Перейти к содержанию

PS4 игры The Last of Us 2


Буран

Рекомендуемые сообщения

Пиксель как всегда, адекватно и рассудительно обо всех аспектах игры (без спойлеров).

Я тут впервые услышал как звучит игра в дубляже, и это очень плохо :blink: 

Мало того что актерская игра сильно хуже оригинала, дак ещё и смысл происходящего искажают, это видно даже в тех небольших фрагментах, которые были показаны.

Изменено пользователем Satanic-majestY (смотреть историю редактирования)

DenAgain.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Satanic-majestY сказал:

Пиксель как всегда, адекватно и рассудительно обо всех аспектах игры

Наш чувак же:palcy:

 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys

Прихований текст

Тому що її вітка і є певним аналогом першої частини. Глобально можна назвати її “Спокута”. Здійснивши помсту вона дійшла до свого “морального дна”. Але їй не перестали снитися жахи про лікарню. І лише після порятунку дітей вона “повернулась” на світлу стежину і їй наснився сон зі “світлом” в кінці тунеллю та батьком. Рятуючи Лева, вона одночасно рятує все хороше в собі, як Джоел робить це з Еллі в першій частині.

@MadWulff

Прихований текст

Так тут і немає логіки. Тому що
1. Один з посилів сюжету, що помста – це про емоції, а не про раціо чи логіку.
2. Твій ланцюжок хибний. Вона кидає ДІну не через “жагу помсти”. А через те, що вона страждає від ПТСР, В’єтнамських флешбеків і панічних атак. Там весь її вигляд при розмові з Томмі показує, що жаги помсти в ній практично немає. І вона хибно вважає, що помста їй допоможе. Але ми грали за Еббі і знаємо, що її кошмари від смерті Джоела не зникли.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прихований текст
6 хвилин тому, Lorwyn сказав:

Але ми грали за Еббі і знаємо, що її кошмари від смерті Джоела не зникли.

А коли це вони показували її кошмари?  Швидше після вбивства Джоеля вона не так як мучиться від кошмарів, а просто втратила сенс… А то воно ж не просто так стала термінаторм. Качалася заради помммсти)))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff

Прихований текст

І при самій першій зустрічі з персонажем і при початку другої половини гри її “аж підкидає” при пробудженні. Неважко здогадатись, що їй не рожеві поні ввижаються.
Потім після сцени секса з Оуеном нам прямо показують сон, в якому в операційній замість батька висять повішені Яра і Лев. Тобто вона (як і Еллі значно пізніше) зі словами “Срані діти” старається від кошмару позбутись.
І лише після порятунку дітей отримує гарний сон, в якому вона прийшла до світла (і батька) – прям як у гаслі цикад (автором якого, як я зрозумів і був її батько)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прихований текст
18 хвилин тому, Lorwyn сказав:

Рятуючи Лева, вона одночасно рятує все хороше в собі, як Джоел робить це з Еллі в першій частині.

Тут швидше він з егоїстичних манірів. Банально прив'язався, така собі заміна його дочки. і все що він далі робить задля того що б знову не пережити той самий момент втрати

 

Изменено пользователем MadWulff (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff

Прихований текст

Так, у Джоела дійсно там більше егоїзм зіграв і травма від втрати дочки – ще одну він не міг дозволити втратити собі.
Але всеодно під кінець гри він стає більш людяним в плані того, що опікується кимось іншим, а не тільки собою та своєю вигодою. Обіцяє навчити її плавати, грати на гітарі і т.д. Скажімо стає менш “черствим”

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Lorwyn 

Прихований текст

Так але на мою думку, він не змінюється. Швидше він повертається до стану 2013го року. До трагедії. Скажімо так. Доля йому дала шанс знову бути батьком, тому він і хоче її навчити і оберігати. Але це виключно моя фантазія. Як там задумали автори хз

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff

Прихований текст

Ну так це і є “зміна” – в тому плані, що він не стає зовсім іншим, а якраз “повертається” до свого зразка 2013 року і то, повертається лише чатково – лише для “близьких” людей типу Еллі і Томмі. А от для “Не своїх” (якими були цикади) він залишився бандерлогом і вбивцею.
І в цьому вітка Еббі перекликається з першою частиною. Рятуючи дітей вона робить “гарний вчинок” і частково повертається до себе в минулому (але не без втрат і наслідків, як і Джоел) і “повертається” до шляху Цикад. Адже останні мали більш ідеалістичну ідеологію, ніж “Пси”. Хоча теж встигли наробити справ.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Lorwyn 

Прихований текст

Ок, Джоель всіх  вбиває що б врятувати дочку. Але  цикади самі вині… по перше хто їх підганяв??? Чому не почекали коли Елі сама прокинеться і прийме рішення. + Марлін обіцяла зброю за Елі… Він її отримав ні… Цикади його хотіли вбити, якби не втручання  Марлін.

Ебі… ок  Вона рятує дітей але перед тим вони її врятували і то швидше заради своєї користі. І вона в лісі повертає їм свій борг. А потім вона зраджує  своїй організації. Нам так намагаються показати що боти теж люди але вони в певний момент стають для неї просто ворогами.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот прохожу потихоньку нг+ на реализме и не пойму в чем разница между выживанием. Может кто заметил отличия? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff
 

Прихований текст

Так я й не кажу що Джоель неправий чи неправі цикади – тут якраз вся гра в тому числі показує, що кожен має свою правду. Джоель рятував “дочку” і по іншому точно б не вчинив. А цикади хотіли врятувати світ, розробивши вакцину. І хоча Еллі казала, що пожертвувала б собою в лікарні – її могли не будити саме тому, що всеодно вирішили принести її в жертву. В цьому плані гра, як на мене, дуже гарно складена – щоб на кожного можна було поглянути “двояко”. Так у сцені з доктором показали Марлін, яка сумнівалась чи приносити в жертву Еллі (а по першій частині і не скажеш). І навіть лікарю, що зебру рятує, не дали відповісти на питання чи вчинив би він так само з своєю дочкою. І це дає людям аргумент, що лікар, можливо, “не такий і святий”.
 

Еббі так, спочатку рятує для користі. Потім намагається позбутись від кошмарів, рятуючи їх. А організацію вона не стільки зраджує, як організація “відмовляється” від неї – як Шрами від Яри та Лева. Вона ж не здає серафітам паролі/явки не заводить своїх в пастку – вона лише хоче врятувати “довбаних дітей”. Та й організація не настільки її. Найближчі друзі, як я розумію, – то все цикади в минулому, що прийшли до псів. І вона до них прийшла і зробила “карєру” щоб мати ресурси та можливість для помсти. І так вийшло що та помста завела її не туди. І під кінець вона це розуміє, та й Оуен з Мел теж розуміють – що все це “рубилово” з шрамами це якась фігня. І навіть в кінці вона по рації заявляє, що вона – цикада.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені здається, що інфу по онлайну можуть дати в серпні.
По всіляким інсайдам там будет ще одна презентація, присвячена пс5.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Набрел на крутой видос о том, насколько убогий дубляж был в первых ластах. :NewspaperGuyTear: Локализацией второй части, к сожалению, занимались те же ребятки.

 

DenAgain.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тут попил пивка крепко и меня осенило(!), я знаю сюжет третьей части.Внимание, будут спойлеры:

Спойлер

Дракману на заметку:

Сюжет третьей части начинается в больнице Цикад,где Элли лежит на столе под наркозом.Никаких трагических событий не происходило.Во время наркоза выяснилось что аппарат подачи наркоза оказался неисправен и решили оперировать под местнымbiggrin Во время операции Элли, хватанув и того и того несколько раз приходила в себя, и краем глаза видела копошащихся возле нее людей.В том числе и медсестру Эбби и санитарку-носуху Дину и много другого персонала.Находясь под кайфом,мозг строил свои картинки.Все остальное она воспринимала на слух , время от времени приходя в себя.Операция прошла без результата, так как у оперирующего доктора(отца Эбби) случился инфаркт.Наши герои решили свернуть лавочку и направиться в Сиэтл,где есть отличная больница с кучей врачей и всем необходимый для безопасного проведения операции. На пути им встает новый противник,-культ шрамов( который так и не раскрыли во вторых ластах)……

Нил,не благодари,это все Арсенал мицнойbiggrin

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ахаха :lol: каждый из нас при просмотре этой сцены:

spacer.png

 

  • Ха-ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.06.2020 в 14:39, MadWulff сказал:

@Max_Prime А мені більше Evil Within 2 нагадав

  Показать контент

This is the hidden content, please

 

Мне больше босса на парковке с первого Визина

Спойлер

latest?cb=20170913231712

 

tamg_1.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.06.2020 в 14:58, MadWulff сказал:

Я тебе прошу, не мало і таких які самі пройшли і мало того дійсно чекали 2гу частину. В моєму особистому топі перша частина на першому місці. І другу я реально чекав. Навіть коли проходив першу половину. Зловив себе на думці що це одна з кращих ігор.(в процесі проходження я вирішив продати свій xbox  бо жодної гри на ньому немає яка в мене викликала хоч половину таких емоцій)  І одна з 3х в які я грав просто не відриваючись (ResidentEvil4/BloodBorne) В ласти програв до 4х ранку, прокинувся в 8ранку і продовжив до 22 грати. Реально гра затягнула. А музика в битвах просто нереально доповнює весь кайф від стелса. (Якщо звичайно грати на сурвайві) Але коли настала 2га половина гри, руки опустилися просто не хотілось грати. Просто було не приємно грати за…. і не іза зовнішнього вигляду і тд… Швидше іза тих емоцій які дарувала 1ша частина і наскільки вона до себе притягувала. Кожний персонаж був унікальним і було тяжко коли їх втрачав. Взяти як приклад 2х братів, абсолютно 2го рядні персонажі без яких можна було і обійтися але коли настає їхня розв'язка їх реально шкода. Чи є в 2й частині щось подібне з новими персонажами?

Я не хейтер гри і тд

Мене гра в плані сюжета розчарувала. Так можливо це логічно і тд. Та я не цього чекав, не такого розвитку подій. Знову ж таки для мене проблема 2ї частини в тому що перша підняла планку занадто високо.

В плані геймплея, в мене взагалі немає ніяких претензій, тут 10/10 навіть сперечатися не буду. Але все залежить від складності на якій ви грали і чи любите ви стелс.

Це лише моя думка. І її цінність така сама як і у інших, ніяка. Зеро, бо всі куч-куються з однодумцями і альтернатива їх не цікавить.

Тому не потрібно писати що всім кому не сподобалась… самі не пройшли або хейтери і тд.

да проще всех под одну гребенку :travolta:удел сильных людей которые сами насмотрелись кучу роликов и обзоров от того же Логвинова.

не смотрел ни одного обзора, даже ролика геймплея  и не читал эту тему, чисто ощущение в сравнении с первой частью, по тем признакам что ты описал.

Razer_ua94.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.06.2020 в 21:56, MadWulff сказал:

За фінал, поясніть. Де тут логіка?

  Показать контент

Пройшло 2 роки… Вона живе і все ок… Тут вирішує все таки все покинути заради помсти… Хз скільки часу і сил витрачає… Знаходить і не просто не вбиває, а ще б… її по факту рятує.

 

Спойлер

Элли себе живет, но "Джоэлу в глаза" она смотреть не может так сказать. Не знаю тут много причин может быть, но факт в том что в душе у нее нет покоя, потому и идет довести дело до конца. Но мы как внимательные игроки понимаем что месть покоя не даст, вот Эбби после убийства Джоэла не то что сатисфакции не получила и кошмары у нее не прекратились, а наоборот совесть мучает. 

Ну короче душит она Эбби в конце, и тут бах хороший флешбек. Можно по разному интерпретировать, возможно она вспомнила фразу Джоэла "Дине повезло с тобой (или как оно там", посмотрела на себя глазами Джоэла в этот момент и поняла что он вряд ли бы этого хотел. Ну это как вариант.

Она ж мстит не ради Джоэла, ему то уже все равно. Она мстит ради себя, потому что не может пережить его потерю, и думает что месть ей поможет. И в конце она оставляет гитару, как символ того, что она отпускает прошлое и Джоэла в том числе.

Это моя интерпретация. 

 

spacer.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ADMIN

@B11zzard1991 вчера прошел, полностью согласен:yes:

Не пишите мне в личку по вопросам форума, для этого есть раздел Работа Форума!!!

Безымянный-1.png

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.