластов будет лучше выпустить приквел с историей Джоела до его встречи с Элли и рассказом о том, как он стал тем кем стал.

wild_edge_1992.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.