Перейти к содержанию

PS4 игры The Last of Us 2


Буран

Рекомендуемые сообщения

Дослухав до фрази про “отупівшого” Джоела (хоча це досить часто і обґрунтовано спростовують) і все з відео стало ясно.
Особливо круто, як автор трішечки ;) перекручує інтерв’ю сценаристів (про те що Еллі вважає себе наркозалежною від помсти, хоча в інтерв’ю сказано інше) щоб пояснити, що сценарій не дуже.

Изменено пользователем Lorwyn (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Детализация, которой еще позавидуют даже некстген игры:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Lorwyn сказав:

Дослухав до фрази про “отупівшого” Джоела (хоча це досить часто і обґрунтовано спростовують)

ага…. спростуй це..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

Мои мальчики стали другими здесь. До Джексона мы были сфокусированы только на выживании... Но мне не нравилось, в кого они превращались. Они стали вести себя как те люди, от которых они убегали. Теперь же они чинят крыши и копают траншеи. Это тяжёлая работа, но каждый вечер они приходят вдохновлёнными этим местом. У них есть сообщество. Причина быть ответственными.

из записки

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff Да это так, только один момент из плохого сюжета и дырявых новых персонажей. Забей просто да и все.

Изменено пользователем SanSanZ (смотреть историю редактирования)

sansann_.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff

  1.  
Спойлер

 

  1. 4 роки життя (а по факту трішки більше) в відносно мирному поселенні, де тебе не намагаються надурити, підставити і вбити. Настільки мирному, що замість гризні за контрабанду Джоел спокійно собі робив гітари, вирізав фігурки з дерева і співав пісеньки на ґанку. Причому весь цей час вони с Томмі приймали нових людей в поселення (що цілком можливо запропонували б группі Еббі). І те, що життя в поселенні змінює людей в “кращий” бік дійсно показують в записках в тому числі – он @tomaas наводить пряму цитату.
  2. Коли хтось пише, що Джоел “тупо підставився” в мене таке відчуття, що люди гру в очі не бачили – на момент входу в кімнату Еббі вже знала хто він. І його і своє ім’я видає Томмі під час битви з зараженими, коли вони рятують Еббі. Причому ім’я Томмі звучить двічі. Спочатку Джоел його кричить під час бою на адреналіні (забувся, напевно, що він не агент 007, яким ніколи не був). А потім Томмі називає і своє і його ім’я Еббі, щоб її “заспокоїти”.
  3. У Джоела немає жодних підстав вважати Еббі приманкою для засідки – він її щойно врятував від смерті від рук зараженого в хуртовину – ну таке явно не заплануєш (і це дійсно не спланована засідка).
  4. Група Еббі, знову ж таки, не проявляє жодної агресії – вони їх рятують від орди, не нападають і не роззброюють відразу після порятунку. Навпаки – допомагають завести коней, пропонують зняти сідла, знайомляться (кажучи справжні імена). Той же Томмі пропонує послугу у відповідь – заїхати й набрати припасів.

    Тому жодних явних підстав не називати своє ім’я (яке й так уже названо) у нього немає. Та й гравцю/глядачу зрозуміло, що Еббі знає, хто перед нею. Момент з іменем вставлено більш для ефекту і для гравця – гравець розуміє, що після імені буде щось недобре і Джоел теж це усвідомлює, коли називається. Розуміє, що люди прийшли за ним, що потрапив у пастку, яка нею не задумувалася. Він цілком можливо очікував засідку з кущів, штурм свого будинку чи підставу на дорозі (як у 1 частині). Але чекати помсти від щойно врятованої від неминучої смерті дівчини, яка допомагає тобі врятуватись, а потім ще й друзі якої тебе рятують від орди – ну “то таке”.

P.S. Іронічно, що цей відрізок з 1 частини показує якою прелестотою був Джоел. Адже тоді він спалив засідку саме тому, що сам займався такими “справами”.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Lorwyn сказав:

в відносно мирному поселенні, де тебе не намагаються надурити, підставити і вбити.

І яким боком іза цього він повинен довіряти чужакам, особливо знаючи що він натворив. І не кажу за фінал 1ї. А взагалі, доброю людиною він не був.

Ладно проїхали… Хай буде по твоєму, мені вже байдуже. Дракман геній, кодзіма не дуже…
:lol:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні, до речі, почитав на Канобу статтю “15 незручних запитань” до Ластухи 2.
Читав ці запитання з лютим фейспалмом. 
Тому що на абсолютну більшість з них питання віднаходяться доволі легко в 1 частині або сіквелі. 
Це просто сюр якийсь, що я, продивившись сюжет на стрімах (так, сором мені, що не грав :blush:) знаю сюжет краще ніж ті, хто гру пройшов півтора-два рази.

 

@MadWulff Ось переклад розбору цього моменту (і не тільки) від англомовного блоггера. Який сам вважає що цей момент норм прописаний. При цьому йому сюжет ні першої ні другої частини особливо не зайшов.
 

This is the hidden content, please

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ADMIN
2 минуты назад, Lorwyn сказал:

Це просто сюр якийсь, що я, продивившись сюжет на стрімах (так, сором мені, що не грав :blush:) знаю сюжет краще ніж ті, хто гру пройшов півтора-два рази.

Я об этом писал.

Многие игроки ПРОБЕЖАЛИ игру в первые дни, не евши, не спавши, сидя на ведре…. что там можно понять , когда ты играешь 10 часов подряд и до 6 часов утра?

Глаза может и смотрят, а “кукушка” давно ничего не понимает.:6:

Не пишите мне в личку по вопросам форума, для этого есть раздел Работа Форума!!!

Безымянный-1.png

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Lorwyn сказал:

знаю сюжет краще ніж ті, хто гру пройшов півтора-два рази

Их травмировали слитые до релиза спойлеры и теперь вместо того что бы рационально воспринимать сюжет и наслаждатся игрой, они могут только ненавидеть игру и ее авторов. 

Спойлер

О, а вы заметили как в 1й части мы начинаем играть Сарой, а во второй Джоэлом… хм :think: 

 

Изменено пользователем Trigg3r
СПОЙЛЕРЫ (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спойлер

До речі, можу дати претензію (імхо, адекватну) до Еббі. А точніше – до її коси.
Вона позиціонується як один з найкращих воїнів у ВОФ. Настільки, що Айзек призначає її і Менні вести людей в бій на острів.
Але при цьому носить косу??? За яку в бою може потягнути будь-який противник чи навіть заражений, вибивши її з рівноваги чи затягнувши в пастку?

Імхо, як досвідчений солдат, вона мала бути постриженою коротко. Це скоріше примха дизайнерів, щоб її зробити хоч трішки менше “чоловікоподібною”. І, можливо, підкреслити її візуальну зміну в фіналі.

я просто гад и люблю другим портить впечатления от игры

Изменено пользователем Trigg3r
СПОЙЛЕРЫ (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Leonovich сказав:

Я об этом писал.

Многие игроки ПРОБЕЖАЛИ игру в первые дни, не евши, не спавши, сидя на ведре…. что там можно понять , когда ты играешь 10 часов подряд и до 6 часов утра?

До речі, по тим стрімерам, що дивився (а це звісно не репрезентативна вибірка та все ж). Ті хто гру “рашив” по 10 годин в день, дійсно під кінець “задушилися”. Хто більш-менш проходив порціями хоба б годин по 6 гру в основному хвалили.

Изменено пользователем Lorwyn (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ra1DeN сказал:
Спойлер

О, а вы заметили как в 1й части мы начинаем играть Сарой, а во второй Джоэлом… хм :think: 

 

Спойлер

Можемо побудувати логічний ланцюжок, що той, ким дадуть покерувати на початку 3 частини (якщо вона буде), відкине копита?))

я всё ещё гад, простите

Изменено пользователем Trigg3r
СПОЙЛЕРЫ (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так бачу на спойлери забили остаточно. Ну ладно, будемо вважати що весь форум вже пройшов:FuckThat:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рискую быть закиданным помидорами, но хочу вставить свои пять копеек о сценарии.

Спойлер

Все обсуждают смерть Джоэла и его деградацию как персонажа (Привет, я Джоел, как ваши дела? Кофейку?). Но неужели никого не смущают события, которые этому предшествуют? По факту Эбби и ее группа пришли искать мужчину (о внешности которого они не имеют ни малейшего представления) в город с тысячным населением. И Эбби просто сталкивается с ним где-то в окрестностях. И не просто сталкивается, он ведь еще и спасает ее шкуру от орды зомби. В жизни это был бы случай один на миллион, но в сценарии это просто ленивая писанина. События происходят так, только потому что сценарист не придумал ничего лучше и очень спешил убить Джоэла в самом начале. И мне кажется, что это явно не уровень повествования ААА проекта, который разрабатывали семь лет.

И еще пару копеек о манипулировании эмоциями 

Спойлер

Игра очень хочет выставить Эбби в более приглядом свете, чем Элли. Ведь по задумке автора мы должны проникнуться к этому персонажу. По-моему, самый просто пример – собаки. В игре есть момент (в океанариуме), где Элли вынуждена убить собаку, игроку просто не оставляют выбора. При этом после убийства Элли выдает фразу “Fuc***g dog”. Да и походу игры очень сложно не убивать собак, таков геймплей. А что у нас в отрезке истории Эбби? Нажмите квадрат, что бы гладить собачку? Нажмите квадрат, что б кинуть собачке мячик? По-моему это очень дешевый трюк. 

 

Изменено пользователем Creeder (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошел 3 раза подряд. Хотел многое расписать и написать после первого прохождения. Но передумал. И все же скажу от себя. Игра шикарна. Не уступает первой части. Кому как а я ставлю 10 из 10.  

До выхода переживал... Обзоры чушь несли по предположениям. 

Разработчикам респект. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Creeder

Ти не правильно грав… потрібно було по 10хв в день грати… Щоб зрозуміти всю геніальність.:lol: тоді одразу було б 12 з 10:FuckThat:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Sonar аналогічно, лише двічі пройшов і закрив всі питання для себе

історія для мене монолітна і завершена , ставлю 9,5/10

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Creeder

пс… погоджуюсь, задумка зрозуміла, тільки геніальності (якої немає) не вистачило.

Изменено пользователем MadWulff (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только прошел. Хз, но лично для меня это просто шедевр. Просто нет слов. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Creeder

Прихований текст

Всі обговорюють деградацію персонажу якої немає, буває ;)

По факту вони прийшли шукати Томмі, а не Джоела (про це є у різдвяному флешбеку за Еббі). І те, що поселення виявилось не хутором з трьома халупами а тисячним містечком з електропостачанням, ресурсами та зброєю – для них була несподіванка (Оуен та Еббі буквально на старті гри “були в шоці”). І прям тут Еббі пропонує перехопити один з патрулів і, по суті, його допитати. А оскільки в патруль з відомих персонажів ходять пари Джоел-Томмі та Еллі-Діна (і десь там Джессі), то шанси зустріти когось з них і допитати не такі вже й маленькі. (Ну точно не менші, ніж у першій частині Девіду-канібалу зустріти Еллі в лісі – але дана зустріч наче ні в кого не викликала особливих претензій).
Звісно, що зустріч з Джоелом підкреслено драматична – він рятує дівчину (можливо розраховує на взаємну послугу), але вона всеодно його вбиває, чим ще більше обурює гравця – оскільки принцип “ти мені, я – тобі” не спрацював.

Чи можна було обрати інший варіант? Якби не було зустрічі, то Еббі з товаришами точно б когось намагалась взяти в полон. І тут знову їй попадається Томмі-Джоел або Діна з Еллі (очевидно, що тупо якихось ноунеймів для цєї ролі не виберуть) В такому варіанті “пограти в гольф” можна було б з Еллі чи обома братами. Чи був би це кращий варіант? Сильно сумніваюсь. Можливо, це дійсно затягувало початок гри, який і так мав бути довшим, якщо я правильно пам’ятаю інтерв’ю розробників. І це скоротили.

Щодо “проникнутися до персонажу” – сильно сумніваюсь. що була така задумка. Гра просто показує Еббі, її мотиви та наслідки вчинків. Розрахунок на те, що ти персонажа зрозумієш – скоріше, так. Проникнешся – як пощастить (скоріше ні, адже у Еллі фора в цілу першу частину)
І так, гра дійсно виставляє (намагається) Еббі як більш позитивного персонажа – але це тому, що в неї вітка сюжету загалом не про помсту. Якщо Еллі на шляху помсти прямує по “моральній траекторії вниз”, то Еббі навпаки, здійснивши помсту, не отримавши від цього спокою, рефлексує і знаходить інші смисли в житті – типу врятування дітей та пошук залишків Цикад. І в цьому плані у неї, імхо, “моральна траекторія руху” йде вгору.

А так це дві дівчини з дитячими травмами і юнацьким маскималізмом які встали на криву стежину помсти і зійшли з неї дуже пізно і заплатили за це надмірну ціну.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.