Перейти к содержанию

PS4 игры The Last of Us 2


Буран

Рекомендуемые сообщения

По-перше, я не вважаю, що тут чомусь потрібне виправдання (ну хіба що чиїйсь неуважності при перегляді гри ;)). 
По-друге, не зовсім зрозумів про телепортацію?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff Між Джексоном і Сіетлом половина країни, гра й так довга. То перша частина була роутмуві, тут же трохи про інше.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Lorwyn сказав:

По-друге, не зовсім зрозумів про телепортацію?

Я вже кидав відео 

8-30

 

І ще не забуть за Мел… Вона медик, вагітна, кращий хірург…. Хто її випустить… Сама втекла? ок і як сама змогла справитися? Хоча логічно… Ебі всіх перебила, а Мел йшла просто по дорозі з трупів які Ебі і залишила. Все сходиться:lol:

 

Изменено пользователем MadWulff (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff

Прихований текст

Навіть в першій частині між порами року (і навіть при переході в інше місто) були “монтажні склейки” – тоді потрібно і першій грі вписувати “Телепортації” в мінуси.
Але, як і зазначив @Flamersys дана гра не Роудмуві, вона не про тернисту дорогу через всю країну. Та навіть роуд-муві, яким була частина 1, більшість шляху не показував а давав пограти лише в певних “зупинках” на цій дорозі.
Це ж не ГОВ, де все знято “одним кадром” і ти весь шлях персонажів відстежуєш.

Таке відчуття, що автори відео (як і автори статті з Канобу) намагаються “відігравати об’єктивних” і висувати претензії на рівному місці. Причому для цього або умисно “забувають” про відповіді на свої запитання, які дають в самій грі, або ж показують, що вони на екран дивились при грі одним оком.

От щодо Мел – це вже дійсно більш аргументована претензія. І то, твердження з відео, що вона йшла тим самим шляхом що й Еббі взяті звідки? Зі стелі? В самій грі Еббі обирає такий шлях, щоб не натрапити на свої ж патрулі (Менні їй пропонував пройти по шоссе). Звідки вони знають що Мел ногами йшла з тієї ж бази? Чимогла вона втікти самостійно – сумніваюсь. А от з допомогою Менні чи ще когось з друзів – нууу можливо.

Тут вже питання або в недопрацюванні, або ж в тому, що спочатку планували по 5 днів кожній дівчині в Сіетлі, які “урізали” до 3. Це могло повпливати на непорозуміння в цьому питанні. Таке при урізаннях буває – он в ГОВ був косяк зі змінами в характері Атрея, бо в під час розробки вирізали кілька годин геймплею.

 

Изменено пользователем Lorwyn (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Lorwyn сказал:

Таке відчуття, що автори відео (як і автори статті з Канобу) намагаються “відігравати об’єктивних” і висувати претензії на рівному місці

Они просто медиа-шлюхи, сейчас таких 90% в интернете, у них нет и не может быть своего объективного мнения - они будут говорить то что хочет видеть большинство которому дали установку ненавидеть TloU 2. 

   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Ra1DeN сказав:

Они просто медиа-шлюхи, сейчас таких 90% в интернете, у них нет и не может быть своего объективного мнения - они будут говорить то что хочет видеть большинство которому дали установку ненавидеть TloU 2. 

   

Так прикол в тому, що при бажанні в сюжеті дійсно можна знайти недоліки (як і в будь-який грі). Але найчастіше я бачу претензії до моментів які досить нормально пояснені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Lorwyn сказав:

Навіть в першій частині між порами року (і навіть при переході в інше місто) були “монтажні склейки”

Це не одне і те саме… В 2й частині події відбуваються протягом 3х днів. А телепортуються ніби в магазин за хлібом вийшла...

 

8 годин тому, Lorwyn сказав:

прикол в тому, що при бажанні в сюжеті дійсно можна знайти недоліки

В тому й прикол що не потрібно нічого шукати… Просто деякі фанатично закривають на це очі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В будь-якому творі, фільмі, грі (щоб не створила людина) … в усьому можна знайти якісь прогалини та недоліки навіть в чомусь “ідеальному”, якщо поставити собі за мету, оскільки ідеалу не існує. Гадаю зі мною погодитесь що ми виробляємо більшість речей для емоцій, щоб ми не купували, очікуємо отримати емоції від цього і чим вони сильніші тим більше говоримо що “продукт” чудовий.  Дана гра зробила свою справу, вона мені подарувала безліч різних емоцій – радість, злість, любов, ненависть, сум, страх, відраза, жорстокість, цікавість та безліч інших і в кожного свій перелік, та він є. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що до цієї вагітної 

Прихований текст

при другому проходженні звернув на це увагу і уважно слухав

глава де її взяли типу в патруль то вона сама сказала що в неї ротація з бази в зону 2 (коли туди потрапляємо, нам показують в моргу кучу трупів, поранені – звідси і потреба була в лікарі) 

а коли потрапляємо в засідку шрамів, вона говорила що шокована оскільки не так давно вона сама могла з бази в зону 2 переходити вільно

коли наш патруль рятують і потрапляємо на базу, дізнаємося  що Оуен зробив, обидві баби йдуть шукати, але ми граємо Еббі, а вагітна вже як умовно (і я на це не звертаю уваги як, головне розкрили чому)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff

Прихований текст

Ні, це абсолютно одне й те ж саме – і протягом трьох днів там відбувається лише основна частина гри. А так там термін десь у 2 роки задіяний. 
Ще раз – це гра не одним кадром, тут відбуваються події “за ним”. Чи розробникам потрібно було давати пограти за всіх героїв (і другорядних), щоб показати як і куди вони прийшли. Гра б тоді була годин на 100. 

Прикол в тому, що дехто фанатично шукає недоліків, але чомусь висмоктує їх з пальця і дійсно в основному не бачить тих, які “на поверхні”.
Якщо хочеться обґрунтованого зауваження за телепортацію – то ось вам: як побита Діна зі стрілою в плечі, побита Еллі зі зламаною рукою та Томмі з простреленою ногою та головою добрались з Сіетла аж до Джексона? Але дане питання я майже ніде не зустрічав. А от питань, на які відповіді дають в грі майже “в лоба” – валом.

 

@Makar

Прихований текст

Ну у ВОФ і Серафітів наче було свого часу перемир’я – але десь на початку 1 дня в Сіетлі воно “скінчилося”.
В той же день вояка, що схопив Еллі, каже що був наказ від Айзека стріляти у всіх порушників, отже під час перемир’я подібної агресії в місті не було.

 

Изменено пользователем Lorwyn (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Lorwyn 

Прихований текст

все вірно, в них було перемир'я і навіть нам розказують як і хто його порушив

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Lorwyn сказав:

Ні, це абсолютно одне й те ж саме

Ні і ще раз ні…. В першій частині вони не телепортуються, а просто залишаються за кадром. Нам не кажуть ось наступного дня ми вже… там…

Коли ми граємо в першу частину є бекграунд того що Елі і Джоель подорожують і показують всі трудності. І не складно повірити що вони змогли решту дороги пройти за кадром. Але тут в 2й на це просто забили. 

Ладно я зрозумів, фанатизм. Не дає можливості бачити недоліки, приписуючи іншим що вони самі їх шукають. Ще скажи що вагітна в рейді це теж норм. Це риторичне питання не потрібно відповідати. Саме смішне що ти навіть не грав, а подивився…

Знаєш як би я теж начитався тлумачення сюжета і його розжовування. Можливо я б був не так критичним до нього. Та коли ти сам без спойлерів проходиш… Це зовсім по іншому сприймається.

Тема вичерпна, а то ходимо по колу… Тобі сподобалося дивитися, мені не сподобалося грати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут тлумачення ні до чого – я їх особливо не читав (і спойлери теж не читав), а ті статті що читав після ознайомлення з сюжетом практично нічого нового мені “не дали” – все і так достатньо розжовано в грі.

І так, 

Прихований текст

Мел не на фронт воювати посилають, а на звичайну ротацію в інший пункт, і цей шлях ще зовсім недавно був досить безпечним.

P.S. А те що сюжет багатьом не сподобався чи вони його не сприйняли – це абсолютно нормально. Тут і сама ідея і її представлення в любому випадку частині людей не зайшли б.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Lorwyn сказав:

а на звичайну ротацію в інший пункт,

:mother-of-god: Ебі, Мел і Мені… йдуть на патрулювання. Згадай епізод в черзі за “шаурмю” коли Мені лізе без черги, що він каже незадоволеним у черзі???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff
 

Прихований текст

Правильно, а коли вони виходять з кімнати Еббі і йдуть по трибунах Менні запитує куди її відправляють і Мел каже, щоб він не турбувався – то звичайна ротація. Там вище @Makar під спойлером більш детально розписує момент, що іі відправляють в зону 2, де багато поранених і вочевидь є потреба в лікарі.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Lorwyn чётенько ты хейторов разматываешь :thumb_up:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Lorwyn Так цей момент дійсно прогавив.

Хоча це все одно не виправдовує її поведінку в її  положені.

@Max_Prime Де ти хейтерів побавив?? Просто є людина якій не сподобався сюжет!!! Можна подумати ти при першому проходженні гри вслухався в кожний діалог і аналізував його :degustator:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А знаєте у чому прикол? Я гру пройшов для себе сюжет сприйнявши хорошим, але далеко не ідеальним. Але от зараз бачачи місцями доволі не логічні притензії хейтерів, і мисленно ті притензії спростовуючи, історія ТЛОУ2 починає сприйматися все більш цілісною і логічною:pardon:

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
  • Нравится 1
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Max_Prime
Та я нікого не стараюсь “розматувати”. І я розумію чого сюжет міг не сподобатись і не зайти. І до нього дійсно можна висунути претензії, типу:

Прихований текст

 – як поранені й побиті Еллі, Діна і Томмі без транспорту (наче) добрались в Джексон з Сіетла?
 – як Діна після падінь з висоти (коли прострелили скляну стелю), бійок та поранень норм виносила дитину (хоча я не акушер-гінеколог, можливо експерти скажуть, що все ок);
 – не супер детально (лише так, доволі стандартно) прописані другорядні персонажі, особливо за вітку Еббі. Хоч це й зрозуміло – у Еллі нових персів – 2, а у Еббі – 6 – 7.
 – як Еббі так швидко “пройнялася опікою” до Яри з Левом – от до речі цей пункт і попередній скоріш за все постраждав якщо гру дійсно “урізали” з 5 днів до 3.
 – доречність Лева-транса. Нічого не маю проти трансперсонажів, але “поміточку” про нього наче дійсно вставили спеціально. Так, це згадується лише в 1 чи 2 діалогах. І для його передісторії достатньо було того, що він хотів бути воїном, а його хотіли “віддати” старійшині, він побрився і порушив звичаї. Все, достатньо! Але вирішили уточнити, що це – транс. НУ це мінорний момент на фоні всього іншого – пофіг.

@Flamersys

Так я пишу те саме, претензії до сюжету можна дійсно знайти (ну типу тих, що в спойлері вище). Але зазвичай питаня виникають до моментів, які Дракман часто (хоч і не завжди) пояснює “тупо в лоба”. А потім ще й ображаються на подібні прийоми :blink:

В мене подібна ситуація була з сюжетом ГОВ при спілкуванні на ДТФ, коли я звертав увагу на моменти, які прямо описані і пояснені в сюжеті, а мені казали що я фанатик :table:

@MadWulff

Прихований текст

Ну вона відіграла роль “я же мать”.
Але з Мел дійсно “функціональність” персонажу для сюжету домінує над смислом. Для сюжету нам потрібен був:  1) лікар, щоб врятувати Яру; 2) дівчина для любовного трикутника з Оуеном, та ще й  3) вагітна, щоб “віддзеркалити” ситуацію з Діною і зробити для Еллі шокову ситуацію, в якій вона піклується про вагітну дівчину і ненароком вбиває іншу вагітну. В результаті пункти 1 – 3 “впихують” в Мел і впихуються вони трішечки “зі скрипом”.


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво буде дочекатись “Трудности перевода” від Карамишева зі Стопгейму – він наче обіцяв що зробить їх для ластухи 2.

А то я деякі моменти дивився і в дубляжі і в оригіналі – і схоже, що локалізатори теж доклали свою “ложечку дьогтю” до загальної картини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю все заметили, когда подбираешь патроны с убитых врагов, - пистолет остаётся валяться разряженный без обоймы, револьвер с выкинутым барабаном, винтовка без магазина и т. д. Как же, блин, это круто!

Спойлер

 

PS_Messages_20200630_200934.thumb.jpg.35aaeac530f35326a7317f67b0443dbf.jpg

PS_Messages_20200630_200938.thumb.jpg.3ddfbe63fabb1dd2fcba97f1ade9b624.jpg

 

Спойлер

 

PS_Messages_20200630_200952.thumb.jpg.f7ebf19662a9ede40adb86654f79a4d3.jpg

PS_Messages_20200630_200957.thumb.jpg.2287640118cb661b3cd863d6d86743f8.jpg

Спойлер

PS_Messages_20200630_201001.thumb.jpg.b7c6021eb684652990104f8fe3eb108f.jpg

PS_Messages_20200630_201004.thumb.jpg.f771b904aa36d8b227b765435bac7640.jpg

За это и люблю Naughty Dog ! В первую очередь конечно же за их подачу и сюжет в играх.. , но и за огромнейшее внимание к мелочам. Чего только стоит верстак для апгрейда оружия.. Это Великолепно!

Изменено пользователем tamg_1 (смотреть историю редактирования)

tamg_1.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Супермодератор

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вижу рейт начал подрастать :t0330:

1.jpg.685c037dbd2677a1731c9dc4f82468d4.jpg

Изменено пользователем Satanic-majestY (смотреть историю редактирования)

DenAgain.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.