Перейти к содержанию

[FAQ] Играем в онлайне на П1 без замков...


Трейдер

Рекомендуемые сообщения

Ребята помогите, как заблокировать на роутере ASUS ? Ничего не помогает, пингуется домен всё равно, через пк проверяю. Даже Скай этот не помогает. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.07.2019 в 02:44, Soer сказал:

Ребята помогите, как заблокировать на роутере ASUS ? Ничего не помогает, пингуется домен всё равно, через пк проверяю. Даже Скай этот не помогает. 

Тоже был Асус, теперь к асусу подключен тплинк :lol:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем привет, никто не пробовал на модеме ПРОМСВЯЗЬ MT-PON-AT-4 заблокировать домен?

А то я что то пробую, и ничего не получается :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здравствуйте,подскажите пожалуйста:если доступ к сети консоль получает только через телефон(нету вайфай точки рядом и проводного интернета),возможно ли на телефоне заблокировать доступ к сервисам sony и играть на п1 аккаунтах?Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Angerfist сказал:

Требует обновится до 6.72! Как полёт?

Отличный. Если что-то было бы не так – уже бы написали

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ни у кого не было, что проверка на наличие  интернета прерывается на пункте "соединение с интернетом"? Я так понимаю , тут вопрос не в атаке

Dreddua.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, dreddua сказал:

Ни у кого не было, что проверка на наличие  интернета прерывается на пункте "соединение с интернетом"? Я так понимаю , тут вопрос не в атаке

В разделе Сеть галочка включена – Подключение к Интернету? ))

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пожалуйста помогите мне с двумя вопросами )) Надеюсь на вашу помощь
1. вопрос - как поставить блокировку на моем роутере TP-LINK (русский интерфейс) , если тама даже нету вкладки “Контроль доступа” , надеюсь на вашу помощь , очень нужно заблокировать домен как написано в инструкции . Фото интерфейса моего роутера загружено1689059547_.thumb.png.26189aab6058946f5192d3223ef7cca8.png2073296308_.thumb.png.7276dba0cd576db488b51c55e3d55f9f.png1257028439_.thumb.png.ec27283840c489527556f6e48d0a5b36.png

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  1. вопрос – меня очень интересуют игры которые находятся в уведомлении в загрузках, можно ли их скачать? Путем включения интернета этим способом? Все мои игры на П1 , там находятся топовые игры , может их можно как то скачать?
    Вот фотки ,где находятся сами эти игры ,фотки уже загружено на эти сайты, – 
    This is the hidden content, please

    Надеюсь что вы мне поможите с двумя вопросами rolleyes Заранее спасибо ))
Изменено пользователем Devillus (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.07.2019 в 10:21, Sirogabober сказал:

В разделе Сеть галочка включена – Подключение к Интернету? ))

Конечно) такое ощущение, что  проблема именно в роутере, т.к. не удается сбросить атаку сколько бы не дергал

Dreddua.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Ойбек сказав:

Пожалуйста помогите мне с двумя вопросами )) Надеюсь на вашу помощь
1. вопрос - как поставить блокировку на моем роутере TP-LINK (русский интерфейс) , если тама даже нету вкладки “Контроль доступа” , надеюсь на вашу помощь , очень нужно заблокировать домен как написано в инструкции . Фото интерфейса моего роутера загружено

Ну так спробуй через фільтр URL адрес. LAN IP адрес це адрес твоєї консолі підключеної по LAN, адрес – URL який блокується, а ось порт – не знаю що там треба писати. Почитай тему, можливо вже були випадки з подібними ADSL роутерами.

Цитата

вопрос – меня очень интересуют игры которые находятся в уведомлении в загрузках, можно ли их скачать? Путем включения интернета этим способом? Все мои игры на П1 , там находятся топовые игры , может их можно как то скачать?

Не зовсім зрозумів питання, але звісно ті ігри які вже в завантаженнях завантажити можна і з блоком.

Изменено пользователем quiteunusual (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, quiteunusual сказал:

Ну так спробуй через фільтр URL адрес. LAN IP адрес це адрес твоєї консолі підключеної по LAN, адрес – URL який блокується, а ось порт – не знаю що там треба писати. Почитай тему, можливо вже були випадки з подібними ADSL роутерами.

Не зовсім зрозумів питання, але звісно ті ігри які вже в завантаженнях завантажити можна і з блоком.

Щодо другого питання.  Якщо я скачаю гри з повідомлення в завантаженнях, з включеним блоком в роутері, то у мене не з'являться замочки або не пропадуть гри ??  Ігор 16, не хотілося б їх втратити ((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, quiteunusual сказал:

Ну так спробуй через фільтр URL адрес. LAN IP адрес це адрес твоєї консолі підключеної по LAN, адрес – URL який блокується, а ось порт – не знаю що там треба писати. Почитай тему, можливо вже були випадки з подібними ADSL роутерами.

Не зовсім зрозумів питання, але звісно ті ігри які вже в завантаженнях завантажити можна і з блоком.

Коротше я облазив весь інтернет і знайшов таку ж проблему з моєю моделлю роутера. Там пишуть, що треба все робити через SkyDns, але а якщо у вас динамічний IP адреса, то треба використовувати ще і сервіс No Ip. Щоб поставити як би "доменну адресу моєму статичні IP", ну суть в тому що не змінюватиметься IP адреса роутера, він стане статичним.
Мені треба як я говорив скачати ігри мої перед Тобою не куплені)), які лежать в повідомленні скачати, так як у мене поганий провайдер і швидкість низька - піде багато часу (приблизно 2-3 дні) а ip за цей час мій (динамічний) напевно вже поміняється.
Але якщо я все зроблю через No IP і SkyDns, то поставте чи блок правильно, щоб домен блокувався ?? Просто якщо No IP не спрацює і раптом IP буде динамічним, то буде погано в самій темі пишуть, що треба перевіряти кожен раз IP, якщо він динамічний. Питання в тому що все вийде у мене? Просто в темі написано що skyDns з динамічним IP погано працює, що треба кожен раз перезавантажувати систему, ну а якщо я поставлю на закачку гру, то раптом ip зміниться, то буде погано, адже так написано в темі. Що треба кожен раз перевіряти IP. Сподіваюся на вашу допомогу))

Вопрос еще актуален

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ойбек сказав:

Щодо другого питання.  Якщо я скачаю гри з повідомлення в завантаженнях, з включеним блоком в роутері, то у мене не з'являться замочки або не пропадуть гри ??  Ігор 16, не хотілося б їх втратити ((

Якщо ти уважно прочитав інструкцію в першому пості, то має бути зрозуміло що на п1 іграх буде замок доки не активуєш свою консоль для їх акаунтів. Це можна робити як до завантаження так і після. Головне щоб організатор ще пароль на них не змінив. На іграх які вже є, замки не з’являться доки працює блок, або коли він не працює і немає атаки (так ми і додаємо нові акаунти, збив атаку та зняв ненадовго блок).

В будь-якому випадку доки блок робочий і працює ніякі нові замки не з’являться. Вони можуть з’явитися тільки коли доводиться прибирати блок наприклад для додавання нового п1 і дуже не повезе з поновленням атаки саме в цей момент. Але дізнаватися чи блок дійсно працює чи ні (якщо наприклад встановлюєш його перший раз, або придбав новий роутер) на консолі де вже є п1 це самогубство для тих п1! Треба спочатку це з’ясувати або підключивши його до іншої консолі де немає п1, тобто мпжна безпечно експерементувати, або до ПК, додавши аналогічний блок для них (з їх lan ip або mac адресом в залежності від роутера), і тільки коли будеш 100% певен що блок для них працює, можна підрубати до того роутера консоль з п1, тим більше якщо тих п1 аж 16 як у тебе.

Є ще один нюанс с максимальною кількістю одночасно активованих акаунтів на консолі. На самому старому акаунті коли додаєш новий з’явиться замок, якщо їх вже 16 (включно з основним).

22 хвилини тому, Ойбек сказав:

Коротше я облазив весь інтернет і знайшов таку ж проблему з моєю моделлю роутера. Там пишуть, що треба все робити через SkyDns, але а якщо у вас динамічний IP адреса, то треба використовувати ще і сервіс No Ip. Щоб поставити як би "доменну адресу моєму статичні IP", ну суть в тому що не змінюватиметься IP адреса роутера, він стане статичним.
Мені треба як я говорив скачати ігри мої перед Тобою не куплені)), які лежать в повідомленні скачати, так як у мене поганий провайдер і швидкість низька - піде багато часу (приблизно 2-3 дні) а ip за цей час мій (динамічний) напевно вже поміняється.
Але якщо я все зроблю через No IP і SkyDns, то поставте чи блок правильно, щоб домен блокувався ?? Просто якщо No IP не спрацює і раптом IP буде динамічним, то буде погано в самій темі пишуть, що треба перевіряти кожен раз IP, якщо він динамічний. Питання в тому що все вийде у мене? Просто в темі написано що skyDns з динамічним IP погано працює, що треба кожен раз перезавантажувати систему, ну а якщо я поставлю на закачку гру, то раптом ip зміниться, то буде погано, адже так написано в темі. Що треба кожен раз перевіряти IP. Сподіваюся на вашу допомогу))

Вопрос еще актуален

Зі Sky DNS я допомогти не можу бо не стикався. Але я б не ризикував з такою кількістю п1 які боїшся втратити. Якщо є можливість набагато краще витратити невеликі гроші та придбати роутер в якому гарантовано працює блок, правда у випадку з ADSL я не певен що таких багато.

Изменено пользователем quiteunusual (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, quiteunusual сказал:

Вони можуть з’явитися тільки коли доводиться прибирати блок наприклад для додавання нового п1 і дуже не повезе з поновленням атаки саме в цей момент.

А можна якось зробити щоб атака не поновляться? Там начебто написано що треба перевіряти перед кожною активацією, з'єднання з інтернетом. Чи допоможе перевірка з'єднання інтернету і з подальшим виправленням, в даному випадку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@quiteunusual Я все зробив через No IP і через SkyDns . А перевірити спробував так: просто перейшов по самому домену і все. У мене вийшло що "Доступ Закритий" від SkyDns. Але коли я прибираю домен з чорного списку , то виходить інше .
Виходить що все вдалося. Тільки от у мене динамічний IP і я не знаю чи буде він працювати весь час цей no ip. Можете порекомендувати які небудь поради щодо No IP , щоб раптом не здобути замок.

image.thumb.png.7f3643b59a7d0a2ac96cb7c4f2c995d8.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@superkr да и на 6.72 норм

@superkr не знаешь как узнать от какого аккаунта игра П1? Просто в уведомлении в загрузках лежит , не знаю с каких аккаунтов это , на приставке несколько аккаунтов. И если я зайду на другой аккаунт с блоком нечего не случится?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Ойбек сказав:

А можна якось зробити щоб атака не поновляться?

Ні. Це від тебе ніяк не залежить. Звичайно можна просто відключити пс4 від інета і “атаки” точно не буде )

Цитата

Там начебто написано що треба перевіряти перед кожною активацією, з'єднання з інтернетом. Чи допоможе перевірка з'єднання інтернету і з подальшим виправленням, в даному випадку?

Тільки так. Обов’язково перевіряти перед кожним зняттям блоку. Тест з’єднання завжди допомагає виявити “атаку”. Збивати її якщо вона є, і тільки після цього знімати блок ненадовго. Прямо так щоб дуже поспішати не обов’язково, ± пару хвилин погоди не зробить, зазвичай атака поновлюється за кілька днів.

Изменено пользователем quiteunusual (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@quiteunusual 
Спасибі велике, У мене є останнє питання))
Я вам казав, що в повідомленнях і тама ж в завантаженнях є інші ігри яких у мене не було, так от я хочу їх завантажити. Ви мені підказали що їх можна скачати, я їх скачаю. Але якщо є ці ігри і в повідомленні : в завантаженнях , то значить , що вони самі з П1 облікового запису . До речі у мене зникла гра прямо зникла-Mortal Kombat 11, і тому я хочу зайти на П1 аккаунт який я купив, може там залишилася моя зникла гра в бібліотеці і подивитися які ще гри там є. Мені можна як небудь зайти на П1 аккаунт знову або взагалі як небудь звідти повернути мою гру((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Ойбек сказав:

@quiteunusual 
Спасибі велике, У мене є останнє питання))
Я вам казав, що в повідомленнях і тама ж в завантаженнях є інші ігри яких у мене не було, так от я хочу їх завантажити. Ви мені підказали що їх можна скачати, я їх скачаю. Але якщо є ці ігри і в повідомленні : в завантаженнях , то значить , що вони самі з П1 облікового запису .

Завантажити їх можна, але ж якщо ти ще не активував свою консоль для їх акаунтів, то треба буде після завантаження зайти на їх акаунти і зробити це. Коротше – все строго по інструкції. Якщо організатор ще не змінив пароль звісно. Якщо ігри з неактивованих аків, на них будуть замки, коли вони почнуть завантажуватися.

Май на увазі, що якщо ти вийдеш в інет на консолі з неробочим блоком щоб активувати консоль для п1 акаунтів або завантажити щось нове, то на всіх п1 з’являться замки! І доведеться сказати їм гудбай.

 

Цитата

До речі у мене зникла гра прямо зникла-Mortal Kombat 11, і тому я хочу зайти на П1 аккаунт який я купив,

може там залишилася моя зникла гра в бібліотеці і подивитися які ще гри там є. Мені можна як небудь зайти на П1 аккаунт знову або взагалі як небудь звідти повернути мою гру((

На п1 придбаних колись ти вже не зайдеш. Там вже інший пароль. А якщо організатор його не змінив, то відразу з’явиться замок, бо цей акаунт вже переданий іншим особам.  Якщо з п1 котрий ти колись завантажив та грав щось потім трапляється (замок і т.і.) то можна з ним попрощатися назавжди. Єдиний вихід – заново придбати п1 цієї ігри. Тому п1 і дешеві. Але у мене наприклад вже більше року з жодним п1 нічого не трапилося, правда я доволі рідко щось додаю нове та знімаю блок.

Конкретно по цьому випадку, із твоєю грою може бути все в добре, скоріш за все ти знайдеш її в бібліотеці і після запуску вона знов з’явиться на головному екрані. 

Изменено пользователем quiteunusual (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, quiteunusual сказал:

Завантажити їх можна, але ж якщо ти ще не активував свою консоль для їх акаунтів, то треба буде після завантаження зайти на їх акаунти і зробити це.

А який саме активувати аккаунт якщо їх там багато?? Просто так на П1 аккаунт заходити можна? Щоб перевірити?
І ще в першому посту в поширених питаннях, варто що не можна заходити на П1 аккаунт з включеним блокуванням. Ось у мене вже гойдаються дві гри на них висить замок і я не знаю від якого акаунта вони , там їх багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, quiteunusual сказал:

Завантажити їх можна, але ж якщо ти ще не активував свою консоль для їх акаунтів, то треба буде після завантаження зайти на їх акаунти і зробити це.

Я хочу дізнатися від якого аккаунта ці дві гри, а потім коли дізнаюся зайти і активувати, щоб пропали замочки. Але там акаунтів багато і взагалі можна заходити на аккаунт який ти вже активував?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.