Перейти к содержанию

PS4 игры The Last of Us 2


Буран

Рекомендуемые сообщения

16 годин тому, Flamersys сказав:

Ну бо стає все більше народу які самі пройшли, а не послухали хейт від інших.

Я тебе прошу, не мало і таких які самі пройшли і мало того дійсно чекали 2гу частину. В моєму особистому топі перша частина на першому місці. І другу я реально чекав. Навіть коли проходив першу половину. Зловив себе на думці що це одна з кращих ігор.(в процесі проходження я вирішив продати свій xbox  бо жодної гри на ньому немає яка в мене викликала хоч половину таких емоцій)  І одна з 3х в які я грав просто не відриваючись (ResidentEvil4/BloodBorne) В ласти програв до 4х ранку, прокинувся в 8ранку і продовжив до 22 грати. Реально гра затягнула. А музика в битвах просто нереально доповнює весь кайф від стелса. (Якщо звичайно грати на сурвайві) Але коли настала 2га половина гри, руки опустилися просто не хотілось грати. Просто було не приємно грати за…. і не іза зовнішнього вигляду і тд… Швидше іза тих емоцій які дарувала 1ша частина і наскільки вона до себе притягувала. Кожний персонаж був унікальним і було тяжко коли їх втрачав. Взяти як приклад 2х братів, абсолютно 2го рядні персонажі без яких можна було і обійтися але коли настає їхня розв'язка їх реально шкода. Чи є в 2й частині щось подібне з новими персонажами?

Я не хейтер гри і тд

Мене гра в плані сюжета розчарувала. Так можливо це логічно і тд. Та я не цього чекав, не такого розвитку подій. Знову ж таки для мене проблема 2ї частини в тому що перша підняла планку занадто високо.

В плані геймплея, в мене взагалі немає ніяких претензій, тут 10/10 навіть сперечатися не буду. Але все залежить від складності на якій ви грали і чи любите ви стелс.

Це лише моя думка. І її цінність така сама як і у інших, ніяка. Зеро, бо всі куч-куються з однодумцями і альтернатива їх не цікавить.

Тому не потрібно писати що всім кому не сподобалась… самі не пройшли або хейтери і тд.

Изменено пользователем MadWulff (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К слову о рассказах индивидов о прохождении игры с нулём эмоций.

Только что закончил смотреть свежий подкаст с режиссёром и главными актёрами, там много спойлеров, и оно предназначено для тех кто уже прошёл игру и знает английский (кому интересен конкретный вопрос, может воспользоваться удобным списком таймкодов). 

В подкасте участвуют люди, которые любят и знают персонажей игры лучше чем кто бы то ни было, и их мнение мне интересно.

Тут по полочкам разложили основные моменты сюжета, мотивацию и эмоциональную составляющую персонажей. Ответили на вопросы зрителей, рассказали как проходил каст новых актеров, как боролись со спойлерастами и многое другое.

Невооружённым взглядом видно насколько глубокая связь у актёров с персонажами, и сколько стараний было вложено в то, чтобы передать это игроку.

Эшли Джонсон (Элли) почти расплакалась когда у неё попросили вспомнить и рассказать про одну из эмоциональных сцен.

(Видео стоит на этом моменте, просто нажми плэй чтобы увидеть, спойлеров в этом моменте нет, знание английского не требуется)

 

Изменено пользователем Satanic-majestY (смотреть историю редактирования)

DenAgain.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, MadWulff сказал:

В плані геймплея, в мене взагалі немає ніяких претензій, тут 10/10 навіть сперечатися не буду

Мне он показался очень репетативным, видно этот эм… шов, там где заканчиваются скрип сцены и начинается экшн сендбокс, потом заставка, снова скрипт сцены с ходьбой… система устарела, это видно. 

И эти сцены где ты типа подсаживаешь других на плечи что б залезь и скинуть тебе веревку и так далее, у них что пластинка на этом заела? Таких моментов здесь полным полно biggrin

Надеюсь они не занимаются The Last of Us 3...  хотелось бы от них на PS5 игру с открытым миром в дарк-фэнтези сеттинге типа Зельды, ох это было бы круто))  

  

16 часов назад, Flamersys сказал:
17 часов назад, Satanic-majestY сказал:

Радует растущий процент здравомыслящих игроков, которые смогли оценить эту игру по достоинству. :t0330:

Ну бо стає все більше народу які самі пройшли, а не послухали хейт від інших.

Угу, после прохождения такой задумываешься, а почему вообще был этот хейт?     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff Ну ты понял, то просто все индивиды, не здравомыслящие и вообще просто не доступно, хейтеры же. Ты видел как актриса плачет ? Ну как после такого может быть слабый сюжет и слабые новые персонажи. Ну да ладно, игра то в другом достаточно хороша, просто для многих видимо удивление как не 12 из 10 игра поколения. Это жи нати даг и дрюкман, посмотри как они старались, ты просто ничего не понимаешь.

Изменено пользователем SanSanZ (смотреть историю редактирования)

sansann_.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та зачем вы пишете отзывы , вам фанатам и так всьо 10 с 10 .Игра выходит на ps4 от ноти дог , и всьо шедевр .А то что там пол игры бреда в плане сюжета , то ниче страшного мы схаваем мы ж фанатики 

shappa567.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ADMIN
27 минут назад, shappka сказал:

А то что там пол игры бреда

Это кто сказал?

Не пишите мне в личку по вопросам форума, для этого есть раздел Работа Форума!!!

Безымянный-1.png

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Leonovich сказал:

Это кто сказал?

пацани з Білорусі:FuckThat:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ADMIN
1 час назад, Ra1DeN сказал:

И эти сцены где ты типа подсаживаешь других на плечи что б залезь и скинуть тебе веревку

Да, этих моментов бэзлич, аж 4 раза за 30 часов игры, но ты пиши, нам интересно:lol:

Не пишите мне в личку по вопросам форума, для этого есть раздел Работа Форума!!!

Безымянный-1.png

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Leonovich сказал:

Это кто сказал?

Ютуб на стримах. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ADMIN
2 часа назад, MadWulff сказал:

В ласти програв до 4х ранку, прокинувся в 8ранку і продовжив до 22 грати. Реально гра затягнула.

Не соглашусь, тебя геймплей затянул, имхо. Я тоже сначала ломанулся как Чапаев с голодухи, но потом понял что теряю суть и не вкуриваю, так сказать, всех смакоты - сюжета игры, игры персонажей.

По сему сказал себе СТОП.

Играю потихоньку каждый день, такая красота :)

Не пишите мне в личку по вопросам форума, для этого есть раздел Работа Форума!!!

Безымянный-1.png

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, shappka сказал:

А то что там пол игры бреда в плане сюжета

Не согласен, Абби все же крутая, а то что там в конце это вообще… ВАУ! Просто что бы ее раскрыть нужно время, жаль спойлеры испортили многое… Лично я похожие эмоции испытывал только после MGS 4.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, SanSanZ сказал:

@MadWulff Ну ты понял, то просто все индивиды, не здравомыслящие и вообще просто не доступно, хейтеры же. Ты видел как актриса плачет ? Ну как после такого может быть слабый сюжет и слабые новые персонажи. Ну да ладно, игра то в другом достаточно хороша, просто для многих видимо удивление как не 12 из 10 игра поколения. Это жи нати даг и дрюкман, посмотри как они старались, ты просто ничего не понимаешь.

Хачю шобы Джоель с Элли продолжали ездить по Омерике и пабиждали щилкунов!!! А в канце хеппи енд!!! Ноходят убежище и там живут долго и счастливо!! -  мнение "фанатов" относительно желаемого сюжета.

Изменено пользователем Max_Prime (смотреть историю редактирования)
  • Ха-ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Max_Prime сказав:

мнение "фанатов" относительно желаемого сюжета.

-9piZfhCOOmdSWXD8yihGyT2usAzv8zKLjT7H9wf

Ніхто ж не називає тих кому гра сподобалась лайноїдами. Але бачу для деяких це реально проблема що комусь може не сподобатися, такий Геніальний сюжет.

 

З чого ти взяв що проблема в тому що

Прихований текст

Джоеля вбили і тд

За всіх не говоритиму та я не проти “трагічного” фіналу.

Якщо тобі реально влаштовує сюжет і ти від нього в захваті. Я реально тобі заздрю!!!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Max_Prime хочу чтобы сюжет и персонажи были адекватными и интересными,  прописанными. Фиксанул, не благодари, гори дальше. А в конце не убожество которое описывается цитатой Артура Моргана, а финал. Сори что задел чувства и сказал что сюжет  многим (как и мне) не понравился.

Изменено пользователем SanSanZ (смотреть историю редактирования)

sansann_.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@SanSanZ забавно читать про стрелки в горении от чувака , который регулярно в этом состоянии на протяжении всей недели после релиза :lol: Счастливого полёта :47f3:

IMG_20200220_083803_087.thumb.jpg.d2a0dd5098b833bd6dcd9f56a22f72cd.jpg

Изменено пользователем Max_Prime (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Max_Prime Да я лечу как великая Сатурн-5, но не несу ерунды вроде того что ты написал, а лишь то почему сюжет по моему мнению плох. И я в этом не один, даже редакции вроде стопгейм поставили игре изумительно, но сам журналист сказал что сюжет для него провал. Не стоит конечно ему подражать (и смотрел я это после прохождения и выводов), но это говорит о том что сюжет в этой игре как минимум не однозначный для многих. Ну так вышло что мне он тоже не понравился и я считаю действительно его плохим и дырявым, персонажнй абсолютно никакими. Но как бы там не было, я никогда не буду переходить на личности и понимаю что многим это никак не влияет. Для меня это разрушает всю атмосферу игры. И да, финал полное дно, неважно хеппи енд или нет, но я его понял еще на 3 часу игры.

Сори что задел чувства фанов дрюкмана, хоть и игра мне в целом понравилось (кроме унылых новых персонажей и сюжета). Больше постараюсь не писать и не взлетать на Сатурн-5, как и не реагировать на провокации.

Изменено пользователем SanSanZ (смотреть историю редактирования)
  • Нравится 2

sansann_.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопчики і дівчата, ви в своїх баталіях по тлоу2 постійно плутаєте факти і суб'єктивне враження. Давайте по пунктах :

1) Графіка - вище усяких похвал (факт) 

2) Левел-дизайн - чудово (факт) 

3) Геймплей - непогано, не зламали те шо було, розширили, допрацювали. (факт) 

4) Сюжет - а от тут чистий суб' єктивизм. Комусь сподобалось, комусь ні. Мені не сподобався, вважаю його пласким, максимально предсказуємим, затягнутим. Але казати через це шо гра погана я не можу, мені просто не сподобалась історія яку мені розповіли. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Альтернатива, так знаю бред бла бла… Придумав за 10хв...

 

Прихований текст

Джоель міг не тупити і не називатися, а ще краще у Ебі немає фортуни Дрейка. І вони штурмують містечко. Вбиваючи купу невинних людей. Та за одно валять Джоеля…  Елі повертається з патруля і застає його смерть і обіцяє помститися. (Але вона не знає що зробив Джоель) Тому немає цих обід і тд. Вони вже 5 років жили як батько з дочкою. І тому втрачає вона по суті найріднішу людину. Томі і Елі йдуть разом на пошуки вбивць.  В результаті не придуманих обставин  їхні шляхи розділяються і ми граємо по черзі за обох персонажів  які йдуть паралельно один одному але альтернативними шляхами.  Протягом всього шляху Елі перетворюється на монстра і вбиває вже всіх без розбору. Вона остаточно перетворюється на тварину якою рухає лише жага помсти любою ціною. Отримавши інформацію що Ебі може знаходитися на футбольному стадіоні. Елі прямує на стадіон в процесі всіх вбиває і багато мирних і тд. Але Ебі не знаходить вона як виявилось відправилася на острів Серфітів(Шрамів) Елі це не спиняє і вона відправляється на острів.  Знайшовши Ебі вона її смертельно ранить  і розповідає або короткий флешбек за що вона мстить Джоелю. Вона також розповідає що жалкує що вирішила піти на шлях помсти, так як втратила своїх друзів і сама стала тим кому хотіла помститися.   І так як Джоель був не святим в нього знаходяться ще вороги, а не святий лікар  з своєю дочкою. Елі доводить справу до кінця.  Елі  отримала те що хотіла та  її жага помсти не згасла. Вона усвідомлює що перетворилася на монстра. І їй більше немає заради чого жити.  І вирішує вкоротити віку але втручається Томі і розповідає що Джоель зробив, заради того що б вона жила.

Епілог

Елі відправляється на пошуки цикад що б вони все таки зробили лікарство. Тим самим спокутати свою провину.

...вона знаходить її оперують…  (В першій частині із записок можна було дізнатися що цикади в же не раз думали, що цього разу в них все вийде. І ось ось отримають лікарство) І цей раз не став винятком…

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ADMIN
24 минуты назад, Mort сказал:

Мені не сподобався, вважаю його пласким, максимально предсказуємим, затягнутим

Подискусирую с тобой, старая бабка:lol:

В каком моменте игры ты раскрыл финал?:cigar:

Не пишите мне в личку по вопросам форума, для этого есть раздел Работа Форума!!!

Безымянный-1.png

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Те, що буде в фіналі (а точніше - чого там не буде) вгадав майже відразу після зав’язки. Але мінусом це не вважаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Leonovich сказал:

Подискусирую с тобой, старая бабка:lol:

В каком моменте игры ты раскрыл финал?:cigar:

Я не казав шо вгадав фінал, фінал я взагалі вважаю дурістю. Я сказав шо предсказуємий розвиток сюжета. А фінал...

Спойлер

Ну він нелогічний взагалі. У Еллі була кристально чиста ненависть до вбивць Джоела. І ця ненависть її вела протягом всього шляху, вона вбивала, катувала для досягнення своєї цілі, потім спробувала зупинитись. І знову не вийшло і заради помсти кидає кохану людину, їде к чорту на роги, знаходить Еббі. І... І відпускає коли майже завершила свою помсту. Чому, навщо, що так сильно її розвернуло? А ніхіра, гра нам це не пояснює, це просто забаганка "тварца" що Еллі вирішила розірвати порочне коло помсти. Хоча там кола вже ніякого нема, залишався останній шаг і все закінчено. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Mort Ну блін, спойлери ж:nono:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За фінал, поясніть. Де тут логіка?

Прихований текст

Пройшло 2 роки… Вона живе і все ок… Тут вирішує все таки все покинути заради помсти… Хз скільки часу і сил витрачає… Знаходить і не просто не вбиває, а ще б… її по факту рятує.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі, а нікому Еббінатор не здався аналогом Джоела з 1ї частини?

Спойлер

 

По перше – фізично сильний персонаж, якого довелося розкачати щоб та сила була оправданою, але в той же час це дівка, бо протистояння з мужиком на рівних виглядало б ще менш реалістично. Так у лікаря спокійно міг би бути і син.

Але в чому конкретно я помітив сходство – вона була не самим позитивним персонажем, але завдяки турботі про дівчинку, до речі теж лучницю ак і Еллі у першій грі, вона змінилася морально. І теж через цю симпатію перевалила толпу народу з якими раніше була на одній стороні:think: 

От же ж ,хто хотів аналог першої частини – ось вамcool

 

 

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.